Šta je novo?

Moje skrivanje kablova - iliti unutrasnjost vaseg kucista

bojim se dok je te zute na lajtningu sta god da uradi bice "sve mi boje dobro stoje" zonfa. :)
 
Dox, uzmi 2x HAF X psu cover i resio si problem za donji deo :)
 
Gde to ima da se uzme? :)
 
naruci 30m belog paracorda iz kine i izdvoj dva dana da se zezas oko sleeva :)
troskovi : 600din max, a i bice ti zanimljivo :D
Zar bas 30m ? :D Radije bih uzeo nesto vec odradjeno mada tesko se nalazi a da odgovara direktno CM napajanjima. Mozda cu morati i to da promenim za nesto drugacije sto ce da se slozi uz sve ostalo.


bojim se dok je te zute na lajtningu sta god da uradi bice "sve mi boje dobro stoje" zonfa. :)
Bice i kartica zamenjena, za sad to mu je sto mu je :p


Dox, uzmi 2x HAF X psu cover i resio si problem za donji deo :)
Razmotricemo! :D Mada radije bi pazario neko custom sa licnim dizajnom ali o tom-potom. Nek sljaka ovako, ok je skroz.
 
Pa mozes ili 15 ili 30.
15 ti je malo,pa moras odmah vise.
A ako hoces gotovo da kupujes,ispasce ti kao jos jedno napajanje skoro...
 
Ne znam da li ce ti odgovarati za to kuciste, meni su 2 komada savrseno uletela za Strykera i popunila celom duzinom. Ako hoces mogu da izmerim i da ti kazem tacno dimenzije.
 
Ne pitam za ovo kućište, ovde ne može ni olovka više da se uglavi.
 
Zeznuto ovo malo kućište, ima malo mesta pozadi, jedva sam zatvorio desnu stranicu...

Skinuo sam HDD i 3.5" cage, premestio SSD, stavio napred dva venta kao intake...sad je mnogo bolji airflow.

Dobro je to, nemam više živaca. :)

1.JPG 2.JPG
 
Samo ssd koristis ili sam lose video.
 
Ako nema mesta, onda ispod ploce :) Pretpostavljam :D
 
Pa da, na kućištu nema otvor gore, morao sam ispod ploče, tačnije pozadi kroz CPU prorez pa ispod ploče samo u njenom gornjem delu. :)
 
Evo Define R4 posle jučerašnjeg čišćenja prašine, nisam ga čistio verovatno 4,5 meseci, bez obzira na filtere napravi se haos unutra ako se ne čisti :) Kablove sam sredio za sat vremena kad sam sklapao konfu pre godinu dana, po mom mišljenju kabl menadžment je na ovom kućištu super odrađen, bez ikakve muke ih sakriješ. Može još da se sredi, ali izgleda pristojno i ovako.


Fractal Define R4 by Dragoljub Radovanović, on Flickr
 
@Gizmo, jako pedantno, bitno je da kad je kuciste vec na stolu bude i cisto i uredno, max si sve otvorio zbog boljeg airflowa, prasina je neminovna bez obzira na filtere, treba jednom mesecno izduvavati prasinu iz kucista (slabijim kompresorom, ili fenom za kosu nekim jacim na hladno)
 
Još malo FD-a, ovoga puta r5 ;)

MaCROBo.jpg AdwFrUa.jpg JJklVJl.jpg
 
sinovac,citav kejdz za jedan disk,a u 5,5" 'vata prasinu. :) nije u redu.
 
Nije jedan, nego dva. ;)
Kad jednog dana bude tu došao radijator, skinuće se kejdž, pa će se nešto iskombinovati.
Sad mi je i ovako dobro. :D
 
Vidim počeli fractali da se kače, pa ajde i ja da okačim neku sliku :D
Nažalost za loš kvalitet slika je zaslužan galaxy nexus :D
Fractale Design R2 XL + PSU Cover, evo i ovde da se zahvalim umetniku Neši koji je ovo perfektno napravio! :)
IMG_20150606_115113 by Bogdan Bukvic, on Flickr


Super je cucnuo, sada je mnogo urednije, drago mi je da si zadovoljan, nek te lepo sluzi :wave:
 
Poslednja izmena:
Aj da i ja pitam posto vidim da ste izbacili skrivanje kablova u fractal kucistima.Kako sakrijete ove kablice od ventova,sve sam lepo sklonio,ali kablovi od ventova mi svuda vise po kucistu.Bas bas me nervira.Pogotovu mi se svidja kako je Gizmo sklonio kablove od kuler i top ventova.
 
Poslednja izmena:
^
Hteo sam i ja isto da pitam. :)

Meni treba za R5 24 pin, 8 pin CPU i 8+6 pin GPU, bele boje.
 
ebay :)
Mogu vam poslati linkove sutra, sad odoh na spavanje, crko sam na faksu... :D
 
Nazad
Vrh Dno