Šta je novo?

Moje skrivanje kablova - iliti unutrasnjost vaseg kucista

Znam da nema kablova koji se traze u nazivu teme ali u pitanju je pocetak radova tako da ne zamerite :p

Od komponenti za sad su tu:

i7 5820k - Apsolutni Best Buy na X99 platformi za ono sto meni treba. Ne planiram Triple SLI tako da... :)
ASUS X99-S - Sve isto kao kod Deluxe modela samo bez dodatnih portova (SATA, USB..)(vec ih ima dovoljno), WiFi i Bluetooth modula koji mi nisu potrebni + Mislim da se odlicno uklapa u "Stryker" fazon i zato sam je i izabrao. Razlika u kesu ulozena u vise RAM-a.
Crucial Ballistix Sport DDR4 4x4GB 2400Mhz - fini moduli i lepo se slazu uz plocu sa svojim dizajnom.
GTX 780 MSI Lightning
Samsung 850 PRO 256GB

...ostalo se i dalje ceka. Bice update cim se sve uklopi kako treba.

Pogledajte prilog 156052 Pogledajte prilog 156053


Mrizm te :d
 
Ja cu poceti da placem uskoro :)
 
Pozdrav svi xaax, interesuje me kako bih mogao sakriti kablove u Raidmax Blackstorm 615 kucistu + napajanje je Raidmax 635W. Mislio sam da procitam sve, ali sam onda video na nema 37, nego 375 strana....Bilo kakva pomoc bi dobrodosla, makar to bilo imas negde izmedju 2xx. i 290. strane. Ty
 
Pozdrav svi xaax, interesuje me kako bih mogao sakriti kablove u Raidmax Blackstorm 615 kucistu + napajanje je Raidmax 635W. Mislio sam da procitam sve, ali sam onda video na nema 37, nego 375 strana....Bilo kakva pomoc bi dobrodosla, makar to bilo imas negde izmedju 2xx. i 290. strane. Ty

U tom kucistu tesko, jedino da ih vezujes sve zajedno,cisto da izgleda sredjeno... Ali da ih sakrijes,ne mozes.
 
E krastavac, jel ima neka preporuka za kuciste? Po mogucnosti da bude crno plavo
 
Thermaltake има плаво-црна кућишта
 
Super, hvala puno, uzecu verovatno A31 ili V51, Thermaltakova
 
Imas i raidmax scorpio v,nema ga trenutno na trzistu ali je bolje od ta dva sto si naveo
 
Ovo sam slikao na brzinu trebalo mi za neki oglas, i nazalost jedine su slike koje imam od ovog kompa. Inace sve je cakum pakum bilo.. Bezveze sam postovao u ovoj temi. Najinteresantnija mi je ovde bocna stranica koja je staklena, kablovi slivovani u crevo :)

:):):)

Masivni bakarni kuler iz Asusovog seta Star ice, na njemu custom Thermaltake Vulcano koji ide do neverovatnih 5500 rpm za potenciometrom izvedenim napred na masku. VGA cooler Cooler Master Coolviva Z1 sa custom ventilatorom extra tih sa starog Intelovog cpu box kulera..
 
Poslednja izmena od urednika:
IMG_20141212_090539_202.jpgIMG_20141213_152653_531.jpg Pre i nakon skrivanja kablova. Sobzirom da kuciste nema nikakvih mogucnosti za cabel management ja sam prezadovoljan. Okrenuo bih ja i hdd i sdd ali je onaj treci sraf od sdd sa suprotne strane zabo i ne mrda a i tesko mu je prici tako da sam odustao od toga.:)
 
^ Slazem se ;) Previse truda za nesto sto u najboljem slucaju nece biti dobro..
Tek nakon kupovine kucista gde je napajanje dole i gde imas mesta iza stranice moze da lici na nesto :)
 
Upravo tako ali da kazemo da sam se potrudio nije to neki posao ali brate dok sve obmotas izolirkom smoris se.
 
Ja dok sam imao Blueberry kuciste (moram da priznam da me je verno sluzilo :D) toliko sam sati na slivovanje i busenje ulozio da na kraju nije ispalo skoro nista (msm bilo je bolje ali opet nije to to), sad sam ovde na forumu pazario kuciste iz potpisa i cable managment je mnogo bolji, doduse nije kuciste vrh ali zavrsava svaki posao ;)
Edit: Forum zesce baguje.
 
Da stavim i ja neku :)

1.jpg2.jpg3.jpg4.JPG
 
Imam ja jedno pitanjce, ne skracuju mi se kablovi od napajanja pa sam resio da sam napravim svoje. Stigao sleev, imam "zice" oko kilometar, imam konektore, samo mi fale oni ATX pinovi. Ima li iko ideju gde to moze da se kupi? o_O
Gledao sam i kod kelka, mikro princa, kanibala, comet-a, nigde u njihovim katalozima ni pomena o tome... -.-
 
Ova mrežica na stranici mi na ovoj slici izgleda kao da gledam kroz mikro-talasnu... :)
 
Nazad
Vrh Dno