Šta je novo?

Koji Antivirus preporucujete?

Upravo, za Ransomware zaboraviti sve postojeće AV "za sada". Tu nema preporuke, osim EDUKACIJE!!! ;)
 
360 total security

Koristim ga nekoliko godina i ok mi je. Možda i malo više agresivan u odnosu na druge free AV ali meni ne smeta.

A za ransomware ima samo jedan lek delotvoran disconnect from internet :D
 
Iz mog iskustva Norton ili Kaspersky Internet security, bilo koji od ta 2 da uzmes neces pogresiti. U principu kupi sta je jeftinije.

Norton IS sam koristio 2 godine i presao na KIS (pre dve godine, sledeca licenca od marta ce mi biti 3. po redu ) samo zbog cene. Kasperski je (meni makar) pristupacniji jer kupujem 3 licence koje delim sa familijom pa je po tom pitanju Kasperky nesto jeftiniji.

Inace KIS i nesto vise udara na performase sistema (mada ako imas SSD ne osetis).
 
nod32 IS ne pamtim da sam zakacio nesto na netu,niti da mi usporava komp..naravno narodna verzija
 
Isprobah sve i svasta u poslednje vreme na laptopu i vracam se starom dobrom KIS. Bitdefender mi zakuje laptop cim nabodem externi hdd jer ga toliko skenira da je nemoguce bilo sta raditi,Nod 32 ispade jos gori al po pitanju boot windowsa koji traje po par minuta (5-10). Dalje nisam ni istrazivao sa postojecima jer toga nema sa KIS plus mi ne iskacu kojekakve reklame na Firefoxu(ima adblockplus) dok sa ostalima da....
 
nod32 IS ne pamtim da sam zakacio nesto na netu,niti da mi usporava komp..naravno narodna verzija

Da preciziramo ESET NOD32 je antivirus a ESET IS (Internet Security) je sa paket sa FW, ne postoji NOD32 IS... Da ne zbunjujemo ostale ;)
 
Isprobah sve i svasta u poslednje vreme na laptopu i vracam se starom dobrom KIS. Bitdefender mi zakuje laptop cim nabodem externi hdd jer ga toliko skenira da je nemoguce bilo sta raditi,Nod 32 ispade jos gori al po pitanju boot windowsa koji traje po par minuta (5-10). Dalje nisam ni istrazivao sa postojecima jer toga nema sa KIS plus mi ne iskacu kojekakve reklame na Firefoxu(ima adblockplus) dok sa ostalima da....

To se svima njima može gasiti u podešavanjima... Barem za ESET i Aviru znam da može, a sigurno može kod svih.
Ja oduvek ručno podešavam AV rešenja (to se ionako preporučuje)!
 
Onda bolje da obrisem AV ;)
 
Jok samo podesiš :D
 
Ako nekom treba promo kljucevi za Kaspersky AntiVirus 2017 (91 dan) ,AVG Internet Security 2016,Panda Internet Security 2017 (180 dana) neka pusti PM ili da okacim ovde?
 
Poslednja izmena:
Bolje na PM a sto se tice KAV treba mi :)
 
Ako platim pretplatu za KIS i aktiviram je za KIS 2016 da li ce mi ta pretplata vaziti i u KIS 2017?
 
Da li neko zna zbog čega su cene antivirusa tri puta veće nego ranije? Koliko vidim većina rešenja se nudi za 30€+ godišnje, ranije za te pare mogle su da se nađu licence na tri godine.
 
Ja koliko pratim neke prozvodjace ili su iste cene ili su jos negde pale, a dugo sam u ovome. Mozda su neki da bi se progurali ranije imali akcije za par licenci, pa sad kad je bez istih ispadnu daleko skuplji od ostalih.
 
Poslednja izmena:
Ja sam kupio na Ebay licencu 24 meseca za Norton za oko 10-12 EUR,dok na njihovom sajtu je oko 50+ EUR.Sve kako treba,update itd,evo vec koristim preko 150 dana.
 
Da li neko zna zbog čega su cene antivirusa tri puta veće nego ranije? Koliko vidim većina rešenja se nudi za 30€+ godišnje, ranije za te pare mogle su da se nađu licence na tri godine.

Ja sam zbog tih povecanja cena za AV/IS prestao da koristim Bitdefender IS. Mada se i licenca kod nas tesko nalazi, slabo ga ima u prodaji.
Nakon vise godina sam prinudjen da predjem na drugi IS. Za sad koristim kineski 360 i nije los, mada nije kompletan kao Bitdefender.
Steta sto je cena otisla skoro tri puta, nikad ne bih promenio Bitdefender. Ali sto je mnogo mnogo je.
 
Jel ovo 360 total security izbacuje neku glupost dole desno kad se ukljucuju igre?
Kad krenem da upalim overwatch nesto u stilu spejs satla se pojavi u donjem desnom uglu i pise uvek "0 processes terminated" i "0kb ram freed up".

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Eset daje 50% popusta studentima i djacima uz potvrdu sa faksa/skole. Tako da ako je neko u porodici u skoli, eto dobre cene.
 
Ja koristim bitdefender, bilo je oko kat Božića 14$ za 5 licenci, a i sad oko nove godine stizale iste ponude. Mislim da bolje\povoljnije ne postoji, meni svi kompovi odlično šljakaju sa njim.

Sent from mTalk
 
Ja koristim bitdefender, bilo je oko kat Božića 14$ za 5 licenci, a i sad oko nove godine stizale iste ponude. Mislim da bolje\povoljnije ne postoji, meni svi kompovi odlično šljakaju sa njim.

Gde ima za te pare licenca (AV ili IS)..??
Prodavnica ili njihova akcija ?
 
Poslednja izmena:
Sada koliko mogu da vidim 35€ kosta gidisnja licenca do 5uredjaja, vjerovatno su istekle te velike akcije

Sent from mTalk
 
ESET NOD32 ima da se nadje za ~5$ (1 god. licenca), a takodje Kaspersky IS 2017 za ~8$ (1 god. licenca).
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno