Šta je novo?

Koji Antivirus preporucujete?

Odakle ti to da propušta? Ja sam ga dosta dugo koristio kući i nikada nije propuštio ništa, i dalje mi je jedina zaštita na poslu i već godinama ništa nije propustio, a kompove koriste razni.

BTW, ne moraš da citiraš celu poruku koja je odmah iznad. ( :
 
ESET Smart Security 1Year 1PC CD-KEY GLOBAL za 300 dinara preko G2A.

Kod mene važi licenca za 3 uređaja

Ovo je cena bez provizije (kupljeno preko člana smith_bre)
 
Jednu licencu mogu da koriste šestorica? kako vidim za 5 PC je oko 12000din.
 
Trenutno ima akcija , i dobije se onoliko licenci koliko kupimo, kazem najbolje bi bilo kad bi se nas 6 skupilo , izaslo bi nas 1795, a inace je 5489, to je za internet security multi device 2016
 
2155163641fc8f165c8b761c0fbbb0da.jpg
 
Својевремено сам куповао (али KAV, не KIS) Касперског и први пут је било око 3к а сваки следећи (чак и када сам једном хтео да наставим после 5-6 година паузе) са 30% попуста па ми ово делује реално ако је нека акција. Мислим да може да буде и мање али је потребно да се улови. Иначе је Касперски био једини AV који сам плаћао, сада то више не користим.
 
Pa da posle kad se obnavlja je povoljnije, ima i sad jeftinija varijatna , odnosno kav,

http://shop.kaspersky.rs/category/za-kucnu-upotrebu#tab=prod-2

ali kažu mi iz podrške, da ta jeftinija odnosno anti virus, nema bitne module... trenutno je akcija za internet security , jedna licenca je 5489,00 , ali 6 bi izašlo 10772,10 , odnosno po 1795 dinara. Ako ima raspoloženih, sve bi završili preko neta
 
Poslednja izmena:
Upravo tako. Koristim kis 2015 sa kljucem koji sam kupio za 2013/2014 verziju.
 
Ja imam ovu zadnju verziju 2016, i sad mogu da kupim kljuc iz 2013 ? Pitacu podrsku, pa cu javiti, ali ...
 
Ne, to tako nece moci, i u teh. podrsci ce ti reci da licenca za v.2013 vazi zakljucno sa poslednjim upgradeom za v.2015 (15.0.2.361)

Prvo skini "Removal tool to uninstall Kaspersky Lab products" ODAVDE, (klikni dole na "How to use the utility" i skini verziju za OS koji koristis) pokreni, i sa njim deinstaliraj postojeci KIS 2016.

Zatim PRVO instaliraj v.2013 sa diska koji dobijas u pakovanju, uradi aktivaciju, pa tek onda odradi upgrade na v.2015.
 
Poslednja izmena:
Hvala. Ali, sačekaću, možda se makar jedan član foruma javi, i da kupimo kis. Izašlo bi nas po 2500, za 2 licence, a jedna licenca je bez popusta 5500.
 
Pa i ja pricam (pisem) o KIS.

Ne kapiram bas najbolje zasto ides tim (tezim i skupljim) putem, pogotovo ako ti treba jedna licenca, i da li mislis da je v.2015 uskracena bilo cim u odnosu na v.2016, ali... svako je gospodar svog novca, pa... ;)
 
Poslednja izmena:
Koji AV nije razbijen? Ima samo plaćena verzija, nema cracked verzija.
 
Verujem da je to KIS .
 
Ja i daljem čekam, da mi se javi neko da kupimo KIS na akciji je trenutno...

Zamolio bih, @gfx da me ne sabotira u nameri :);)
 
Jel probao neko ovaj Kaspersky free ili je samo za rusko tržište?
 
Za sad samo na ruskom i za rusiju (ograniceno je na njihov region)...

U medjuvremenu dok kaspersky ne izbaci eng verziju treba mi predlog za neki av, malo sam suzio izbor ali opet ne znam koji da odaberem: Bitdefender, Avira, 360TS? Ili neki cetvrti? Naravno samo free verzije...samo da nije avast ili avg, idu mi na zivce...

P.S Sto se tice Kaspersky Free: "They have no plans to release in ENGLISH or anyother Only RUSSIAN and CHINESE"
 
Poslednja izmena:
Onda Kaspersky otpada, za sada koristim Bitdefender free i izuzetno sam zadovoljan. Tupav interfejs, ali jako dobra zaštita.
 
Jel bolja Avira ili Bitdefender? I jel treba ostaviti windows defender upaljen zajedno sa tim antivirusom ili ga gasim?
 
Ugasi ga sam AV, ako se to ne desi, ubij ga ti.
 
Jel bolja Avira ili Bitdefender? I jel treba ostaviti windows defender upaljen zajedno sa tim antivirusom ili ga gasim?
Po meni Bitdefender. Windows defender bi trebao sam da se ugasi posle instalacije drugog antivirusa. Dva u isto vreme nikako.

Ради и у Србији. Инсталирао, скенирао. Неколико Руских речи не може да буде проблем.
Dok ga zvanično ne podrže neću ni da probam. Ima već dosta jako dobrih besplatnih rešenja čak i za poslovnu upotrebu, nek im ga testiraju Rusi i Kinezi kad se prave pametni.
 
koji je najbolji program za skeniranje kompjutera? hocu da napravim bootable usb i da preskeniram sve kompjutere. jel kaspersky virus removal tool i dalje najbolji za to? ili ima neka bolja opcija?

koja je uopste razlika izmedju kaspersky virus removal tool i kaspersky rescue disk?

edit: jedno je sa usba jedno se pokrece u windowsu.

sta je najbolje u tu svrhu? i dalje kaspersky ili ima nesto bolje?
 
Poslednja izmena:
koji je najbolji program za skeniranje kompjutera? hocu da napravim bootable usb i da preskeniram sve kompjutere. jel kaspersky virus removal tool i dalje najbolji za to? ili ima neka bolja opcija?

koja je uopste razlika izmedju kaspersky virus removal tool i kaspersky rescue disk?

edit: jedno je sa usba jedno se pokrece u windowsu.

sta je najbolje u tu svrhu? i dalje kaspersky ili ima nesto bolje?


Imaš i Malwarebytes Anti-Malware i ESETov Rescue Disc.
 
Nazad
Vrh Dno