Šta je novo?

Koji Antivirus preporucujete?

Evo upravo sam presao sa 2014 na NIS 2015 (trial sa njihovog sajta, 30 dana, nisam uspeo da nadjem 60/90) pa cu videti.. mada evo odmah vidim da mi smeta interfejs, nije vise onako polu-dark vec sljasti, skoro sve je u beloj boji. A posle 30 dana cu videti, mozda i ostanem na ovoj verziji.
 
AVG Internet Security 2015 free for 374 days - IBY9X-ESYXT-W4BZQ-QI4WX-A9LI7-INRS3

AVG AntiVirus 2015 - free 1 year license - ABLAD-A2XEL-DUIGR-AIMDV-TAKLW-3WIDO

Kav 2015 - S42C6-PGRPX-F1N5M-RQ5JT

:wave:
 
trenutno sam na 360 ts, poshto net vrvi od free licence ostalih, dal da ga zadrzim ili menjam za neki od popularnijih ?
:)
 
a razlog sto se ne koristi defender je?ja sam jos od prvog build-a win10 na njemu,nikad niti jedan problem,a nisam ih pazio ni najmanje.u kombinaciji sa dobrim adguard-om ili adblock-om,mislim da je i vise nego dovoljan.
 
Lično, ja sam vrlo zadovoljan sa Avira Free Antivirus. Jednostavna registracija, nije bloatware, ne smara sa reklamama, i ne opterećuje mašinu.
 
trenutno sam na 360 ts, poshto net vrvi od free licence ostalih, dal da ga zadrzim ili menjam za neki od popularnijih ?
:)
Nema potrebe, ako koristiš sa BitDefender ili Avira engine-om.
Avast ubija računare zadnjih godina, i bežim od njega kao đavo od krsta.
Ako voliš punu kontrolu može Comodo IS, isto besplatan.
 
Imam Comodo komplet AV+ firewall.Za sada sve radi kako treba.Već nekih pola godine.
 
Nista. Samo Defender+MalwareBytes

Koristim ovu kombinaciju vec godinu dana, nikad nikakav problem.

Jednostavno, nema te zasite koju "glup" korisnik ne moze da zaobidje, ako znate kako da koristite komp, koje sajtove smete da posecujete, sta se skida a sta ne, bezbedni ste i sa ovom kombinacijom u 90% slucajeva.
 
Koristim ovu kombinaciju vec godinu dana, nikad nikakav problem.

Jednostavno, nema te zasite koju "glup" korisnik ne moze da zaobidje, ako znate kako da koristite komp, koje sajtove smete da posecujete, sta se skida a sta ne, bezbedni ste i sa ovom kombinacijom u 90% slucajeva.
Takodje, ista kombinacija i kod mene. Naravno uz sve to doza opreznosti i LOGIKA koja naravno moze biti i na najnizem nivou, ali je treba koristiti. Inace ti nece pomoci ni ultra giga premium verzija nekog antivirusnog softvera.
 
dobar adblock i reseno 80 posto problema,za sve ostalo defender i mb sasvim dovoljni.
 
Vidno usporava i na takvim mašinama. Čak i na mojoj iz profila.
 
U potpunosti se slažem sa @Dark Magician.. pošto već godinama unazad guram avast samo, a dolaze raznorazni računari, primetio sam da ih ubija nenormalno. Svaki računar mi radi odlično sve dok ne pustim avast.
Takođe i ja planiram da nađem alternativu za svoj, iako meni avast ne guši konfiguraciju. Vidim da gore neki pominju defender+malwarebytes, tako da mi se to čini kao skroz okej ideja. :)
 
Ja sam godinama koristio i preporucivao iskljucivo Avast, ali otkako su poceli da prave bloatware i da se ne obaziru na resurse - a to je bio osnovni razlog zasto sam ga i koristio - nasao sam alternativu, bukvalno neosetnu Pandu.
 
Samo kaspersky internet security licencu kupim svaku godinu od ebay mirna mi glava
 
Kaspersky Internet Security mi radi ubedljivo najbrže, u poređenju sa Avastom i AVG-om.

Avast sam ranije preporučivao ljudima - sad je postao toliko trom da je to katastrofa. Na sporim kompjuterima je mučenje kako radi, pogotovu npr. kad raspakuje ažurirane virusne definicije.
 
Poslednja izmena:
Plus ssd i eto dobitne kombinacije da ne osetis ni 5 antivirusa zajedno instaliranih :)
 
Drugari, ima li ko od vas licence za ovaj defender? :D
 
Nazad
Vrh Dno