Šta je novo?

Koji Antivirus preporucujete?

Još jedan glas za Aviru. Što se tiče besplatnih AV-ova, dobro tuče i AVG i Avast, a nije zahtevna memorijski.
 
Od antivirusa koji se plaćaju preporuka za NOD32.
 
Kaspersky Anti-virus je jedini koji sve odradjuje- ciscenje,nalazenje...
 
I jos jedan glas za Aviru - dobro radi, ne opterecuje sistem, a i besplatna je - nema brige oko "trazenja onoga za ono" ;)
 
Po ko zna koji put je ova tema.
Ali kad vec preporucijemo onda ajd i ja, Kaspersky naravno,
za Avir nisam bas kompetentan samo znam da ima izuzetan skener, posle skeniranja AVG-om nasao je neke viruse.
Ako cu da kudim onda
,, nit magarca u stoku racunam nit Avast u antiviruse"
 
Jos jedna glupa tema o antivirusima...
Nemoj da koristis nijedan!
 
Jedan glas za avast...
Ja sam licno odusevljen (i ako godina radim it i nikada nisam koristio av software jer realno znam sta je virus....)...

Besplatan, zauzima vrlo malo resorsa, veoma dobra i velika baza...
 
Desetine puta me spasio NOD 32 ali mi se je juce uvukao pared njega virus: kernels88.exe (menja podatke u regis. i onemogucava upotrbu task managera). Malo je reci da sam ga azurirao pola sata pre toga. Bio je podesen na "najsenzitivnije". Pomucio sam se dok nisam uklonio prokletinju. Posto mu je ovo prvi strike dobice jos jednu sansu ali vise nisam nacisto sa doticnim.
 
Poslednja izmena:
Za mene Avira Antivir.
Em dobar em free :)
 
antivirus programi.....

Najbolji je onaj koji koristis a umes to da radis. Obrati paznju na real time protection. AVG Free nije los, recimo.
 
Obrati paznju na real time protection. AVG Free nije los, recimo.

Nije zaista los za prosecnog korisnika koji ne posecuje problematicne sajtove (one koji se citaju s jednom rukom) . I jedna dobra stvar sto skoro nikad ne pravi problema i ne gusi komp. Jedino sam primetio da ima problem u radu sa firewallom Look N Stop koji svaki put kad AVG krene da se updateuje pita za dopustenje iako je prethodno stavljen na listu aplikacija sa dozvolom izlaska. No posle njega je Kaspersky nalazio poneku gamad na kompu.
 
Elem, svako ce ti reci da je najbolji bas onaj koji trenutno koristi, a najgori onaj koji je koristio pre njega
 
za nod32 naravno...
 
Koja je poslednja verzija AVG-a?
 
Poslednja izmena:
i meni se cini da je nod pomalo brzoplet, a i neka testiranja su to pokazala...
 
Nazad
Vrh Dno