Šta je novo?

Koji Antivirus preporucujete?

Da, taj sam stavio juče nakon BSOD-a.
 
Ima li neko ko može da kupuje na Neweggu na forumu? Amerima je Black Friday, i relativno jeftino se može kupiti licenca za AV...
 
Ja nznm koji antivirus postoji sa trajnom licencom ...
 
A kakav je u poredjenju sa Kaspersky i Defender ?
 
Да ли постоји нека , standalone варијанта као раније? Било који, free , наравно. Треба ми да очистим неку праисторијску кршину на послу без нета.
 
Emsisoft emergency kit je prilično dobar, portabilan. Samo uradi update prvo i odnesi na flašu.
 
Ne instalira se, samo ga raspakuješ gde želiš.
 
Ali exe fajl je... nije zip ili rar. Da odradim ovo extract sa slike, (nekako) apdejtujem i samo prekopiram folder na fleš?
 
Instalirah 8.1 pre neki dan pa sam sada stavio Pandu i Malwarebytes. Da li je to dobra kombinacija?
I citao sam ovde da ste imali neki BSOD prouzrokovan Pandom, pa da li treba nesto da odradim da mi se to ne desi? (Pandu sam skinuo sam filehippo)
 
Stavi McShield ako koristiš fleške, malwarebytes možeš i da ugasiš i povremeno s njim da skeniraš.
 
Stavi McShield ako koristiš fleške, malwarebytes možeš i da ugasiš i povremeno s njim da skeniraš.

360%20Internet%20Security%20-%20one-click%20activation.jpg


:D
 
Premium verzija nije besplatna, kad ti istekne Trial koristićeš ga kao Free.
 
Poslednja izmena:
^
Vazi, hvala ;)

@Dark
Bas retko koristim fleske, jednom u 2-3 meseca i to kad koristim uvek je prethodno formatiram kad stavljam nesto novo. A i kod Pande ima neki USB protection tako da mislim da je ok, jos kad nesto prebacim skeniram na brzinu fajl (iako verujem da to i sam odradi).

Inace i Panda je neka free verzija i Malwarebytes, mislim da ce to biti dovoljno jer sam poprilicno oprezan korisnik.
 
^
Vazi, hvala ;)

@Dark
Bas retko koristim fleske, jednom u 2-3 meseca i to kad koristim uvek je prethodno formatiram kad stavljam nesto novo. A i kod Pande ima neki USB protection tako da mislim da je ok, jos kad nesto prebacim skeniram na brzinu fajl (iako verujem da to i sam odradi).

Inace i Panda je neka free verzija i Malwarebytes, mislim da ce to biti dovoljno jer sam poprilicno oprezan korisnik.
Biće ti.
 
Da, taj sam stavio juče nakon BSOD-a.

I, ima li BSoD-a. Kod mene nema nakon onog fixa. :) Gleduckam malo po testovima nakim AV-TEST-u i AV-Comparativesu (ne trazim ja to, nego postave slike na forumu pa usput pogledam) panda Free se kotira u samom vrhu, po detekciji i resursima naravno, za ciscenje manje/vise . :)
 
Nema ni kod mene BSOD-a nakon fix-a :)
 
Sa njima je već zanimljivo, kad sam još prije stavljanja fix-a registrovalo nalog kako si rekao prestale su i reklame, ali nakon fix-a se pojave ponekad, i danas se se pojavile, a kad otvorim Pandu vidim da sam uredno povezan sa svojim nalogom.
 
I opet preporucujem Kaspersky Anti Virus ili ti KAV.

Danas sam upravo preko http://www.kaspersky.com/ OBNOVIO licencu za KAV i to na 2g ovaj put.

Cena smesna za ovako koristan softver, SAMO 18,95€ za licencu na 2godine.
Za 20 minuta je stigla licenca od uplate preko PayPal.

U svetu je cena 39,95$ za 1g. i 59,95$ za 2g i cini mi se da nema popusta (niti mogucnosti) za obnavljanje licence.
Kod nas u Srbiji se moze uzeti licenca za 2.005rsd (16,378€ kurs 1€=122,42rsd) za prvu kupovinu ili za 1.405rsd (11,473€) za obnavljanje licence sve za 1g. ali nema mogucnosti kupovine za licencu na 2g i vise... ;)

Dakle umesto da placam 2x po 11,5€ za dve godine (23€ ukupno) ja sam platio 18,95€ za 2g. :D

Dobro gledajte koji broj ukucavate, treba upisati u polje onaj broj sto pise pod "Key" a ne "Activation ID" i tad mi je prihvatio kupovinu...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno