Šta je novo?

SpeedTest.net: merenje brzine Internet konekcije

  • Začetnik teme delimir
  • Datum pokretanja


Ja uveo pre neki dan novi internet dosta jeftiniji(pre sam placao po 12 eura), a sad samo 7 eura a brzine nisu lose :)
 
Poslednja izmena:
Ne znam bas bugarski ali na sajtu ne pise 80/80 nego samo 80Mb/s.
Симетрична скорост - 1:1 - Download:Upload
 
A zasto bih lagao ljubi te deda :trust:

Evo ga sajt http://telecom-bg.com/?id=4&cid=1, ja sam se nadao na tih 80Mbps al oni su ga racunali kao 40 download + 40 upload= 80Mbps sto nije lose opet.

i placam 14,99 lv. sto mu dodje oko 7.5 eura ;)

Mozes da ih kontaktiras ako mi ne verujes....

Bog s tobom, za 7 eura si ocekivao 80 Mbps i ovo je zlo s tim da je kod nas u Srbiji (sad malo popravljen prosjek) 4Mbps za 13 eura :S. :banana:
 
Sad za nekoliko dana mi iztice, prosao je jedan mesec a ovoga puta uplaticu 20 leva(10 eura) tj. imacu 120MBps= 60+60

p.s. slika vredi 1000 reci
 

Prilozi

  • Capture.JPG
    Capture.JPG
    273.3 KB · Pregleda: 161
Poslednja izmena:
Ok, sada i verujem. Ali jasno se vidi da je Lirex net nadprovajder koji dere sa cenama. I preko raznih tool-ova ne vidim vezu izmedju BTC tj Telecom-a BG i Lirex net-a. Al dobro...

Daj mi tvoju ip adresu da proverim, ili mi daj prvih 9 brojeva, poslednjih 3 ne moras...
 
Evo i kakve su brzine downloada, sa ovim stavljam tacku na svakakve sumnje i dileme,
moze neko sada pa da posumnja da sam premaskirao sa fotoshopom ili nekim drugim sofware-om(kao sto radi jedan moj prijatelj i to iz Srbije :D) zato okacicu i jedan video snimak ;)

[http://www.youtube.com/watch?v=2yJ_y_c_B6k
 

Prilozi

  • Capture.JPG
    Capture.JPG
    272 KB · Pregleda: 111
Poslednja izmena:
I ja takodje!
Da mi je taj upload pa da popravim share ratio...:wall:
 
I ja takodje!
Da mi je taj upload pa da popravim share ratio...:wall:

Jbt pa zar niko nije chuo za SeedBox ?? Svi neshto kukaju mali upload ovo ono a treba im za torrente :wall: :wall:

Uplatish 1 mesec SeedBox sa 100mbps uploadom pa cesh napraviti minimum 1.5 TB uploada bez da se trudish...


20101228175521.jpg


20101228175523.jpg


20101228175525.jpg


20101228175518.jpg
 
Poslednja izmena:
Decko ko je tebe dirao?Ovde komentarisemo koliku covek ima brzinu za male pare a ti postujes slike sa HD Torrenta da nam pokazes i dokazes sta?Hoces ti da mi uplatis Seedbox?Ajde ucini mi to i bicu ti vrlo zahvalan!:S:
 
A pre sam imao 50Mbps danju i 100Mbps nocu(od 24:00h do 8:00), tj. downlodovao sam sa preko 10MB/s :d

cena je bila 25 leva (12 eura) http://www.cisbg.com/frame.php?c=prices.php

Скорост Български интернет дневен / нощен
5 Удвояване на скоростта в часовия пояс от 24:00 до 08:00.

Prevedeno na srpskom: Brzine interneta dan/noc
5 Duplo vece brzine od 24 do 8h
 

Prilozi

  • Screen Snaper Image.jpg
    Screen Snaper Image.jpg
    532.1 KB · Pregleda: 156
Poslednja izmena:
 
Poslednja izmena:
Sa tim netom,stvarno je steta skidati dvd ripove i dvd scr.. :D Ja sa svoja 4mbita ne pamtim kada sam skinuo film manji od 6gb
 
Poslednja izmena:
Peticija da se banuje DarkSideR zbog nanošenja teških duševnih povreda :D ..
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno