Šta je novo?

SpeedTest.net: merenje brzine Internet konekcije

  • Začetnik teme delimir
  • Datum pokretanja
Telekom 50/2 , 40god. stara parica.:)

 
Poslednja izmena:
Zovi Marku Zvaku da odrade prilog o tebi i internetu koji placas.

Ko je to :D Ovo je bruka i sramota, ne znam kako bih drugacije mogao da nazovem. Kasno uvece, i rano ujutru je odlican, ali tokom dana,a posebno uvece je katastrofa. Ajde da je grad, zagusenje itd, ali na ovu antenu je prikaceno mozda 10, maksimalno 15 korisnika, i kad se svi prikace, totalno je neupotrebljiv. Ne vredi ni da se zalis, odustali smo od toga.

 
Telekom 50/2 , 40god. stara parica.:)

Takpdje moja ima 42 godine i izvlaci 100Mbit trenutno je na 66Mbit a vidis kako radi net bez gubitka cak naprotiv i malo preko 50/2 konstantno :)
I stabilna sto se moze videti na ping testu pod jitter gde je 0.
 
Takpdje moja ima 42 godine i izvlaci 100Mbit trenutno je na 66Mbit a vidis kako radi net bez gubitka cak naprotiv i malo preko 50/2 konstantno :)
I stabilna sto se moze videti na ping testu pod jitter gde je 0.

I ja da sam na ispod 100m od dslama kao ti ne bi imao gubitke,ovako na 400metra i nije lose...:)
 
Ko je to :D Ovo je bruka i sramota, ne znam kako bih drugacije mogao da nazovem. Kasno uvece, i rano ujutru je odlican, ali tokom dana,a posebno uvece je katastrofa. Ajde da je grad, zagusenje itd, ali na ovu antenu je prikaceno mozda 10, maksimalno 15 korisnika, i kad se svi prikace, totalno je neupotrebljiv. Ne vredi ni da se zalis, odustali smo od toga.

Pa taj vas ISP do te pristupne tacke kao da ima 2Mbps link :(
 
Malopre nesto usporio net pa posle par minuta nestao. Ugasio pa upalio router pa odradio test. Pustili su malo vise nego sto placam :D 70/4 je paket inace





edit. sad videh da im to neka promocija za novogodisnje praznike. pa su dodali neke kanale i ubrzali net za 20Mb
http://sbb.rs/Vesti/5998/DODATNI+TV+KANALI.shtml
 
Poslednja izmena:
b2d50319586dec8422de8c5a716a5113.jpg

Sbb fiber 100/9
 
Najbolje je da meris preko zice.
 
Aha nista se ne vidi bar na TT-u :)
 
krastavac, beta html speedtest, posto ne koristim vise flash. Meni otvara kad kliknem na tu minijaturnu slicicu :)
 
Jutros uzela opremu za 20/2 telekomov internet , da li je ispravno meriti naa laptopu sa wifi ili mora ona zicna varijanta.Od kada od preuzimanjee opreme pustaju 20/2 do sada imala onajk 10/1

Testiras preko Wi-Fi, pa ako rezultati nisu maksimalni (priblizni 20/2), onda proveris kablom radi potvrde. Ako je sve OK preko Wi-Fi, nema potrebe za kablovima.
 
Tuga, cemer, jad :(
 
Stvarno sramota, pa zar ni jedan drugi operator ne postoji u Bogaticu?
 
Ovo je onaj "provajder" sto deli link na hiljadu korisnika, ako se dobro secam? Ovo su odlicni rezultati, ali za dial-up. Uzas. Trazi alternativu.
 
Ima u Bogaticu ADSL, SBB, Orion, ali ja sam 6km udaljen od centra i ovde nista od toga ne moze. Ima jos jedan provajder,GromNet, ali ista situacija.
Ne bih da budem dodasan, ali evo kako izgleda kada nema nikog na mrezi u ranim jutarnjim casovima:

 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno