Šta je novo?

SpeedTest.net: merenje brzine Internet konekcije

  • Začetnik teme delimir
  • Datum pokretanja
Telekom adsl 4mb
1044474190.png

Kako?? :S Jel postoji nesto da se podesi na modemu ili sta sto ce dovesti do bar priblizne brzine koju trebam da imam na 4Mbit Telekom ADSL?? Evo kako je kod mene:

 
Kako?? :S Jel postoji nesto da se podesi na modemu ili sta sto ce dovesti do bar priblizne brzine koju trebam da imam na 4Mbit Telekom ADSL?? Evo kako je kod mene:


To mi je mereno kada sam na drugom modemu kojj sam ja instalirao u pitanju je tp link a kada idem preko telekomovog huawei budu mi brzine kao tebi ;)
 
To mi je mereno kada sam na drugom modemu kojj sam ja instalirao u pitanju je tp link a kada idem preko telekomovog huawei budu mi brzine kao tebi ;)

Znaci Huawei taj tako zvucan i jak brend pravi problem :wall:. Smor. A ja kontao moze se nesto izvuci nekim podesavanjem. Znaci lijek je traziti drugi modem. :)
 
Znaci Huawei taj tako zvucan i jak brend pravi problem :wall:. Smor. A ja kontao moze se nesto izvuci nekim podesavanjem. Znaci lijek je traziti drugi modem. :)

najbolje ti je neki tp link nisu skupi a dobri su ;)
 
Hotel Crowne Plaza Bucharest



Za 15e po danu za net i nisu se pretrgli ,)
 
Zasto mi se ovo desava kada pokusam ping test, ima li jos neko ovaj problem?
 

Prilozi

  • pngtst.jpg
    pngtst.jpg
    14 KB · Pregleda: 91
U poslednja dva meseca mi ne radi. Presao sam na kablovski net nedavno i ne radi, a nije radilo ni sa wireless-om pre toga. Speed test radi normalno.
 
4/256 veza, šta znam, zadovoljan sam. Down je obično oko 400-430kb, up oko 22-24kb. Danas je nešto slabiji, uglavnom izmeri 3.50 za down, a 0.22 za up...

 
odnedavno imam priliku da studiram u inostranstvu, pa sam samo zeleo da iskazem neizmernu srecu zbog dobrog upload-a koji ovde imam (mada i download nije zanemarljiv). Cena je kada se preracuna u dinare otprilike 4000 dinara mesecno, kabl, neogranicen protok naravno:



:d
 
odnedavno imam priliku da studiram u inostranstvu, pa sam samo zeleo da iskazem neizmernu srecu zbog dobrog upload-a koji ovde imam (mada i download nije zanemarljiv). Cena je kada se preracuna u dinare otprilike 4000 dinara mesecno, kabl, neogranicen protok naravno:



:d

Odlična brzina i cena. Koja zemlja je u pitanju?
 
Nazad
Vrh Dno