Šta je novo?

SpeedTest.net: merenje brzine Internet konekcije

  • Začetnik teme delimir
  • Datum pokretanja
Pa ne možeš očekivati čuda od wi-fi čipa i one male antene u telefonu. To ti je što ti je.
 
Јесте а нисам до сада видео много телефона који и оволико извуку.
93379f42329b23b19a1bfd37ae10c86e.jpg

Ja imam DL 50Mbps evo koliko moj izvuče telefon.
 
Poslednja izmena:
Pa ne možeš očekivati čuda od wi-fi čipa i one male antene u telefonu. To ti je što ti je.
Поента је била у честим порукама по којима овај Csico рутер ништа не ваља и wireless му је очајан јер многи не добију више од 10-20Mbps а често буде и мање. Не жалим се ја на брзину, мислим да је одлична за ову комбинацију.
Наравно да има још телефона који постижу и већу брзину али их је мало, бар према ономе што сам приметио по форуму.
 
LTE T-mobile CG
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1419274224277.png
    uploadfromtaptalk1419274224277.png
    620.8 KB · Pregleda: 144
Koji antivirus/firewall imas na racunaru i iz kog browsera si obavio merenje ?
 
Koji antivirus/firewall imas na racunaru i iz kog browsera si obavio merenje ?

Ranije je uvek bilo 48/1.9, a sad preko 51/2, od kako se zadnji put promenila IP adresa... Inače mereno je iz IE 11 pod Win 8.1Pro 64bit, kroz LAN (isključen WiFi), ali tako sam merio i ranije. Anti viruse nemam, samo Windows defender, a firewall je standardni, Windows embedeed...
 
Poslednja izmena:
Ranije je uvek bilo 48/1.9, a sad preko 51/2, od kako se zadnji put promenila IP adresa... Inače mereno je iz IE 11 pod Win 8.1Pro 64bit, kroz LAN (isključen WiFi), ali tako sam merio i ranije. Anti viruse nemam, samo Windows defender, a firewall je standardni, Windows embedeed...

Nije ti dobro ocitao brzinu, imas nerealan ping.
Nesto ti u tom lancu browser/firewall/win brlja. Koliko izvlacis na torrentima ?
 
Vid' ovih brzina. Tuga da me uhvati. Ja prešao sa 2 na 5 Mb i sav srećan bio.
 

Prilozi

  • 3996414212.png
    3996414212.png
    31 KB · Pregleda: 136
Poslednja izmena:
TT 24/12 Mbps
9442ed5eb3b31bf8b8ee31dfd346383b.jpg


Preko WiFi-ja.
 
Poslednja izmena:
Zar ti nisi na Vdsl-u ? ,)
 
Jesam.
 
Ali ti je hobi da skupljas ss-ove sa interneta i da ih prezentujes nama u ovoj temi, jel ?
 
Ne, ovo je SS sa mog mobilnog telefona ne sa interneta, sta je tebi???
Ne znam po cemu si zakljucio da je to SS sa interneta i da mi je hobi skupljanje SS????
E miki, miki.....
Jel si nekad pomislio da neko ima recimo rodbinu, prijatelje, svastiku :) e vis ja sam bio kod svastike pa reko malo da vidim kako izvlaci na mobilnom njen net koji je 24/12 a realno video si sta izvlaci.
Tako da TT kad radi radi savrseno i preko placenog ali kad ne radi(sto znaju ljudi koji citaju temu o TT) onda je najgori na svetu.
Ona nikada nije za ovih 2 godine imala problem ali nijedno pucanje veze, ni ne zna devojka za ovaj forum nit je interesuju ove stvari ja sam joj uveo net dok je sve bilo savrseno u TT kad su pocele da pucaju tikve samo sam rekao da njoj bude sve ok sa netom i na svu srecu sve je super. Ocigledno je na onoj ploci sto je dobra, ostali.... proplakase ne mogu po par dana da dobiju IP adresu, no da ne sirim temu o TT ovde.

Eto miki sad mozes mirno da spavas znas punu istinu o mom SS da nije sa neta, kao sto bi ti vreovatno postavio ako do sad vec nisi tudje SS postavljao.... Lepi snovi...
 
Ne, ovo je SS sa mog mobilnog telefona ne sa interneta, sta je tebi???
Ne znam po cemu si zakljucio da je to SS sa interneta i da mi je hobi skupljanje SS????
E miki, miki.....
Jel si nekad pomislio da neko ima recimo rodbinu, prijatelje, svastiku :) e vis ja sam bio kod svastike pa reko malo da vidim kako izvlaci na mobilnom njen net koji je 24/12 a realno video si sta izvlaci.
Tako da TT kad radi radi savrseno i preko placenog ali kad ne radi(sto znaju ljudi koji citaju temu o TT) onda je najgori na svetu.
Ona nikada nije za ovih 2 godine imala problem ali nijedno pucanje veze, ni ne zna devojka za ovaj forum nit je interesuju ove stvari ja sam joj uveo net dok je sve bilo savrseno u TT kad su pocele da pucaju tikve samo sam rekao da njoj bude sve ok sa netom i na svu srecu sve je super. Ocigledno je na onoj ploci sto je dobra, ostali.... proplakase ne mogu po par dana da dobiju IP adresu, no da ne sirim temu o TT ovde.

Eto miki sad mozes mirno da spavas znas punu istinu o mom SS da nije sa neta, kao sto bi ti vreovatno postavio ako do sad vec nisi tudje SS postavljao.... Lepi snovi...

Kao prvo, Ne bi ti bilo prvi put da laziras rezultate merenja, s obzirom da ti je parica od zlata, a ne od bakra. Zato i imas onakve rezultate, bolje od onoga na koliko je sam modem setovan.

A kao drugo, nije li korisnik Svastika banovan ? :D

I kao trece, zaboravio si da napises "hvala" na kraju posta, pa sam se zabrinuo da ti nije neko kojim slucajem hakovao nalog, pu pu pu daleko bilo ...

Evo nesto od sade :)
Server: Frankfurt



I lokalno, do BG-a

 
Poslednja izmena:
Kao prvo, Ne bi ti bilo prvi put da laziras rezultate merenja, s obzirom da ti je parica od zlata, a ne od bakra. Zato i imas onakve rezultate, bolje od onoga na koliko je sam modem setovan.

A kao drugo, nije li korisnik Svastika banovan ? :D

I kao trece, zaboravio si da napises "hvala" na kraju posta, pa sam se zabrinuo da ti nije neko kojim slucajem hakovao nalog, pu pu pu daleko bilo ...

Evo nesto od sade :)
Server: Frankfurt



I lokalno, do BG-a

Nikad ali nikad nisam nista lazirao kao ni ovaj SS ti izmišlja kao i uvek.
Ja ti pričam za moju svastiku ne znam ko je svaštara iskreno.
Da ne pišem ponovo o snovima i to pročitaj predhodnu moj post.
 


VDSL Telekom 50/2 Mbits, na ~100 m od centrale ( ne isturenog stepena) u rane jutarnje sate. Dobri pick-ovi sa serverom iz Nisa kad mreza nije opterecena. Sledeca stepenica je optika za znatno brzi uploud. Mada mi nesto i ne treba.
 
Poslednja izmena:

Jos jedan test ali sada sa serverom iz Beograda. Takodje dobra brzina ujutru. Za 1899 din. mesecno Telekom ima odlicnu ponudu, bez moranja u neki paket, samo 2 godine ugovor.
 


VDSL Telekom 50/2 Mbits, na ~100 m od centrale ( ne isturenog stepena) u rane jutarnje sate. Dobri pick-ovi sa serverom iz Nisa kad mreza nije opterecena. Sledeca stepenica je optika za znatno brzi uploud. Mada mi nesto i ne treba.
Pa gde si to postavio sad ce @mikiPSY pitati koji AV koristiš koji FW koristiš, da sve to pogasiš pa da ponovo postaviš SS.
Ukoliko to ne uradiš optužice te da si lazirao SS.
To je meni više puta rekao kad je video Da preko 50Mbit.
Evo videćeš samo da vidi tvoju poruku.
Tako je nama dvojici rekao koji smo imali tik preko 50Mbit.
Ne može da se čovek pomiri da smo bliže centrali ne IS nego on.
Sad tek očekujem rafal u vidu sledećeg njegovog posta.[emoji2] [emoji2] [emoji2] [emoji2]
 
Poslednja izmena:
Pa gde si to postavio sad ce @mikiPSY pitati koji AV koristiš koji FW koristiš, da sve to pogasiš pa da ponovo postaviš SS.
Ukoliko to ne uradiš optužice te da si lazirao SS.
To je meni više puta rekao kad je video Da preko 50Mbit.
Evo videćeš samo da vidi tvoju poruku.
Tako je nama dvojici rekao koji smo imali tik preko 50Mbit.
Ne može da se čovek pomiri da smo bliže centrali ne IS nego on.
Sad tek očekujem rafal u vidu sledećeg njegovog posta.[emoji2] [emoji2] [emoji2] [emoji2]

Vidis kako znas.

@@djalex Koji fw koristis i koji pretrazivac ?
Daj ss iz konfiguracionog fajla modema, kao i ss dok svlacis torrente.
Da ne bude da ja ovo i ono. Cist racun, duga ljubav.

I da ne zaboravim najvaznije.
Hvala!
 
:smash::smash::smash::whip:
Da ne zaboravim nema na cemu
A priznaj da sam bio u pravu, kao sto i jesam, a usput kad das ''inspektoru'' to sto trazi, daj mu leba ti i krvnu grupu, broj LK, JMBG, ime prezime, majcino devojacko prezime, da on to proveri pa ce ti reci da li je to tako ili nije, ahahahaa.

Mikiiiiiiiiiiii ti si stvarno opterecen brzinom, jel imas ti neki problem u zivotu illi su ti jedini problem brzine koje drugi ljudi ostvaruju? Ako je ovo tvoj najveci problem u zivotu, ja ti iskreno cestitam, nisam maliciozan ali stvarno, ako je to tvoj najveci problem ti si srecan covek, a ako nije a ti se toliko cimas zbog brzine(tudje) onda...

Sta te bre briga ko koliko ostvaruje, evo mene bas briga stavi SS i sve OK, ja ti verujem a i da ti ne verujem sta me bre briga ako lazes, lazes sebe, ne nas na forumu, kapito druze.
;)
 
Poslednja izmena:
Nije u redu da se ostali clanovi foruma dovode u zabludu. Zato insistiram na cinjenicnom stanju, a ne na obmanama.

Da ne zaboravim, i drugi put. ,)
 
Nazad
Vrh Dno