Šta je novo?

Postavite slike sa kamere vaseg mobilnog telefona THREAD!!!

prepravi citat, ubaci sliku, nije njemu dovoljan tekst, možda shvati kad mu se nacrta.
 
 
Nexus 5
 

Prilozi

  • IMG_20141221_212541.jpg
    IMG_20141221_212541.jpg
    1 MB · Pregleda: 164
Dobra sa nexusom, koju camera app si koristio.Ja nikako da napravim dobru sliku, razmisljam cak da ga prodam ali pva tvoja je ok
 
Hvala, ma ovo sam bez veze samo slikao. Ok je ispalo sve sem auto. Mada ipak se nadam da stize Denim i za 1020.
Naravno ima ISO 100, treca slika.
 
 
WP_20141222_09_37_42_Rich
Ovo je automatski merge 3 fotke razlicite ekspozicije - rich capture default. Shatro HDR. Meni izgleda bezveze. JPG verzija

Outdoor_Sunny_Rich__highres.ev0
Ovo je srednja vrednost iz rich capture moda. Malo sam podigao temperaturu slike posto je bila previse hladna za moj ukus. DNG kovertovan u jpg.

Outdoor_Sunny_Manual__highres
Ovo je fotkano u manualnom modu. ISO 64, manualni focus, ostalo na auto.

Na mom flickeru ima jedna fotka od letos ove biljkice za neko poredjenje pre i posle Denima ali je ta fotka manje rezolucije. Ono sto ja sigurno mogu da kazem da odmah vidim je broj detalja koji je veci posle Denima pogotovo kad zumiras. Ne izgleda toliko isprano kao ranije.
 
OMG ta tvoja 930 ups 1520 (isti djavo) se zestoko priblizila 1020 :) Taj Denim je cudo :D
 
Poslednja izmena:
neka, nek skidaju ljudi da drže za pozadinu, i ja sam jedno vreme držao na tabletu, baš mi se svidelo kako čuči :) ja sve što uslikam dajem ljudima da skidaju besplatno i da koriste, širim pozitivnu energiju i drago mi je što će moja slika stajati na pozadini hiljada telefona širom sveta :) jedino je malo sux što niko neće znati da sam ja to slikao :) ako išta, ovaj forum je prvi video tu sliku od svih :)

edit: provalite kolika je rezolucija te slike, kad crop može da ide na quadHD ekran :D :D :D
 
Poslednja izmena:
Ma zezam se bre :) nego cisto da ljudi znaju
 
naravno :)

aj sad ovi sa 1520 i 930 da naprave sličnu sliku kad imaju bolje kamere :) domaći zadatak.

šala :)

kad se samo setim kako sam slikao ovo, pomoću štapa i kanapa -.-
 
Poslednja izmena:
Eto je i moja #14. :D
Kolektivno cemo da ih tuzimo. Delimo troskove. :d
 
nisam znao da je 14 tvoja. mislio sam da je 4. tvoja? onda ti imaš dve? :D haha bravooo
 
Poslednja izmena:
Pa zasluzujes realno.
Sigurno mislis na onu plazu, nije moja slika.

Ja sam imao samo onog leptira slikanog sa S4 i ovu sa 1020.


Edit: Da to je moja slika sa prve 1020, slikano pre Black-a. ;)
 
Poslednja izmena:
nisam mislio na plažu, zapamtio sam tvoje slike plaže. mislio sam na onu drugu koju sam linkovao, ali vrv nisi video šta sam linkovao jer sam naknadno ubacio link. ako nisi ti, onda je neko drugi sa ovog foruma, gotovo sam siguran da sam je već video ovde. ili sam ovde video link ka phoneareni gde sam video tu sliku, pa povezujem sa tim :)

dobri smo, za sad tri slike sa našeg foruma na listi najboljih :)
 
Odlicne fotke ale, prava moc Cajper šuta!!
Nekada nisu stekali na velicini senzora, iako su kamere bile 3, 5 , 8 mpx max.



 
Poslednja izmena:
Evo jos par sa Nexus 5 napravljene malopre.

Edit:

Jos jednu sam ubacio i necu vise, interesantno mi nebo bilo :)
 

Prilozi

  • IMG_20141222_161354.jpg
    IMG_20141222_161354.jpg
    1,019.4 KB · Pregleda: 132
  • IMG_20141222_161430.jpg
    IMG_20141222_161430.jpg
    740.2 KB · Pregleda: 136
  • IMG_20141222_163124.jpg
    IMG_20141222_163124.jpg
    1,000.2 KB · Pregleda: 129
Poslednja izmena:
neka, nek skidaju ljudi da drže za pozadinu, i ja sam jedno vreme držao na tabletu, baš mi se svidelo kako čuči :) ja sve što uslikam dajem ljudima da skidaju besplatno i da koriste, širim pozitivnu energiju i drago mi je što će moja slika stajati na pozadini hiljada telefona širom sveta :) jedino je malo sux što niko neće znati da sam ja to slikao :) ako išta, ovaj forum je prvi video tu sliku od svih :)

edit: provalite kolika je rezolucija te slike, kad crop može da ide na quadHD ekran :D :D :D

Stavi watermark na fotke i eto, svi ce znati :)
 
Nazad
Vrh Dno