Šta je novo?

Postavite slike sa kamere vaseg mobilnog telefona THREAD!!!

Au brate pa to je matoro ne pitaj. Za njega imas update i za black i na 8.1. Spremi se za vise casovno instaliranje.
 
Sta mozda da se desi, ako pukne internet konekcija tokom update-a?
 
Prvo nece trajati toliko dugo, nije to 808. :D
Ako pukne konekcija, nista prekinuce se skidanje fajlova i nastaviti opet. Tokom update-a konekcija ti i ne treba, prvo skine update i instalira, i to je to.
 
Nije odgovarajuca tema, ali jos samo jedno pitanje- baterija mora da bude puna bar 60 % jel tako? I jel isti postupak kao kod C905, iskljucim telefon, ubacim usb i onda zapocnem instalaciju?
 
Nije odgovarajuca tema, ali jos samo jedno pitanje- baterija mora da bude puna bar 60 % jel tako? I jel isti postupak kao kod C905, iskljucim telefon, ubacim usb i onda zapocnem instalaciju?

Ne znam ja sam radio samo OTA. Ne treba ti PC.
 
Nije odgovarajuca tema, ali jos samo jedno pitanje- baterija mora da bude puna bar 60 % jel tako? I jel isti postupak kao kod C905, iskljucim telefon, ubacim usb i onda zapocnem instalaciju?

Nek ti bude na punjacu za svaki slucaj.
 
xp 8mpix stock (panorama 5mpix)









 
Veoma dobra kamera na tabu. Samsung se dobro ispraksovao, već duže vreme samsung važi za dobru kameru (od S2).
 
^mnogo duze, tj od x600 ;)
 
i ladno si istrajao u tome da preko tapatalka uploaduješ, pa ovo je kao poštanska markica :D

stavi bar na dodaj.rs ako nećeš flickr da praviš
 
Iz koje je ovo godine 2005? VGA Retro style :d
 
Jesam, baksuzni ttalk je proradio :p
Cuti tamo Djilke-style, ovo je najbolje od Note II...

Neka neka, samo kad otvorim Flickr... vidjecete vi.
 
Ne znam sto vam je svima tesko da otvorite Flickr, kao da je to posao neki koji traje 5 godina :)
 
Spasao sam Buba Maru iz vode, davila se :)



Sledeća nije uspela, fotkao je ćale, ne snalazi se baš najbolje sa novom tehnologijom :d


Ja sam držao ovog monstruma (bar što se fizičkog izgleda tiče), pa nisam mogao da fotkam, inače bi bila fotka epik
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno