Šta je novo?

Postavite slike sa kamere vaseg mobilnog telefona THREAD!!!

Možemo da se lažemo do prekosutra, ali Sony pravi očajne fotografije....

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Posle duze pauze ponovo Sony XP















Poslednje dve su malo cropovane



Sent from my D6503
 
Poslednja izmena:
XP je ima i dan danas sasvim pristojnu kameru za daylight fotke.

Sent via Xperia Z2
 
Hvala Ed, gledajuci tvoje i slike i jos nekih ovde sam prvi put dosao na ideju da je kupim
 
Htc A9

73e4847edfc1ac55c20760851cb1a726.jpg
a00400015737048a07db3428309488d7.jpg
00e221483dd1e657048a945d80a7d6ae.jpg
 
За колико може да се нађе nokia 808 pw? Ја сам баш одушевљен са тим телефоном што се тиче камере.. Оно ниси сигуран јел неки dslr или само фон

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
За колико може да се нађе nokia 808 pw? Ја сам баш одушевљен са тим телефоном што се тиче камере.. Оно ниси сигуран јел неки dslr или само фон

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

pravi stvarno dobre slike, moj je kostao 90e


Sent from my iPad using Tapatalk HD
 
Djilkos dobre kapi.
Ed odlicne test slike, ja sam poceo zbog 808 da nosim mali stativ stalno, kad je metes na njega ne moze da omane.

Sent from my Moto G (4) using Tapatalk
 
d04e958eac0b5c1d97e4ba2ce6f2c366.jpg

2e88a65d4cc27d365954fe23bb8b8ba8.jpg




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Djilkos dobre kapi.
Ed odlicne test slike, ja sam poceo zbog 808 da nosim mali stativ stalno, kad je metes na njega ne moze da omane.

Sent from my Moto G (4) using Tapatalk

bas je dugo nisam koristio, od kako sam uzeo dslr ne nosim je. ali sad sam poceo da ucim polako. nisam imao dovoljno vremena da slikam vise puta, mozda je moglo i bolje. ovo je slikano iz ruke. ima onaj mali joby obavezno cu da ga kupim, kao upaljac je veliki, mnogo je praktican za nosenje...
 
Odlicna Ale.
Odlicni su Lenovo, bas sam sa par modela iznenadjen kamerom, ja sam pristalica da je onaj koji slika najvazniji.
Uzeo sam i ja DSLR ali sam uzeo 808 da bude uvek uz mene.
 
Nisam odavno postavljao sa 808PV, pa kad ste navalili :)

 
Ne bre ,izgleda da je kolega obrisao post.. naime bila je slika pasoša u ruci a njegov komentar u postu je bio kao da je uslikao majkl jeksona a ne običan pasoš [emoji52]

Sent from my Redmi Note 3
 
Poslednja izmena:
Ja sam taj...
E znaš koliko mi je do majkla ? Toliko da mi je moj pasos mnoooogo mnooogooo vredniji. Trebalo je da bude još slika, ali nesto mi nece kako treba ni tapatalk ni flickr. Zasto ? Kako ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno