Šta je novo?

Postavite slike sa kamere vaseg mobilnog telefona THREAD!!!

Da li je uvek bitan samo kvalitet ili i kadar igra ulogu? Meni je npr kao nekom ko se ne bavi profesionalno fotografijom ipak daleko vazniji kadar uz solidan kvalitet nego odlican kvalitet i neka glupost uslikana.

jasno, vrlo je bitan kadar, slazem se ali ovde ni kadar nije bog zna sta plus losa fotografija...nista licno samo komentarisem fotografiju zapala mi za oko...
 
kako dosadan čovek...

jel ti shvataš da je to low end telefon, ne znam kakvu kameru očekuješ tu. kao kad bi neko postavio sliku slikanu sa htc tattoo i ti onda dođeš: očajna rezolucija i hdr, da ne pričam oštrina...

šta te spopalo? jel neko koga baš ne voliš ima 640?
 
kako dosadan čovek...

jel ti shvataš da je to low end telefon, ne znam kakvu kameru očekuješ tu. kao kad bi neko postavio sliku slikanu sa htc tattoo i ti onda dođeš: očajna rezolucija i hdr, da ne pričam oštrina...

šta te spopalo? jel neko koga baš ne voliš ima 640?

Pa nista licno, forumi sluze za konverzaciju, zasto je problem ako ja kazem da je fotka los kadar i kvalitet, koliko se dalo primetiti i svetlo na samoj fotki je malo slabije...
 
nije problem da das misljenje, ali ti se pravis pametan i drzak si. baci taj krs! sta sad ja koji slikam sa 808 treba svima vama da kazem da pobacate krseve? eto, baci i ti tvoj krs!!!
 
Pa nista licno, forumi sluze za konverzaciju, zasto je problem ako ja kazem da je fotka los kadar i kvalitet, koliko se dalo primetiti i svetlo na samoj fotki je malo slabije...
Sluze forumi za konverzaciju,ali "Baci to djubre" nije konverzacija.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
ok izvinjavam se ako sam bio previse grub ali konkertno ja ocekujem kvalitetne fotke u ovim postovima ako me kontate...
 
^ Kada se tema preimenuje,onda ocekuj takve fotke.

Nije svako u mogucnosti da napravi kvalitetnu fotku,ali bar kolko tolko ova tema posluzi ostalim clanovima u odabiru kamere na smartphon-u

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока
 
^Bas tako..
Da se vrnemo na temu,motor od VW Bube 1973.

uploadfromtaptalk1464113714586.jpg

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Mnogo se pogorsa kad je ubacim preko TTa..neki pametniji nacin?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Hteo sam preko telefona,ali nema opcije..preko kompa cu posle,hvala.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Pa bezveze što su napravili aplikaciju za Android a nisu to ubacili. Slepci.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Bas..imam kompjuter ali naravno da mi je prakticnije da postujem s telefona.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
meni nije jasno kako nekome može da bude praktičnije i lakše da radi na 4/5/6/7" ekranu telefona, nego na 24/27/32/+ ekranima kompjutera.
 
Mozda zato sto ne sede za kompom i nisu mu ni blizu veci deo dana,vec sve rade usput na telefonu?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Probaj Tapatalk pa pričaj :)

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
neki ljudi kao da nemaju tapatalk -.- [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
tapatalk sux big time. ja i za forum na mobilnom koristim browser.

ok je ako nisi za kompom veći deo dana, ali nećeš dumreš ako ne postaviš sliku odma, sačekaš da dođeš gajbi. ne znam, ja prvo nikad nisam mogao da procenim koja je slika dobra na telefonu. slikaš uvek nekoliko slika iste scene, pa kući ih otvoriš na uporedno na dva monitora i upoređuješ koja je bolja. to je nešto što na telefonu ne bi mogao nikad.
 
Ali zato na dva telefona... [emoji102]
 
Krka, Hrvatska, tako piše na flickr-u.
Meni ličilo na Drinu. :D

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno