Šta je novo?

Postavite slike sa kamere vaseg mobilnog telefona THREAD!!!

Oce da gricka ta stuka :d
 
Sta ti je, stuka je biljojed :p
 
Loznica,Z2

Loznica


 
Opa tebra. Sta ces u svetom gradu, to jest Loznici ? :)

Fine slike
 
Poslednja izmena:
Obilazim gradove po Srbiji,pa je za vikend LO bila na redu :) ;) Hvala :)
 
Da sam ranije znao da si u Arandjelovcu pa da ti kazem jos fantasticnih mesta za slikanje, ali i sve su ti odlicne. :) p.s jes' ti to nocio u Izvoru ? :d
 








 
bogdane udari veći thumbnail slobodno :D
 
odlicne fotke hsv,a i lepo i zanimljivo mesto :)
 
Ma daj...
 
@hsv.stoned, lepo izgleda priroda. Nemoj da nas mučiš i to ta pada u zaborav. Otvori taj flickr majku mu njegovu :)
 
Pa kad budu omogucili pravljenje naloga sa gmail-om onda moze :) ovako me mrzi da pravim raspali yahoo mail i da se prisecam imena uciteljice za ono sigurnosno pitanje :d

A do tada.. :smoke:

 
Ja se na Flickr prijavljujem preko Gmail-a.
 
koliko puta si otkucao to da te mrzi da praviš acc mogao si 5 komada da napraviš za to vreme :)
 
Uloguj se u Android telefon sa @live mailom, ili u WP sa @googlemail
 
Da sam ranije znao da si u Arandjelovcu pa da ti kazem jos fantasticnih mesta za slikanje, ali i sve su ti odlicne. :) p.s jes' ti to nocio u Izvoru ? :d

Arandjelovac je bas gotivan grad,ima lepih mesta za slikanje sto kazes.Nisam nocio u izvoru ;)
 
Ima ona pecina sa tri smesna coveculjka :)

Edit: I onaj medved :p
 
Poslednja izmena:
Dođite vi u Valjevo da vidite šta je lepota. Reka Gradac ako nije najlepša u Srbiji onda ne znam šta je lepo :D
 

Odnosi se na moj komentar?

Svi mi koji postavljamo fotografije u ovu temu postavljamo ih zato što želimo da budu pogledane..

Ako neko uvek postavlja preview slike veličine poštanske marke to najverovatnije nije zato što je zaboravan ili ne zna drugačije.
Ili ne želi da mu slika bude pogledana.
Već zato što želi da slika bude pogledana direktno na flickru.
 
Nazad
Vrh Dno