Šta je novo?

Postavite slike sa kamere vaseg mobilnog telefona THREAD!!!

ja mogu da kazem da su mi fotke okacene ovde (uglavnom Ivan I,hunder,xmarkom,ale itd) 10x bolje nego one koje vidjam na temi za profi fotografiju.
one jesu savrsene u tom nekom tehnickom delu,ali su mi totalno bezivotne i bez smisla. kao da gledam jednu te istu fotku sve vreme.
na flickr sam video bezbroj ljudi sa nevidjenim smislom za fotografiju a sa nekom oskudnom opremom,a to je meni mnogo vaznije,sama atmosfera fotografije,a ne savrsena osvetljenost i upeglanost na PS.

evo koga zanima,ima tona zanimljivih fotki https://www.flickr.com/photos/beyondspacetime/favorites/
 
dfee91dc62ec5966668b84c29222f6d9.jpg
 
ja mogu da kazem da su mi fotke okacene ovde (uglavnom Ivan I,hunder,xmarkom,ale itd) 10x bolje nego one koje vidjam na temi za profi fotografiju.
one jesu savrsene u tom nekom tehnickom delu,ali su mi totalno bezivotne i bez smisla. kao da gledam jednu te istu fotku sve vreme.
na flickr sam video bezbroj ljudi sa nevidjenim smislom za fotografiju a sa nekom oskudnom opremom,a to je meni mnogo vaznije,sama atmosfera fotografije,a ne savrsena osvetljenost i upeglanost na PS.

evo koga zanima,ima tona zanimljivih fotki https://www.flickr.com/photos/beyondspacetime/favorites/
Au pa lik izuva sa fotkama. Em što su dobre em što ima života što ti kažeš.
 
@beyondtime, hvala. Hvala i za link, ima impresivnih slika.


Jedna da ne bude off:
 
Kurčimo se a? :D Koji je auto upitanju?
 
Passat b5.5 2.8 4motion, nema plin.
 
ja mogu da kazem da su mi fotke okacene ovde (uglavnom Ivan I,hunder,xmarkom,ale itd) 10x bolje nego one koje vidjam na temi za profi fotografiju.
one jesu savrsene u tom nekom tehnickom delu,ali su mi totalno bezivotne i bez smisla. kao da gledam jednu te istu fotku sve vreme.
na flickr sam video bezbroj ljudi sa nevidjenim smislom za fotografiju a sa nekom oskudnom opremom,a to je meni mnogo vaznije,sama atmosfera fotografije,a ne savrsena osvetljenost i upeglanost na PS.

evo koga zanima,ima tona zanimljivih fotki https://www.flickr.com/photos/beyondspacetime/favorites/
Slazem se, odkad sam otkrio ovu temu opet sam se naglo zainteresovalo za fotografiju, jedna od bolji tema na benchu :)
 
Au pa lik izuva sa fotkama. Em što su dobre em što ima života što ti kažeš.

druze pa nisam idi.ot da postavljam svoj flickr nalog zbog mojih fotki,nisam mislio na sebe kada sam pricao to,nego na fotke koje su u favorites,kao sto je i u linku.

evo jedna nocna,drug slikao sa HTC M8.

 
druze pa nisam idi.ot da postavljam svoj flickr nalog zbog mojih fotki,nisam mislio na sebe kada sam pricao to,nego na fotke koje su u favorites,kao sto je i u linku.

evo jedna nocna,drug slikao sa HTC M8.

Nisam ja lepo razumeo jer sam preko fona pa nisam lepo video, tek sad vidim da je to tvoj favs a ne neki profil. Bez ljutnje
 
Ivane, pravac na dijagnostiku, i vidi sto sija ta lampica ;)
 
Pa bar je izbrisi, nema smisla da stoji upaljena :)

Djilkosh_Ns@ Zanimljiva zgrada, samo ovaj semafor malo smeta.
 
Sony Z2 manual mode,multifokus

 
xp 6mpix, snapseed



Nisam ni video yuga dok nisam dosao kuci :d
 
XP stock










 
Nazad
Vrh Dno