Šta je novo?

Postavite slike sa kamere vaseg mobilnog telefona THREAD!!!

Onoliko puta koliko se ljudi cude na to :d :d
 
LG G3

Zoom + Crop,bez edit



 
Single attack :d :d



Double attack :d :d



Trio attack...to be continued :d
 
Z2
prva sa zoomom


15,5 mpx wide,dosta popravljen kvalitet nego u pocetku

 
70 % slike u fokusu. 9 tacaka fokusa uhvaceno pri slikanju

 
Onoliko puta koliko se ljudi cude na to :d :d
Mislim da si omašio.
Ljudi se oduševljavaju macro fotkama generalno, nije bitan aparat.
Moje mišljenje je da je razlog tog oduševljenja u tome što su te macro fotke za nas (oči i mozak) neka vrsta novosti, kad kod ih gledamo, jer to mi generalno ne vidimo golim okom (možemo na vidimo naravno, a ko od nas nabija pčele u oči da bi to primetio), a pogotovo kad vidimo skoro pa osetimo teksturu samog materijala, to izaziva pravu euforiju. Nisu džabe sve reklame za hranu u macro modu i slow motion, momentalno nam krenu bale ;)
 
Poslednja izmena:
Ima i toga naravno.

Nisu džabe sve reklame za hranu u macro modu i slow motion, momentalno nam krenu bale

Pa nece valjda hranu da reklamiraju sa panoramama? :D

@ixon

Probaj touch 2 focus, to je sustina kod takve fotografije..
 
Poslednja izmena:
Ice Coffee,ladan kao led :D



Uh,al je prijao sad :)
 
malo sam probavao Fv-5 kameru po mraku, i mogu reci da su fotografije neuporedivo bolje nego sa stock kamerom.
nisu nesto, ovo sam usput slikao samo da vidim kako ce da izgleda. nemam pojma sta sam podesavao jer sam bio mrtav :d

PICT0087.jpg PICT0090.jpg
 






 
Poslednja izmena:
Vrhunske ixon :) al' ipak ta 4. je visak..

snapseed







Postavio sam originale pre par meseci.. i bolje izgledaju! :d (wb pre svega, u ss +/- deluje nekako neprirodno). ovo sam cisto pokusao brzinski u snapseed-u ali ipak ce morati da zavrse u fotosopu.
 
Poslednja izmena:
Hvala svima :)
Hsv.stoned,od viska glava ne boli ;-)
Inace,olicna xperia. Odlican kraj imas za slikanje ;-)
 
Mislio sam na visak u seriji, to cesto malo pokvari utisak posle niza super fotografija a i u kadru je haos pa ne ide uz one chill zalaske sunca i sjajne boje po vodi i nebu :)

Drzi se xp herojski :d, cak i sto se detalja tice al' najvise gotivim wb i boje koje cesto i ne traze nikakvu obradu :) da ima 1/2.6'' senzor i OIS gde bi joj kraj bio :d

Edi: Evo jedna panorama mesto cetvrte slike,pa da budne kompletna serija

Au, ova mi je najbolja, svaka cast!
 
Poslednja izmena:
Ima jos na flickr nalogu koje idu uz tu seriju ;-)
Ali ta cetvrta mi se bas dopala (potsetila me na moju ljubavnu proslost) pa je bilo jace od mene :-D
Xp je skroz dobra. Vremesan telefon,a kvalitet odlican. Reapect zaista
Edi: Evo jedna panorama mesto cetvrte slike,pa da budne kompletna serija :) Ne mogu edit,proslo je sat vremena

 
Poslednja izmena:
Krenes peske koritom ka izvoru Graca, Imas da se nagledas i naslikas kol'ko hoces..
 
@ixon dobre skroz.@2SaiNt4U da si samo malo prisao do te linije ili da je cropnes malo.Extra
 
Ixon-Брука фотке;).
HSV-Мораћу да свратим у твој јуначки крај једном приликом, прелепо, мелем за очи.
 
^ odlicna

@TH
Vredi obici ove krajeve samo sto treba jedno 15-ak dana da se vidi sve sto vredi :)

2 gifa od danas

:D
oAis7gi.gif


qUzBPnT.gif
 
Nazad
Vrh Dno