Šta je novo?

Postavite slike sa kamere vaseg mobilnog telefona THREAD!!!

S7 ima bolju kameru od nexusa. nije nexus ni za 6. mesto. u stvari jeste, tačno 6 ili 7.
 
5a2e2aec91149eb751ac47cf432c7365.jpg

Beograd, Zvezdara.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
U foto modu je bolji za klasu,ako ti to neces da prznas ili ne vidis to znaci da si fanboy ili ne vidis dobro,nema trece.

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Lepo :)
i dallje mi nije jasno za ovu cenu dobijas ovako brutalnu kameru :)
A ovi kraljevi sa DxOmark stavilli Nexuse tek na tamo neko sesto sedmo mesto,dok im je S7 na prvom mestu...parodija do bola

Sent from LG Nexus 5X
Pa da si odvojio samo 2 min. da pogledas njihov nacin testiranja i bodovanja bilo bi ti jasno.

Nexusi 5X/6P gube bodove zbog slabije stabilizacije i losijeg fokusiranja (brzina, preciznost) u oba moda i to je tako jer koriste stariji IMX377.

Pogledaj kako su ocenili Pixele, sjajno.
To je zato sto imaju IMX378 senzor i ispravljene skoro sve mane pa su i pored slicnog foto kvaliteta dobili dodatne bodove za dosta bolji i brzi fokus (pdaf), brzi hdr+ i mnogo bolju stabilizaciju kamkordera i eto ih na vrhu.

Sent from my D6503
 
Poslednja izmena:
Jedna brzopotezna. :D Samo izvukao iz džepa tel. i okinuo preko lockscreena da mi ne pobegne. :D


by Aleksandar Nađ, on Flickr

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk



Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk
 
U donjem desnom uglu kliknes na strelicu(share photo), izaberes BBCode, izaberes rezoluciju i samo kopiras link ovde.
 
Poslednja izmena:
U al si neki lik...








 
Poslednja izmena:
@sarmeun, prve dve bez edita?
Dobar makro baš!

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
probao sam da uhvatim komarca u mrklom mraku da vidim sa xenonom kako bi izgledalo ali ga nešto ne privlači ona AF lampa, odustao sam nakon trećeg pokušaja zato evo jedne totalno pointless slike sijalice(mogao bih je očistiti malo) :D

ništa edit samo crop, veličine možda 2-3% od originala...

2016_10_26_15681.jpg


P.S.

evo ga ipak uhvatih doduše sa upaljenom sijalicom, samo resize urađen na 40%

2016_10_26_15751.jpg
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno