Šta je novo?

Postavite slike sa kamere vaseg mobilnog telefona THREAD!!!

Malo pre me jedan nazvao krle a sad i ti hsv me nazivas krene, sta je sledece? :D
 
posle 2 sata bezuspesnog kliktanja sam restartovao celu kucu,i posle toga sam uspeo da sacuvam iz prve.

by -beyond time-
 
 
^ preter'o si u LR :)
 
jesam,ali originalna slika je bila mnogo zeznuta,boja macke je vukla na plavo. a posle podesavanja highlights i shadows vukla je jos vise na plavu.

onda sam morao sa brush tool-om to da peglam,a posto ga nisam nikad koristio trajalo je oko 4 sata sve ukupno :d nije lose ispalo na kraju,doduse izgleda kao da sam naknadno ubacio macku :)

evo oridzinal

20150402_121407_HDR.jpg
 

Prilozi

  • 20150402_121407_HDR.jpg
    20150402_121407_HDR.jpg
    1 MB · Pregleda: 149
Poslednja izmena:
To original? I tu je posterizacija prisutna sto je cudno.. mora da je sa hdr modom fabricke kamere?
Ako je tako onda izbegavaj da koristis taj stock hdr ako planiras naknadno da sredjujes fotografije u LR :)

@ U.Novakovic

Odlicna fotografija sa aerodroma.
 
Poslednja izmena:
jeste,HDR na fabrickoj kameri.

ta je jedina ispala kako valja,jurio sam je po prozoru 20 min da uhvatim lepo,ali nije bila mirna :)
isprobavam,nekad HDR nekad bez,ali cesto puta bude mnogo tamno bez HDR. ali videcu da smanjim
 
Одлична Уроше.
 
@beyondtime
Barem si vezbao LL tako je i meni trebalo oko sat vremena za prvih par slika a kasnije sve brze i brze... Mada zavisi sta sve obradjujes :)
 
Nisam ni znao da postoji tema za mobilnu fotografiju :)

iPhone 6+ / obrada VSCO

IMG_0152.jpg

IMG_0305.JPG

IMG_0322.JPG
 
Barem si vezbao LL tako je i meni trebalo oko sat vremena za prvih par slika a kasnije sve brze i brze... Mada zavisi sta sve obradjujes :)

zeznute su mi te cetkice i ono obradjivanje detalja,to izbegavam da diram. pogotovo sto ima dosta suma na mom LG-u.
a i komp mi je sacuvaj boze :d

ali dobro,ionako je sve ovo amatersko zezanje :)
 
 
Nazad
Vrh Dno