Šta je novo?

Postavite slike sa kamere vaseg mobilnog telefona THREAD!!!

Heh sad me podseti da iskopam i ja neke stare :) .
Sony Ericsson w810i davne 2007.
Bez ikakve obrade.

W810i odlican u nocnim uslovima :) .

DSC00200
by MICROV91, on Flickr

Ova je u pokretu kroz prozor :)

DSC00063
by MICROV91, on Flickr
 
Poslednja izmena:
Iskopao neke stare fotke. Sony Ericsson k750 2011 Dunav. Na skeli prema srebrnom jezeru.



dsc01791-3.jpg


Super!
 
Changelog za novu verziju camera fv5

078adace9ae95717459c76839b9fdd6a.jpg


:)
 
Malo baguje jer je to test verzija, ali biće ok kad se ispegla, UI je dosta dobar. U principu dobiješ P mod kao što recimo Samsung ima sve vreme ali bez ograničenja SS kao što je kod Samsunga max na oko 1/17 nego npr ISO 100 1/8s što uz OIS može da ispadne ok.
Manual mod može za umetničke egzibicije da posluži mada trenutno na nexusu ide od 1/8000 do samo 0.8s. Valjda će ga produžiti kasnije, autor je rekao da će standardno ići od 1/2000 do 4s, uz možda neki izuzetak zavisno od modela.
I naravno RAW rešava sve probleme sa *****skom obradom fotki u aparatu, jedino što oduzima vreme ali šta je tu je. Malo sam se zezao po sobi uz 40-80w svetla i rezultati su nebo i zemlja u odnosu na automatiku.
 
Ovo je extra! Samo da se neko smiluje i napravi telefon sa 1" senzorom a da ne kosta 100000 evra i ne vidi mene vise prokleti MS i Nokia :D
 
Uopste ne slika lose ovaj moj M2 u pojedinim uslovima
HDR

 
Je l' ova podesvanja dobijaju svi telefoni koji budu imali lolipop??
 
Svi. U lollipopu je api koji koriste aplikacije.
 
Blue moon nemoj da se ljutis al smanji dozivljaj sa ovim random slikama. Video sam da imas i umes da napravis dobru fotku. Nema potrebe da kacis bas svaku koju okines
 
Фали још пар фотки са истог места али са iso50, 60, 70, 100, 115, & 225:).
 
Sa S5 bi se bas usrecio sto se kvaliteta fotografija tice..................
 
Ja sam zadovoljan i sa S3,znam da ima bolje ali nije ni ovo lose,ali S5 ima bolju od S3.
Ne valja ulaziti u ovakve teme,znamo kuda vodi :)
 
 
@nebo80, obećava mašina, dobra slika.

@ixon, ne znam šta bih rekao, G2 je ovde objasnio sa malim senzorom, samo mi ostali sa G2 kao da ne slikamo sa G2 pored tebe :smash:


 
mackici2 by nebo80, on Flickr

U stanu,sa upaljenim blicem,prostorija je bila u polu mraku.Sutra cu slikati preko dana,danas nisam stigao.
 
Ivan. I,ma ne zaostajete puno,vrlo ste blizu ;-)
 
Meni ove slike sa note 4 su jako cudne.Da ne kazem da sam iznenadjen kvalitetom al u negativnom smislu.
 
Nazad
Vrh Dno