Šta je novo?

Koji telefon uz mts: box paket

Bogdan

Slavan
Učlanjen(a)
07.02.2005
Poruke
181
Poena
330
Za par dan treba da uzmem box paket kod Telekoma, pa bih iskoristio priliku i uzeo neki od ponudjenih telefona http://www.mts.telekom.rs/index.php/mobilni-uredaji.html
Obzirom da do sada nisam koristio android telefone ne bih uzimao neki preterano skup telefon, jer planiram da ga (bar u pocetku) koristim kao obican telefon, plus za internet, skajp, muziku i za citanje dokumenata. Ne verujem da cu ga ikada koristiti za igre, ili tako neke zahtevne aplikacije.
U cenovnom rangu koji mene interesuje, deluju mi najbolji Alcatel OT 997, i LG Optimus L7, pa me interesuje ima li neki bolji za te pare? Gledao sam i neke Sony telefone, pa cak i ZTE Blade 3, koji je duplo jeftiniji, ali ne znam koliko je dobar u poredjenju sa ova dva?
 
L7 je odlican, najkvalitetniji od ta tri, a Alcatel je najsnazniji hardverski, pa ti odaberi :)
 
U cenovnom rangu koji mene interesuje, deluju mi najbolji Alcatel OT 997, i LG Optimus L7, pa me interesuje ima li neki bolji za te pare? Gledao sam i neke Sony telefone, pa cak i ZTE Blade 3, koji je duplo jeftiniji, ali ne znam koliko je dobar u poredjenju sa ova dva?
LG Optimus L7 има једнојезгарни процесор и 512MB RAMa, Alcatel OT-997 двојезгарни процесор и 1GB RAMa тако да по мени без икакве дилеме узимај Alcatel, погледај и искуства људи на форуму, углавном су веома задовољни њиме. Сад видим да је 997 јефтинији од L7 на истом пакету тако да по мени заиста нема дилеме :)
 
Uzmi 997 ili 992D. ;)
 
Da se nadovezem slicnom dilemom. Da li 997D 170e u radnji (nema ga u mts) ili Huawei G600 20.400 RSD u boxu? Od skoro sam u boxu i planirao sam da uzmem tel tako ali u ovoj klasi ponuda je trenutno ocajna. Ili ipak mozda da sacekam neki lg, lumiu 720... (nisam gadljiv na w8 posto sam jos uvek na symbianu :()?
 
Poslednja izmena:
I meni je za oko zapala ta Lumia 720. Ali pitanje je kad će se uopšte pojaviti kod nas, a kamo li kod Telekoma. :(

Sad bih na kraju meseca trebalo da potpišem ugovor za Box (taman mi ističe 12 meseci ugovorne obaveze kod Verata na ADSL-u), pa ne znam šta mi je činiti. Da li da uzmem neki Android, koga bih odma prodao i uštekao tu lovu (~200€) sa kojom bih čekao Lumiu uz kasniju doplatu ili da jednostavno uzmem neki telefon koga bih lično koristio (HTC 8s ili neki Android), a da zaboravim na Lumiu.

Međutim, sad po tvom postu zaključujem da može da se potpiše ugovor za BOX, a tek kasnije uzme telefon? To bi mi možda i najviše odgovaralo ako ne bude neka zgodna ponuda krajem aprila. :)
 
Telefon mozes da uzmes naknadno, ali ti 2 godine ugovora pocinje tad kad uzmes telefon. Tako su bar mene informisali u Telekomu.
Primer:
Uzmes box 1.1.2012.
Telefon uzmes 1.5.2012.
Ugovor traje do 1.5.2014.
 
U, pa to mi savršeno odgovara. :) Znači, čekam da vidim kakva će ponuda biti na kraju meseca, pa ako ne valja, onda svakako ide box, a za telefon čekam dobru ponudu.
 
A šta mislite o HTC Desire X za 22.800,00 u odnosu na npr. G600 za 20.400,00? Na papiru je koliko vidim manji ekran, slabija kamera i procesor je malo sporiji (1.2 vs 1GHz DC) kod HTCa. Ali bi HTC trebalo da bolje drži cenu.
 
Poslednja izmena:
Realno, mislim da gledajuci specifikacije nema logike uzeti desire x jer ga g600 u svemu. Ja sam uzeo uz box alcatel 992d koji me je izasao 10600 din a koji ima gotovo iste specifikacije kao htc..
 
Pa nisam imao prilike da testiram ni g600 ni desire x. Ali po ovome sto je na papiru, tu su negde svi. G600 najbolji.
 
Nazad
Vrh Dno