Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

@cvijicj Nemoj da nagađaš ako ne znaš. Ova pravila za titlove na srpskom postoje od 2018. godine, jer su se i radili titlovi na srpskom jeziku po njima i na ćirilici i latinici. Kao što se vidi zadnji put su dopunjena 2022. godine. Recimo srpske titlove, oba pisma, i dalje imate na prvoj sezoni serije Kuća od karata, nisu uklonjeni. Tako da ovo nije ništa novo, postoji već godinama.
 
Nema sanse da napravim nigerijski nalog, evo pokusavam sa VPN om na telefonu, mobile data, wifi, svejedno, 3 kartice razlicite, uvjek izbaca gresku tokom placanja pa moram cvv kod da kucam opet i sve isto. U pocetku je i redirectovao na stranicu da ukucam nigerijski broj ali ne nudi opciju skip a nisam nasao stranicu gdje bih mogao da primim taj sms.. Jel ko pravio u ova 2 dana?
 
Nema sanse da napravim nigerijski nalog, evo pokusavam sa VPN om na telefonu, mobile data, wifi, svejedno, 3 kartice razlicite, uvjek izbaca gresku tokom placanja pa moram cvv kod da kucam opet i sve isto. U pocetku je i redirectovao na stranicu da ukucam nigerijski broj ali ne nudi opciju skip a nisam nasao stranicu gdje bih mogao da primim taj sms.. Jel ko pravio u ova 2 dana?

Da li si otvorio karticu bez arhiviranja na chrome?
 
Probao sam i na chrome-u i firefoxu i u private browserima
 
Poslednja izmena:
Jel ima neke razlike za broj naslova za Nigeriju u odnosu na druge zemlje?
Koliko vidim dosta manji Library size, ako moze da se veruje nekim anonimnim sajtovima
 
Jel ima neke razlike za broj naslova za Nigeriju u odnosu na druge zemlje?
Koliko vidim dosta manji Library size, ako moze da se veruje nekim anonimnim sajtovima
Ima razlike, Nigerija ima puno manji broj naslova.
Ali to ne utiče na nas koji nigerijsku pretplatu koristimo u Srbiji. Sadržaj se prikazuje prema IP adresi (državi u kojoj se trenutno nalaziš), a ne prema državi u kojoj je pretplata kupljena. Dakle, u Srbiji gledaš sadržaj namenjen za Srbiju, bez obzira gde je nalog kupljen.
Vise puta je ovo spominjano.
 
Jel se sad household pojavljuje i kada se koristi Netflix samo na pc i mobilnim uređajima? Ili je slučajno neko kliknuo na nešto što ne treba?
 

Prilozi

  • 1664b2b3-4eef-4178-b9e9-0cc0e6a77171.jpeg
    1664b2b3-4eef-4178-b9e9-0cc0e6a77171.jpeg
    51.4 KB · Pregleda: 75
Prodjem nekako stranicu ya placanje i budem na potvrdu telefona,pomucim se nadjem free broj online al dzaba error pa errror kao i za plaćanje, mora da su se svi sjatili na Nigeriju pa ce neli blok uskoro :s ako ko ima savjet dobro bi bilo
 
Prodjem nekako stranicu ya placanje i budem na potvrdu telefona,pomucim se nadjem free broj online al dzaba error pa errror kao i za plaćanje, mora da su se svi sjatili na Nigeriju pa ce neli blok uskoro :s ako ko ima savjet dobro bi bilo
Tako je jos od kad je otkriveno ovde na forumu da postoji nigerija, ja sam i tad prvog dana uspeo iz ko zna kog pokusaja, samo menjaj planove meni je tako uspelo posle 20 puta
 
A što ne kupujete na Tursku, na turgame je 85 evra 4k paket za godinu dana, opet jeftinije nego kod nas
Edit: razumem da je i čak i neisplativo na turgame jer je cena slična kao kod nas, na Nigeriju je skoro pa dzabe ali izgleda više ne uspeva
 
Poslednja izmena:
A probacu jos koji put ako nista plex it is opet *****. Imamo kuci 4k nalog al svo 3 zivimo u druge drzave pa sad s lockom.. i taj nalog cemo ugasiti ili smanjiti jer odvojeno se ne gleda dovoljno kao troje ukupno.
Ionako skinem sve za 5 min na nf mi je fin pregled samo i sta je novo pa mozda pogledam nesto sto ne bih
 
Svi uređaji, osim PC-a i Apple TV boxa, su zahvaćeni. Dakle, i mobiteli/tableti su obuhvaćeni zabranom.
Jel bilo koji Apple TV? Nisam nikad koristio ali prepostavljam da ima, stariji, noviji, ova generacija, ona generacija, dvojka, trojka.........
 
Jel bilo koji Apple TV? Nisam nikad koristio ali prepostavljam da ima, stariji, noviji, ova generacija, ona generacija, dvojka, trojka.........
Apple TV od 2. generacije pa nadalje. ATV 3 Gen, na primer, imaš za nekih 25e na KP.
Ali max rezolucija je 1080p.
 
Trebaju mi dobrovoljci zamorčići za smart dns za netflix kučanstva.
Podigao sam server u nemačkoj. DNS radi i meni aplikacija na tv prikazuje da je zemlja DE. PRobaosam isto to da uradim kod sestre, ali nismo uspeli da prevarimo household. Ne mogu to daljisnki sa njom pa mi treba neko ko ima pristup na dve lokacije ili može da se sinhronizuje sa članom iz svog paketa. Ništa mi ne znači da samostalno probate na svom tv, to znam da radi, potrebni su mi parovi.
Javite se u PP za podatke.

Ono što morate da znate da uradite je da promenite DNS. To može da se uradi na ruteru za sve korisnike ili na samom tv/android boxu. Ko ima pihole/adguard home, može to da izvede za jednog korisnika
 
Otkazao sam konačno Netflix koji koristim otkad je dostupan u Srbiji. Više mi je dosadilo da po sat vremena pretražujem šta da gledam i na kraju odustanem. Takođe, počeo sam bio i da prestajem da gledam posle par epizoda očajne serije, sve na isti kalup. Upravo sam odustao posle prve sezone od The Rain. Ne mogu da kažem, bilo je i dobrih naslova ali već godinu dana teško nešto pronalazim. O nerviranju zbog hrvatskih titlova da ne pričam. Imam Stremio pa ću tu pogledati ako mi nešto zafali sa Netfliksa a imam i Hbomax.
 
Otkazao sam konačno Netflix koji koristim otkad je dostupan u Srbiji. Više mi je dosadilo da po sat vremena pretražujem šta da gledam i na kraju odustanem. Takođe, počeo sam bio i da prestajem da gledam posle par epizoda očajne serije, sve na isti kalup. Upravo sam odustao posle prve sezone od The Rain. Ne mogu da kažem, bilo je i dobrih naslova ali već godinu dana teško nešto pronalazim. O nerviranju zbog hrvatskih titlova da ne pričam. Imam Stremio pa ću tu pogledati ako mi nešto zafali sa Netfliksa a imam i Hbomax.
Realno sem Dark-a i Mindhuntera nista nisam gledao da je vredno komentara.
 
Svako ima drugaciji ukus...ja sam odgledao brdo dobrih serija. Ne kazem da nema losih, ali ima materijala za gledanje.
 
То зависи од особе и шта ко воли да гледа. Неко нађе очас посла шта би могао да погледа, неко једва, а неком је једноставно најбоље да батали скроз гледање или евентуално да се фокусира на старије ствари које је гледао већ и препусти се ефекту носталгије. И такође као и за све у животу све су то фазе.

Што се тиче локализације и самог труда уложеног у њу ћу се увек сложити. Апсолутно сам да сваки сервис оваквог типа који дође у неку земљу мора да понуди квалитетну услугу на језику у чијој држави је услуга доступна. То је битно свим државама и људима ма колико добро да знају енглески, шпански, француски... Никада у животу нисам чуо неког Немца, Италијана, Пољака, Норвежанина... да каже ма кој ће ми мој језик када знам одлично енглески. То у њиховом менталитету не постоји.
 
Realno sem Dark-a i Mindhuntera nista nisam gledao da je vredno komentara.
Ako poredis sa nekim grandioznim serijama poput game of thrones, breaking bad.... Netflix to nikada nije imao. Rade brzu produkciju jeftinih stvari i samo pice. Zato HBO ima 2 serije koje mi padaju na pamet da ih vredi zapamtiti i zapravo isto koliko i netflix, samo sto su kod netflixa ususkane u brdo gluposti.
 
Ја сам ухватио фору како да гледам нешто на Нетфликсу. Када се спрема нешто да оде и када поставе оно обавештење тад ми привуче већу пажњу :ROFLMAO: Тако смо пре неко вече жена и ја одгледали филм "The Heat".

Јел враћа Нетфликс филмове кроз неко време које избаци? Ви који дуже користите јел сте приметили такве случајеве? Видео сам да постоје филмови који су на више платформи у исто време. Али шта буде када те платформе избаце тај филм? Више не постоји шанса за стримовање или постоји шанса да се вратe поново?
 
Ја сам ухватио фору како да гледам нешто на Нетфликсу. Када се спрема нешто да оде и када поставе оно обавештење тад ми привуче већу пажњу :ROFLMAO: Тако смо пре неко вече жена и ја одгледали филм "The Heat".

Јел враћа Нетфликс филмове кроз неко време које избаци? Ви који дуже користите јел сте приметили такве случајеве? Видео сам да постоје филмови који су на више платформи у исто време. Али шта буде када те платформе избаце тај филм? Више не постоји шанса за стримовање или постоји шанса да се вратe поново?
Neke vracaju neke ne, zavisi kako kad
 
Pretpostavljam da je generalno problem sa bilo kojom preplatom, nebitno preko koga je kupljena...
 
Vrh Dno