Šta je novo?

Honor 90

Pa ne mora čovek da objašnjava .
Stvar je vrlo prosta u jednom kapitalističkom vremenu sve je napravljeno sa što manjim utroškom materijala bez neke posebne kontrole kvaliteta.
Sve je napravljeno da se troši i kupuje što više .
Čak me čudi da uz neke telefone daju uopšte kutiju i iglicu ( za sim ) ...ja da se pitam nebi ni to pakovao .Kada dođe kupac traži telefon daš mu telefon ( za pare ) , sve ostalo posebno .😀

Setio sam se čak bi i bateriju zasebno prodavao . 😀
Ма јасно је то мени, али ја сам питао нешто друго. Занима ме како долази до квара баш тог дела и да ли може да се спречи и како.
 
Ма јасно је то мени, али ја сам питао нешто друго. Занима ме како долази до квара баш тог дела и да ли може да се спречи и како.
Pa meni recimo do kvara nikad nije došlo.
Lično koristim Sony Ericsson ELM J10 i2, Motorolu E5 , RN 10 pro , Honor 90 sve očuvano sem sitnih ogrebotina na telefonima ništa više .
Mora sa velikom pažnjom da se priključuje bilo kakav punjač ili prenosnik podataka , ali sa maksimalnom pažnjom isto tako i prilikom prekida punjenja isto tako .
A sve ostalo što su kablovi slabog kvaliteta kao i priključci , konektori o tome sam već dao svoje mišljenje .
Sve najbolje .
 
Prilicno je jednostavno. Tokom punjenja telefona, mnogi vole da cackaju telefon i pritom kabal za punjenje moze biti pretegnut i da osteti sam port, ili da ispadne telefon a da se kabal nezgodno istrgne iz porta...i pritom se desava da se razdrmaju kontakti unutar samog porta ili gde je port zalemljen za samu plocu pa dolazi do hladnih lemova.

Da ne pricam o tome da ne treba cackati telefon dok se puni i iz drugih razloga...
 
Prilicno je jednostavno. Tokom punjenja telefona, mnogi vole da cackaju telefon i pritom kabal za punjenje moze biti pretegnut i da osteti sam port, ili da ispadne telefon a da se kabal nezgodno istrgne iz porta...i pritom se desava da se razdrmaju kontakti unutar samog porta ili gde je port zalemljen za samu plocu pa dolazi do hladnih lemova.
To sam i napisao .
Nažalost nečiji poslovni interes je veća briga nego da nešto što stavi u prodaju da vodi računa i ne dozvoli da dobije dozvolu kontrole kvaliteta pre puštanja u prodaju .
 
Za koje vreme vam se napuni tel? Sad sam ga stavio na punjenje, sa 14% . Piše 56min do 100%. Naravno Honor 66w punjac
 
Sta dobijam ako stavim u podesavanjima kamera sa 1080p na 4k , koliko % je cisce?
 
Da li je po vama honor 90 ,jos dobra kupovina ,ima ga sada na akciji za 44k.Klinac ima 13 pro plus ,hvali ga puno ali davno sam otisao iz xiaomi tabora .
 
Da li je po vama honor 90 ,jos dobra kupovina ,ima ga sada na akciji za 44k.Klinac ima 13 pro plus ,hvali ga puno ali davno sam otisao iz xiaomi tabora .
Nije loš srednja klasa fon-a . Ali što se tiče RN 13 pro plus ipak je bolji i to barem za dve stvari : brže punjenje baterije , IP sertifikat . Ma da iskreno verujem i da je na Honor 90 stavljeno dobro zaštitno staklo e sad iz kog razloga nisu hteli da istaknu neki sertifikat moguće je da bi u drugim modelima to izrazili kao reklamu .
 
Bio je za 280 evra na kp, bez folije, futrole I punjaca, dok kupis te 3 stcari izadje skoro 40.000.
 
Android 14 i Magic os 8 mrka kapa losu podrska za telefone iz 2023 Honor daje.
 
Očekuje se maja meseca, tako rekoše iz zvqnicne podrške
 
Što se tiče podrške čini mi se da se trkaju sa Motorolom ko će da bude gori. Da nije tužno bilo bi smešno.
 
Kad uporedim RN13 Pro 5G/+ i H90 on dodje kao poluproizvod šta mu sve fali, a cenu mu nakovali kao da je flagship.
 
Kad uporedim RN13 Pro 5G/+ i H90 on dodje kao poluproizvod šta mu sve fali, a cenu mu nakovali kao da je flagship.
Kakvu je reklamu imao Honor 90 zasluživao je još neku investiciju u njega tipa OS ,stereo zvuk i " neki " sertifikat i kompletan .
Ja gledam ta dva modela i mozda a55,zbog duge podrske
A55 izgleda nekako lepše ( ili ja nemam ukusa ) 😀 .Ali ima neku liniju , neki font , nešto šta je Samsung ( ne samo zvučni brend )
 
Ho
Kakvu je reklamu imao Honor 90 zasluživao je još neku investiciju u njega tipa OS ,stereo zvuk i " neki " sertifikat i kompletan .

A55 izgleda nekako lepše ( ili ja nemam ukusa ) 😀 .Ali ima neku liniju , neki font , nešto šta je Samsung ( ne samo zvučni brend )
Honor 90 dobar, ali RN13 pro + nudi mnogo vise. Honoru fali stereo i Infra red blaster, to je moje misljenje. Svaki dan gledam, kolega ga ima na poslu i brat, al dzaba, fali pa fali
 
Ho
Honor 90 dobar, ali RN13 pro + nudi mnogo vise. Honoru fali stereo i Infra red blaster, to je moje misljenje. Svaki dan gledam, kolega ga ima na poslu i brat, al dzaba, fali pa fali
Fali njemu puno toga, da ne nabrajam. Kad sam video da su stavili cenu 75k nisam mogao da verujem šta hoće da nam uvale za masne pare. Čak i sad sa 45k cenom je precenjen za ono što nudi. Honor je imao agresivnu reklamu ali čim malo bolje pogledaš šta ima unutra sve pada u vodu.
 
Ne znam ,izgleda imate prevelike zahteve , ja pored 5 broja redmija ,i sad posle svih tih xiaomija, uzeo h90 za zenu,meni motorolu,vise ni jedan xiaomi necu uzeti nikad... tako sam nekad hvalio zaomi,bio slep ...ali izgleda da mi je dosao pamet. Mada svako zna za sebe.
 
Ne znam ,izgleda imate prevelike zahteve , ja pored 5 broja redmija ,i sad posle svih tih xiaomija, uzeo h90 za zenu,meni motorolu,vise ni jedan xiaomi necu uzeti nikad... tako sam nekad hvalio zaomi,bio slep ...ali izgleda da mi je dosao pamet. Mada svako zna za sebe.
Naprotiv, nemam prevelike zahteve samo gledam value for money. Šta dobijam za moj novac. A H90 po toj ceni sigurno nije moj favorit, iako mi se svidja njihov OS, kao nekadašnji korisnik istog.
 
Ne znam ,izgleda imate prevelike zahteve , ja pored 5 broja redmija ,i sad posle svih tih xiaomija, uzeo h90 za zenu,meni motorolu,vise ni jedan xiaomi necu uzeti nikad... tako sam nekad hvalio zaomi,bio slep ...ali izgleda da mi je dosao pamet. Mada svako zna za sebe.
Sve što sam uzeo od xiaomi-a zažalio sam. Na papiru sve super, u praksi katastrofa
 
Koliko vam traje baterija ako:

1. Pojacate osvetljenje na 100%

2. Stavite na 120HZ

3. Stavite na maksimalnu rezoluciju

Meni se brzo prazni ako ovo uradim da li je to normalno? Kad bi ovako korstio ne verujem da bi 1 dan izdrzalo?
 
Nazad
Vrh Dno