Šta je novo?

Supernova (2024)

zar je bitno što strim kasni 10, 20, 30 sekundi.....al vi gledate u sitna crevca.....ccccccc
koga zabole zub što je na eonu ovako na supernovu ovako, na iptv mts kako treba, dvbc pa ne valja nikako, ott bla bla bla bla bla
ćuti i gledaj tv ako ti se uopšte gleda
et i mene neko da razume
Ja sam na racunu dobio da platim za dva paketa...po staom i po novom paketu
1712818015275.pngi meni je ovako stiglo ja imam samo pitanje sta je promenuto to u V2 sem cene xD
 
Poslednja izmena:
@brnatovic Apsolutno ništa, ne dobijaju individualni paketi nikakve beneficije sem više cene...
Migriraš na 2023v2 GPON Super Net Plus sa mesečnom preplatom od 2.699 din. dok ponovo ne dignu tamo krajem godine. Još malo i dizaće cene 2-3 puta godišnje kao EPS. Uživaj i zahvali se Telekom na muljaži.
 
@brnatovic Apsolutno ništa, ne dobijaju individualni paketi nikakve beneficije sem više cene...
Migriraš na 2023v2 GPON Super Net Plus sa mesečnom preplatom od 2.699 din. dok ponovo ne dignu tamo krajem godine. Još malo i dizaće cene 2-3 puta godišnje kao EPS. Uživaj i zahvali se Telekom na muljaži.
to mozda za neke :D
ja sam pismeno i razgovorom zatrazio do kraja MOG ugovora da bude 2.399 ili raskid na kraju su pristali :) zahvalan sam za ping i net koji ne puca a kad istekne ugovor ima ko da se bira hvala
 
@brnatovic imaš dostupnu baš mts optiku pored SN optike? Za sad ovi provajderi koje si pomenuo nude usluge samo preko mts optike, ne i SN optike.
 
Jel neko iz Nisa skoro prelazio iz exe u SN? Koliko im je dana trebalo da izadju na teren da zamene sve?
 
Ja sam 8. aprila dogovorio prelaz iz EXE u SN. Rece osoba sa kojom sam razgovarao, da ce da me jos jednom pozove a da ce potom zvati kolege koje montiraju da sa njima dogovorim dan dolaska. Sad cekam pa videcemo do kada.
 
Ja sam na racunu dobio da platim za dva paketa...po staom i po novom paketu
Promena cena od strane operatera daje mogucnost korisniku da raskine ugovor bez placanja penala. (ne znam po kojem je ovo pravilniku, zakonu... ako neko zna, bilo bi dobro da ostavi link, hvala!)

A da li promena ugovorene usluge od strane operatera daje istu tu mogucnost: da korisnik raskine ugovor bez placanja penala?
 
to mozda za neke :D
ja sam pismeno i razgovorom zatrazio do kraja MOG ugovora da bude 2.399 ili raskid na kraju su pristali :) zahvalan sam za ping i net koji ne puca a kad istekne ugovor ima ko da se bira hvala
Mozes li dodatno da pojasnis ovo? U ugovoru ti pise nesto dodatno za cenu ili si dobio neki dodatni papir? Ja trazio za novi ugovor da se upisu paketi kanala za koje kazu da ce mi biti dostupni tokom celog ugovora, i kaze mi devojka koja radi u Telekom-u da se automatski generisu ugovori bez dodataka, ali mozda mi das ideju da trazim nesto dodatno?

Ja sam 8. aprila dogovorio prelaz iz EXE u SN. Rece osoba sa kojom sam razgovarao, da ce da me jos jednom pozove a da ce potom zvati kolege koje montiraju da sa njima dogovorim dan dolaska. Sad cekam pa videcemo do kada.
Drug cekao 20ak dana da ga "digitalizuju", ili kako oni to kazu :alien:
 
Mozes li dodatno da pojasnis ovo? U ugovoru ti pise nesto dodatno za cenu ili si dobio neki dodatni papir? Ja trazio za novi ugovor da se upisu paketi kanala za koje kazu da ce mi biti dostupni tokom celog ugovora, i kaze mi devojka koja radi u Telekom-u da se automatski generisu ugovori bez dodataka, ali mozda mi das ideju da trazim nesto dodatno?


Drug cekao 20ak dana da ga "digitalizuju", ili kako oni to kazu :alien:
nakon sto su rekli da ce podici cenu ja sam pismenim i razgovorm dao zahtev da mi ostane ista cena supratnom bye ! i nazvali su posle 8 dana rekli pa moze da ostane ista cena do kraja ugovorne zbog toga mi je dalje racun 2.399
 
Jel ima neko neki info šta se dešava. Proverim danas i vidim da sam dobio Ipv6. Super, izmerim brzinu upload podignut na preko 400 Mbps. Optika 1 Gbps paket.

Edit. Sad testiram ponovo i no Ipv6 detected a stajala je.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240412_123434_Chrome.jpg
    Screenshot_20240412_123434_Chrome.jpg
    99 KB · Pregleda: 43
Jel ima neko neki info šta se dešava. Proverim danas i vidim da sam dobio Ipv6. Super, izmerim brzinu upload podignut na preko 400 Mbps. Optika 1 Gbps paket.

Edit. Sad testiram ponovo i no Ipv6 detected a stajala je.
jel ti net dobro radi , ako radi brate kakve ima veze jel ipv6 ili.
 
Znam da je u početku uslov na optici za ipv6 bio da je korisnik na komercijalnom paketu, ja nisam, jer su mi februara meseca odobrili ostanak na starom do isteka UO, možda će i meni ukinuti.
 
Danas su bili iz supernove da mi montiraju optiku,kako na banderi do mene nije bilo mesta u kutiji prikljucili su me uz neki spliter 2/1 se zove.Pa su rekli da ce za koji dan da dojde neko da prosiri tu kutiju kako treba,mislim da je vec bilo 8 prikljucaka u toj kutiji i ja sam 9.Rekao je da necu imati nikakve smetnje ni pucanje neta i slicno.Za sada nemam to ,izmerena tacna brzina i radi za sad stabilno.Jel bi mogao neko da pogleda ove parametre oko signala?Screenshot 2024-04-12 at 15.48.33.png
 
Danas su bili iz supernove da mi montiraju optiku,kako na banderi do mene nije bilo mesta u kutiji prikljucili su me uz neki spliter 2/1 se zove.Pa su rekli da ce za koji dan da dojde neko da prosiri tu kutiju kako treba,mislim da je vec bilo 8 prikljucaka u toj kutiji i ja sam 9.Rekao je da necu imati nikakve smetnje ni pucanje neta i slicno.Za sada nemam to ,izmerena tacna brzina i radi za sad stabilno.Jel bi mogao neko da pogleda ove parametre oko signala?Pogledajte prilog 438016
zakacili su te na neciju mrezu tj izvukli su liniju iz kabla i pruzili ka tebi pri tome ti mozes samo net da imas , meni su to uradili ne radi box ni 1 od tv-a samo net , sto se tice parametra ne znam de se licno to gleda ako mislis na neki websajt i slicno ako treba informacije iz rutera mog ili nekog ko ima optiku ce vidimo ti izadjemo susret
 
Nazad
Vrh Dno