Šta je novo?

Honor Watch GS Pro

Мени су исто наплатили, а нису тражили никакве изводе. Пошаљи ти кинез нека он напише ту мању цифру па ћеш видети да ли ћеш имати среће.
 
Vrhunski sat za te pare!
 
Koliko dugo ste čekali isporuku? Prvi put mi šalju putem Aliexpress Selection Standard.
 
Koristim ga više od dve godine. Kupio sam ga kod nas na KP NOV. Prezadovoljan sam.
Koristim ga uglavnom za pešačenje, bajs i planinarenje. Igrao sam se satom pod vodom (u bazenu i moru) i najnormalnije radi tač i pod vodom.
Radnim daninam mi je uglavnom priključen na BT zbog notifikacija jer tel malo koristim (zbog posla).
Pozivi odlično rade preko sata i dovoljno je glasno, sagovornik me dobro čuje (to uglavnom koristim u vožnji).

Ja ne pratim spavanje i ne volim da mi je sat na ruci noću, te ga skidam i isključujem. Takvim režimom korišćenja mi baterija traje preko mesec dana.

Sa Alija sam poručio zaštitno staklo i plastični "oklop" koji ga jako dobro štite i sada je kao nov.

Imao sam 2 puta situaciju da se na plaži pri dužem izlaganju direktnom suncu, sam isključi... Javi porukom da se pregrejao i isključi se.

Do sada sam promenio 3 telefona ali sat nikako :) Gledao sam ove nove, ali osim opcije da mere temperaturu tela (kože) ne vidim ništa pametno za te pare.
Sa sva tri telefona je perfektno radio (Honor 20Pro, Xiaomi Redmi 12 Pro, Xiaomi Redmi 12 Pro +)

Blutut ima odličan domet, realno 20m u zgradama a na otvorenom 30-40m.

Nisam se usuđivao kupiti sa Alija, ali sada bih, nakon vaših komentara. Verovatno ću ga kupiti i klincu jer je stasao...
 
Da li možeš da okačiš linkove od zaštitnog stakla i "oklopa"?
Hvala
 
Snimio sam, nego nisam znao koju shipping opciju su koristili. Znači ~mesec dana +/-
 
Gde si našao za tu cenu? Najjeftinije na Aliju što mi trenutno izlazi je 5.457 RSD
 
Idi sa početne strane na coins pa ga odatle izaberi...
 

Prilozi

  • Screenshot_20240326_082335_edit_93610986204599.jpg
    Screenshot_20240326_082335_edit_93610986204599.jpg
    59.2 KB · Pregleda: 110
Najs. Kad si ga tačno naručio? Moj je i dalje u Mađarskoj.
 
Stigao sat. Za ove pare, perfekfan sat i bez ikakvih zamerki na prvu loptu.

Ne radi sa Honor Health app, mora Petal Health da se instalira. Puni se sad pa ću kasnije da se igram malo više.
 
Radi sa Huawei health aplikacijom.
 
Sad sam baš hteo da pitam da li radi s njom, pošto sam na netu video da se savetuje Huawei aplikacija. Čini mi se da je to prodavac napisao i u opisu proizvoda na Aliju.
 
Radi sa Honor aplikacijom.

Nego, stigao je update oko 100mb, kada ga instaliram ne mogu da povežem sat sa "novom verzijom" app.
Vratim se na prethodnu i sve radi savršeno.

Jel neko probao?
 
Која ти је верзија система? Мени је 10.3.2.108 и немам никакав апдејт.
 
I kod mene je ta verzija.
 
Ne novi sistem, nova app Huawei Helth
 

Prilozi

  • Screenshot_2024-04-10-07-50-29-958_com.huawei.health.jpg
    Screenshot_2024-04-10-07-50-29-958_com.huawei.health.jpg
    46 KB · Pregleda: 40
Kod mene je ta verzija, poslednja i radi sve bez problema.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240410-075306.png
    Screenshot_20240410-075306.png
    95.4 KB · Pregleda: 47
Такође, ради све супер на истој тој верзији.
 
Pazi kad mi zaštitna stakla stigla, a sat još uvek nije :) A oba paketa poslata istog dana.
 
Carina nam je hardkor :)
Javi koliko izlaze ukupne dažbine.
 
Negde dobiješ, negde izgubiš :)
Javljam svakako mada neće to još. Kad ga dohvati carina obično to bude 2 nedelje.
Najgori deo mi je što moram da se petljam sa poštarom, ne može da se plati online i preuzme u paketomatu
 
Carina čita temu. Danas stigao sat.
Carina(pdv) je 1050din ukupno 1210din.
Nije strašno, očekivao sam duplo od toga
 
Nazad
Vrh Dno