Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Skoro sam odradio azuriranje na OneUI 6.1 i sad uzeo da bacim pogled na potrosnju baterije i SoT.. Kaze skinut sa punjaca pre 23h a SoT skoro 15h..
Nemoguce da je toliki SoT 😲
 
Skoro sam odradio azuriranje na OneUI 6.1 i sad uzeo da bacim pogled na potrosnju baterije i SoT.. Kaze skinut sa punjaca pre 23h a SoT skoro 15h..
Nemoguce da je toliki SoT 😲
To je sigurno nemoguce, osim ako nisi ukljucio jutjub i gledao od ujutru do uvece na wifi sa svim ostalim pogasenim opcijama :D okaci SS
 
Hah, sad otvorim grafikon opet i skroz drugacije pokazuje. Sad su normalne vrednosti 5h SoT.
 
Почео је неки пуцкетави звук да ми се чује кад ми стигну нотификације и кад ми звони телефон. Али само ако је укључена вибрација. Кад је искључим, нема тог пуцкетавог звука. Јел има неко сличан проблем?
 
То овако звучи. Кад смањим вибрацију, не чује се пуцкетање. Као да се нешто откачило.
 

Prilozi

  • Screen_Recording_20240409_000448_Settings.mp4
    4.4 MB
Uz S23 seriju su softverski dodali zvuk vibracije,kako bi celokupni dojam izgledao da je vibracija još jača. Po meni ovo pucketanje,koje ja nisam imao,je za servis
 
То овако звучи. Кад смањим вибрацију, не чује се пуцкетање. Као да се нешто откачило.
uvek ili samo u tim notifikacijama? kad pustis spotify, yt? ovo je kao kad probiju zvucnici. ako je uvek tako, salji na servis.
 
То овако звучи. Кад смањим вибрацију, не чује се пуцкетање. Као да се нешто откачило.
Kao sto je kolega rekao ako se desava i na yt na primer, salji na servis, cini se kao da probijaju zvucnici. Da je prljav zvucnik ne bi se ovako culo.
 
Кад пустим музику, не чује се, само кад је вибрација укључена и то на најјаче. Кад вибрацију мало смањим, не чује се пуцкетање. Очигледно је проблем до вибрације, нешто се откачило/одлепило или ко зна шта и онда пуцкета. И то само у тренутку кад "залети" мотор вибрације.
 
pozdrav ljudi, od skoro imam s23 ultra, tražio sam po internetu ali nigde nisam našao rešenje za kameru od 200 mpiksela, kada slikam sa njom boje su prenaglašene i slika izgleda mnogo loše, da li postoji rešenje za to, instalirao sam i gcam ali koliko sam skontao gcam ne podržava kameru od 200 mpiks, nego slika sa ovom od 15 megapiksela.
hvala unapred na pomoći
 
Кад пустим музику, не чује се, само кад је вибрација укључена и то на најјаче. Кад вибрацију мало смањим, не чује се пуцкетање. Очигледно је проблем до вибрације, нешто се откачило/одлепило или ко зна шта и онда пуцкета. И то само у тренутку кад "залети" мотор вибрације.
Smor. vidi da te neko zove, pusti alarm gde vibrira. ako se desava, bekap i moras fabricki posto ce 99% oni samo to da urade i da ti vrate telefon.
ako se i dalje nastavi, servis i zavrzlame sa njima ti ne ginu, nazalost.
 
Pozdrav svima, već je pisano ovde u vezi boja notifikacija na Aod od poslednjeg ažuriranja koje su sada u boji sata što je meni bezveze. Da li ima neko informaciju hoće li se vratiti boje u skladu sa aplikacijama
 
Ja i dalje ne mogu da shvatim da su sklonili tri crtice za navigation bar. Svaki put kad uzmem telefon u ruke smeta mi, a to je 30x dnevno
 
Pozdrav svima,
Ukratko cu opisati koje probleme imam sa s23 ultra,i pre nego što počnete da osudjujete ,samsung korisnik sam 10 godina,dugogodišnji note korisnik.
Konkretno, imam problem sa kamerom,12mpx mod je los,50mpx i 200mpx daju bolje i prirodnije slike ali i to nije na nivou telefona iz 2023 koji je koštao 1400e.
Pogledajte ove 2 slike ,slikane u defalut 12mpx modu.Stravicno loš kvalitet.Ubacio bi i slike od 50mpx ali mi ne dozvoljava jer zauzimaju više memorije.Uglavnom potpuno druga prica od ovih,druge boje,totalno druge slike u odnosu na ovo.Nisam dao 1400e za telefon koji kad hoću da slikam nešto, moram da više puta slikam i gledam koji mod je bolji.I DA NAPOMENEM, staklo kamere je bilo perfektno čisto, a uslovi slikanja savršeni,sunčan dan,puno svetlosti.
Ima tu jos par zamerki,npr da se nekad bas zagreje pri normalnom korišćenju, npr tiktok zna da ga bas zagreje kada uploadujem video od 3min.Sva podešavanja kamere su dobra i prioritizovan je kvalitet,ali kamere su opet loše.
Sto se tice update na 6.1 neka neko napise da li su kamere popravili jer inače ne bi prelazio,nista mi ne znače one ai funkcije.I neka neko napise kakva je baterija na 6.1 jer mi nista ne znaci ako su to sredili a baterija je lošija.Ja sam ostao na 5.1 od prošle godine i neću menjati dok ne izbace update koji rešava i kamere i softver.
Nije mi uopšte jasan ovaj potez samsunga,čitam po stranim forumima da se isto korisnici zale na dosta toga,lider su u industriji,imaju milijarde,ako kupim uredjaj od 1400e onda stvarno ne sme da ima ovakvu zamerku.
 

Prilozi

  • 20240407_133345.jpg
    20240407_133345.jpg
    675.4 KB · Pregleda: 219
  • 20240407_133445.jpg
    20240407_133445.jpg
    356.2 KB · Pregleda: 206
Vala baš loše. Moj 14x jeftiniji fon pravi bolje slike sa GCAM. Probaj GCAM :).
 
Posle forumske kompresije nije moguće oceniti kvalitet fotki. Šta konkretno nije dobro na fotkama? Ove fotke su posle kompresije manje od 2MP...
 
Meni fotke izgledaju prirodne, jedino malo preostre, treba u camera assistant stavit softening na medium.
 
Da li preci na s23 obican? Trenutno imam iphone 12, sot varira od 3-5h u zavisnosti da li sam na wifi ili mobilnim podacima. Kakva je baterija na s23 posle ovog uppdate? Cena s23 novog je 545e. Iphone 14 i 15 mi nisu tolko primamljivi jer nema mnogo razlika u odnosu na 12. A pro verzija je duplo skuplja maltene.
 
Meni je trenutno i na A seriji nakon update-a srce bateriju, tako da ne znam sta da ti kazem, mislim da trenutno nije bas najbolje.
 
Da li preci na s23 obican? Trenutno imam iphone 12, sot varira od 3-5h u zavisnosti da li sam na wifi ili mobilnim podacima. Kakva je baterija na s23 posle ovog uppdate? Cena s23 novog je 545e. Iphone 14 i 15 mi nisu tolko primamljivi jer nema mnogo razlika u odnosu na 12. A pro verzija je duplo skuplja maltene.
Mali S23 posle apdejta na 6.1 i factory reseta baterija drži odlično. Punim ga svaki drugi dan, ne igram igrice, 4g/wifi 50/50, normalno korišćenje bez ikakvih ograničenja
 
Znaci mora factory reset posle update-a🙂 i onda opet resavaj aplikacije koje se ne back up-uju automatski
 
Vrh Dno