Šta je novo?

Diskusija o cenama kripto valuta (2024)

Wormhole coin, na 2.5B je Mcap, to je vec kasno. Bio je Airdrop za njega, ali nisam mogao da se upisem, ne secam se sta su odvalili kao razlog.
Sustinski kad izadje na Binance pros'o voz Ana Karenjina
 
Glasanje na Fet-u je do 7-og, na Agix-u do 16-og. Ako se dobro secam. Moracu da vidim kako se glasa, treba da skinem wallet.
 
Ovaj covek je rekao mnogo bolje od mene pa cu samo da ostavim link ( ne mogu da se izrazim bolje od njega )

 
Daj neki link neke informacije konkretne oko W?
Nemas boljeg linka za W od ovoga: https://wormhole.com/
Ja licno znam par ljudi iz ovog tima, mislim da je ozbiljna ekipa u pitanju i da nece biti "pull the rug" i slicnih fazona. Ovo je jedan od retkih chaina koji ima jaku tehnicku stranu i to radi vec godinu-dve, samo je token tek danas izasao. Aplikacije izgradjene na W kao sto je jupyter su postale jako uspesne u medjuvremenu:

Koliko se secam vec sam pominjao W u nekoj temi, mozes pogledati istoriju mojih postova pa ces i videti. Airdropovi koje sam spomenuo su danas otisli live, odnosno ljudi su vec mogli pre mesec dana da provere koliko su dobili, ali danas su i izkesirali.

Ako neko zaista misli da se baca $3B u airdropovima bez da se planira buducnost sa ovim projektom, onda prosto gresi, jer bi to bila prelosa racunica. Trenutno je token manje vise stabilan, to je zato sto ljudi vec sada claimuju ovu nenormalnu kolicinu airdropova i prodaju. Ali pogledaj istovremeno koliki je market volume i koliko ljudi kupuje. Rekao bih da definitivno ima potencijal za 5-10x, i ne vidim kako moze da ode ispod 1$.

TL;DR: To sto niko nije cuo za W na forumu, ne znaci da je prevara. Zasto postoji potencijal za jacu cenu? Zato sto je ogromna kolicina tokena u airdropovima koje ljudi trenutno prodaju jer su ih dobili za nista, sto po meni drzi cenu na dole. Prosto kontam da mora da ide na gore kad to prodje.
 
Nemas boljeg linka za W od ovoga: https://wormhole.com/
Ja licno znam par ljudi iz ovog tima, mislim da je ozbiljna ekipa u pitanju i da nece biti "pull the rug" i slicnih fazona. Ovo je jedan od retkih chaina koji ima jaku tehnicku stranu i to radi vec godinu-dve, samo je token tek danas izasao. Aplikacije izgradjene na W kao sto je jupyter su postale jako uspesne u medjuvremenu:

Koliko se secam vec sam pominjao W u nekoj temi, mozes pogledati istoriju mojih postova pa ces i videti. Airdropovi koje sam spomenuo su danas otisli live, odnosno ljudi su vec mogli pre mesec dana da provere koliko su dobili, ali danas su i izkesirali.

Ako neko zaista misli da se baca $3B u airdropovima bez da se planira buducnost sa ovim projektom, onda prosto gresi, jer bi to bila prelosa racunica. Trenutno je token manje vise stabilan, to je zato sto ljudi vec sada claimuju ovu nenormalnu kolicinu airdropova i prodaju. Ali pogledaj istovremeno koliki je market volume i koliko ljudi kupuje. Rekao bih da definitivno ima potencijal za 5-10x, i ne vidim kako moze da ode ispod 1$.

TL;DR: To sto niko nije cuo za W na forumu, ne znaci da je prevara. Zasto postoji potencijal za jacu cenu? Zato sto je ogromna kolicina tokena u airdropovima koje ljudi trenutno prodaju jer su ih dobili za nista, sto po meni drzi cenu na dole. Prosto kontam da mora da ide na gore kad to prodje.
Vise sam mislio informacije tipa ko im je zvanicno sve investitor, ko finansira tih 3B airdropa npr. , gde moze da se vidi ko su im zaposleni, ima li na Crunchbase, koja je bila ICO cena itd...
 
wormhole ? crvotocina?
Izuzetna nestabilna struktura koja spaja dva udaljena mesta u svemiru u jednoj "tacki". Kako se stvaraju ne zna se tacno ali se predpostavlja da gravitacija i jako elekromagnetno polje ima udela. Postoje spekulacije da postoje blizu zvezda, redje ali moguce blizu masivnih planeta sa jakim elektromagnetnim poljem. Pojavljuju se i nestaju iznenada i ne mogu se kontrolisati niti direktno videti. Doduse matematika kaze da mogu postojati da je moguce instrumentalno detektovati pojavu wormhola kao nekiznenadni blesak zracenja.
Sta je sledece? stargate coin , blackhole coin?
Volim naucnu fantastiku, ali sto je mnogo, mnogo je.
U nazivu koina najvise sam obratio paznju da ovaj deo: "HOLE" sto u nasem jeziku znaci RUPA.

kako je sve crveno ltc se dobro drzi ali uvek moze da me porekne i da ljosne u momentu 15%
 
ja se igram sa WIF-om perpetual X50 - pootvarao pozicije i long i short i nije loše za sada (mada je ovo apsolutna sića za sad.. Zrno po zrno ;) ).. zadnjih par dana savršen za sideways jer su mu oscilacije gore dole mnogo veće nego BTC ... lud novčić skroz .. veoma veoma žilav.. i kad sam ga shortovao, jedva sam se izvukao.
 

Prilozi

  • 1000028331.png
    1000028331.png
    151.8 KB · Pregleda: 121
Poslednja izmena:
Inače plešemo na ivici noža, i vrlo lako može da krene prema provaliji, tako mi deluje.. juče su Ameri neočekivano podbacili, videćemo da li će danas da se desi neki Frenzi kod njih ili će se rasprodaja nastaviti. Bilo bi lepo da odemo barem do vrha trougla, ali pitanje je.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240404_092552_TabTrader.png
    Screenshot_20240404_092552_TabTrader.png
    166.9 KB · Pregleda: 139
 
Za sve sto misle da ne moze neki coin dole pogotovo za novopecene coins. Moze sve i to jako, samo mali podsetnik kako to biva :) datum mart 12/2020.
Idemo napred naravno ali bez panike i hajpa. Bull je i dalje po mom misljenju ko nije do sada kupio sta je zeleo onda neka ceka jace padove jer i nije zasluzio nizu cenu.
 

Prilozi

  • HARDCORE.PNG
    HARDCORE.PNG
    275 KB · Pregleda: 84
  • HARDCORE2.PNG
    HARDCORE2.PNG
    282.8 KB · Pregleda: 78
Užas od ETHa.
 
Ja sam solidno prosao sa LTC-om u zadnjih 10-tak dana, jes da sam se malo kockao, ali extra je ispalo. Imam jos jedno 70-tak kom. za prodaju i ako prodju orderi, super.
Edit:
Cekam ga od 104-107 eur.
Stigao na 96 :)

Pre sat vremena izasao token, ogroman volume vec, dosta veliki igraci umesani, ovaj token nece nikada pasti ispod 1$, a 5-10x potencijal postoji

Brzo te je demantovao, trenutno 0.96.
No međutim, nikad se ne zna.
 
Nisu li se ovi iz Solane malo zaigrali sa silom ovih novih coina ...... mislim, kuda to vodi?
 
ajde da ne gledamo u sitnice ali kada je to pisao mislim da je cifra bila trocifrena :)

ljulja se izmedju 103-96 -100 a tendencija ? ko ce ga znati -6 % , +3% .. ono care care koliko su sati.
 
Nisu li se ovi iz Solane malo zaigrali sa silom ovih novih coina ...... mislim, kuda to vodi?
Vodi u dva pravca, prvi u potpinu besmislixu shitcoina koji ocigledno skacu i skakace za jednu upotrebu, sa nEko odradi kakvu prljavu radnju i ne bude na nisanu kao veliki blockcejni.

Drugi, da Sol mreza posle 3 god opet postane preopterecena i odmah pad.
 
Na zalost ljudi koriste hajp da skemuju na brzinu.Zadnjih par meseci je moderan pre-sale za te tokene, mislim da svi znate vec..dakle platis tokene u napred, pre launcha.Zadnje sto je bilo je ovo :



Posaljes pare (minimum 1SOL je bio, jos im je napomenuo da ne salju pare sa menjacnica nego sa svojih novcanika) ... za presale coina, i baja samo obrise twitter nalog i dovidjenja.

Mislim da je bilo jos 3-4 ovakva presale scam-a zadnjih par meseci.Problem je POHLEPA, ljudi su pohlepni.. bukvalno je proslo ok 2-3coina tj launcha sa ovakvim mehanizmom(pre-sale) i odma se nasao "pametni" koji ce odma u hajpu lansiranja tih coina, istim mehanizmom pokupiti pare sa sh*t/meme coinom (samo skemovati) bez ikakve muke.
Al to je ta prica "kradi torbice dok se ljudi vesele"
 
Nazad
Vrh Dno