Šta je novo?

AliExpress - ŠTA DA KUPIM? (i komentari - iskustva u vezi predloženih proizvoda)

Uzeo sam za probu od 1.5m, meki kabl i kaci se na telefon, nije losa stvar i radi posao ali se kamera lako uprlja i javi se problem kod savijanja kad su manji otvori.

Imas dve varijante, meki i kruti kabl, a onda i varijante sa razlicitim brojem sociva, tako da u zavisnosti od cevi ide i odgovarajuci kabl.

Za 10+m uzmite sa ekranom jer se kamera solidno greje.
 
Jel neko kupovao gamepad na aliju, i ako jeste valja li koji?
 
I mene zanima, koristio bi ga na Nvidia shield za retroarch
imao od xboxa ali je crkao
 
Zar nije bolje dodati još malo i uzeti provereni Xbox gamepad? Ima na kp jeftino neotpakovanih
 
Imam i xbox one gamepad i onaj limitirani od series x, veruj mi, ovaj gamepad je strasan, trigeri su "clicky" a nece se nikad pojaviti ni stick drift na pecurkicama jer ovi imaju hall effect.
 
Stigao ovaj enclosure, radi kako treba sa izakanim KC2500, brzine bi verovatno bile jos bolje da je disk u boljem stanju.

Fotke kutije i uredjaja su od nekog Rusa sa Alija ali je covek fotkao onako kako bih ja da me ne mrzi da trazim lep ugao i pozadinu :p

Inace Kinez nije lagao, unutra je stvarno Realtek 9210B chip, fotka cipa je moja. Nemam gen 2 USB portove ni u jednoj varijanti da proverim dostize li blizu 800-1000 MB/s ali gen 1 zadovoljava za sad.

Sve u svemu za 10.22$ koliko sam ga platio sasvim solidan enclosure.


1710583273167.png1710583339256.png20240316_111453.jpg1710582899139.png1710583054467.png
 
Prošlo bez carine (Beograd) iako je pakovanje ozbiljno veliko. Najnormalnije mogu pozivi, imaju mikrofon pristojnog kvaliteta. Nije baš savršeno ali funkcioniše. I mogu da se povežu preko bluetooth-a ili žično, što je odlična stvar.
+1 bez carine (Beograd)
Apsolutni rekorder u brzini ipsoruke. Naručena 05.03., a preuzeo je 15.03.. Prva pošiljka sa Ali-ja da su me zvali iz Post Expresa da je dostave.
LSxxxxxxxxNL
 
Ajde da probam opet, da li je neko naručivao network switch 1Gbps? Hteo bih da povežem dva kompa.
Ništa fensi, samo da je 1Gbps a ne 100Mbps,i da ima par portova, većina je sa 5.
 
Ja sam uzimao i 1gb i 2,5gb i sasvim su ok. Ne bih u zivotu ogao da nadjem modele jer su generic.
Ali za 1gb switch bre idi u netiks, imaju za 700rsd modele.
ovaj fazon sam ja uzimao

Ima ih gomile slicnih. isti je i u netiksu
Bas cu pogledati netiks, ja iskreno ispod 2500 nisam video kod nas ni jedan a da je 1gbps,najjeftiniji je neki tplink od pre 100 godina.
 
Sajt im je kriminalan
Bas cu pogledati netiks, ja iskreno ispod 2500 nisam video kod nas ni jedan a da je 1gbps,najjeftiniji je neki tplink od pre 100 godina.
sajt im je kriminalan. Vidimd a se promenila situacija. Ja sam za firmu uzeo neku kolicinu i secam se cene, ali nema toga vise izgleda. Najjeftinije da je 1gb je sada ovo koliko vidim

Tako da je aliexpress ipak bolja opcija jer su 5-7$
 
Ne isplati se cekati sa aliexpress-a
 
1000035553.jpg

Fin anniversary sale na ANKER store za 19h, ako su ove cene tačne za ove skuplje modele onda 👏🏻
 
Nenormalno digli cene i kako se sve vise blizi 18 sve je gore, koliko vidim platicemo maltene istu cenu sa svim popustima + merge boss.
 
Retko kad su cene direktno kroz prodavnicu ili Anniversary stranice konkurentne.

Cekas SuperDeals i flash cene pa tad poentiras.
 
Gledan neke stvari da narucim. Znam da 18. Marta pocinje neka Anniversary akcija. Cak su pre 2 dana podelili kupone.
E sad', za neku stvar pise da je trenutna cena $50 dolara, a iznad na crvenoj traci pise: "Drops to US $40.91 Anniversary Sale SuperDeals"

FBqNqDy.jpeg


Da li je potrebno da taj predmet ubacim u korpu PRE pocetka akcije da bih ga kupio po ceni od $40.91, ili to mogu da uradim (da ubacim u korpu) NAKON sto pocne akcija?
Znaci, da li predmet koji zelim da kupim mora biti u korpi pre pocetka akcije? (nema mi logike, ali ... 'ajd' da pitam)
 

Prilozi

  • Screenshot_5.jpg
    Screenshot_5.jpg
    18.5 KB · Pregleda: 22
Juce vidoh neke gamepade na buvljaku fazon ps i xbox,amazon nalepnice,marka Nacon,novi 1000din,da li se neko susretao sa njima?
 
Poslednja izmena:
Jel uzimao neko možda neke čitače sd kartica sa alija? Da li ima neki da može da progura neke malo veće brzine, imam trenutno neki jetion najobičniji na miniusb 2.0, al baš sporo prebacujem fajlove sa kartica.
 
Potrebna mi je RGB LED traka za sobu (oko 4m), konkretno planiram da je zalepim ispod kreveta. Trazio sam, ali ima previse brendova i ponuda, tako da na kraju ne znam ni sam sta da kupim 😂
Ono sto mi je jako bitno, da sve bude kvalitetno i da ne razmisljam nocu o adapteru, kao i mogucnost menjanja boja i jacine osvetljenja preko daljinskog ili app

Hvala svima unapred
 
Vrh Dno