Šta je novo?

Samsung Galaxy S22

Ima li neko problem sa VOLTE na S22U? U Yettel - u sam uzeo novu karticu (zamenio staru) i kad nekad me sagovornici čuju sa prekidima a nekad ne mogu ni da me dobiju , kad isključim VOLTE sve je u redu 😳🤔... Čak i test brzine interneta na 4G varira od 10 do 150mb 😳 . Da li je do mreže ovde u Šidu ili .... Ne znam. Ubacio Globaltel karticu i sve radi stabilno (doduše VOLTE kod njih ne radi ) ... Šta raditi , neki savet ?
 
Verovatno je do mreže. Na mts mreži u Novom Sadu, VoLTE na mom S22U, radi besprekorno. Tako je radio i na Yettel-u, pre nego što sam se prebacio u mts.
 
Screenshot_20240310_195938_Call settings.jpgSad sam opet testirao , uključen mi je 4G i VOLTE u podešavanjima ali u toku razgovora prebaci na H+ 😳🤔Screenshot_20240310_195903_Call settings.jpg
 
Ima li neko problem sa VOLTE na S22U? U Yettel - u sam uzeo novu karticu (zamenio staru) i kad nekad me sagovornici čuju sa prekidima a nekad ne mogu ni da me dobiju , kad isključim VOLTE sve je u redu 😳🤔... Čak i test brzine interneta na 4G varira od 10 do 150mb 😳 . Da li je do mreže ovde u Šidu ili .... Ne znam. Ubacio Globaltel karticu i sve radi stabilno (doduše VOLTE kod njih ne radi ) ... Šta raditi , neki savet ?

Imam i snapdragon i exynos verziju rade normalno sve sto si naveo.Jedan na a1 jedan na mts mrezi.Test 4g brzine nisam testirao al nisam primetio da nesta tu "zeza".
 
Upravo sam se čuo sa operaterom u Yettel - u , objašnjavao 10 min u čemu je problem ... Odgovor je bio "ugasite VOLTE ako Vam pravi problem" 😳

....... A ovde u Šidu u centru i sad kod kuće 500m od centra 😳

Screenshot_20240310_095342_Speedtest.jpgScreenshot_20240310_211042_Speedtest.jpg
 
Poslednja izmena:
Nikakav problem sa s22u na yettelu takodje a cak i nemam neki preterano dobar signal
Ipak Yettel nije ono sto je bio Telenor definitivno
 
Resetovao tel na fabrička podešavanja, pa flešnuo preko Odina oficijelni ROM i opet VOLTE zeza ...

Bio u Yettel - u zamenio sim karticu i sad radi normalno .

OMG 😁🤔🙄
 
^ generalno kod nas u Šidu odakle smo ja i @zoreli_ yettel radi kao mrtav konj. Ja sam lično zvao Yettel radi žalbe i u toku razgovora dva puta je pukla veza i operater me je zvao nazad gde se i sam uverio da je tako. Na kraju zvanični odgovor preko e-mail sve radi kako treba i žalba je odbijena 🤣.
 
^ nije ništa ona kriva. Videla je realnost ali džaba kad nam je tako zadnjih 6 meseci, jedan dan radi sve kao besno drugi dan nema signal cela opština. Tako da od @zoreli_ problem ispada da nije ništa čudno. Danas dok smo bili na kafi promenio kartice od mts, globaltet i sve normalno pod volte dok pod Yettel užas. Što je najbolje nazove podršku i kažu mu da isključi volte i tako koristi 🤣
 
^ nije ništa ona kriva. Videla je realnost ali džaba kad nam je tako zadnjih 6 meseci, jedan dan radi sve kao besno drugi dan nema signal cela opština. Tako da od @zoreli_ problem ispada da nije ništa čudno. Danas dok smo bili na kafi promenio kartice od mts, globaltet i sve normalno pod volte dok pod Yettel užas. Što je najbolje nazove podršku i kažu mu da isključi volte i tako koristi 🤣
A zašto ne bi isključio yetel i nastavio sve lepo da koristiš , plaćaš ih da ih koristiš , a ne da se nerviraš i gubiš zdravlje zbog LOPOVA
 
^ kad ugovor traje još 1 godinu. Vidi ćemo da li će se popraviti do tada, ako ne lagano je preći kod drugog operatera.
 
Kada bih napisao šta mislim o operaterima CATV i Mobilne telefonije dobio bih doživotni ban na forumu 🤬🤬🤬
 
GPSU.png


Stiglo Google Play system update februarsko ažuriranje .
 
Poslednja izmena:
Posto nemam OTA update..verovatno je neko pre mene nesto cackao..ima mozda neka opcija da resim to..?
 
jel se još nekom usporio telefon u zadnje vreme ?
meni zadnja dva dana bukvalno secka skrolovanje, greje se, troši bateriju, a ne može da se vidi šta tačno vuče u Battery properties.

mislim da ima veze sa ovim updateom..

do sada radilo sve super glatko.

restartovao telefon par puta, forsirao gašenje svih aplikacija koje mi ne trebaju (STOP), device care ne nalazi ništa.. .. ništa ne pomaže.

jel zna neko kako se gasi taj AI.? ne treba mi to, možda to koči.
 
Misliš na AI sa S24 serije? To još nije stiglo na S23, a kamoli na S22 seriju. Probaj da preko Good Guardians (iz Samsung prodavnice) pokreneš Galaxy App Booster, pa vidi da li će pomoći.
 
Nazad
Vrh Dno