Šta je novo?

Mobilni telefon S23 vs 14 pro

Koji mobilni telefon kupiti

Difermo

Cenjen
Učlanjen(a)
13.05.2014
Poruke
1,944
Poena
110
Moja oprema  
Mobilni telefon
Iphone 12 pro
Pristup internetu
  1. Optički internet
Trenutno imam iPhone 12 pro. Presao bih na 14 pro polovan (koji trenutno pokusavam da nadjem).
Ali sad se razmisljam da predjem na S23 i android platformu. Koliko vidim S23 nov kosta manje nego 14 pro polovan
Bitna mi je kamera, baterija, kvalitet izrade.
Ono sto me vuce ka iphonu 14 pro jeste kvalitet video snimka, jacina vibracije i zatvoren sistem izmedju aplikacija.. Imam utisak da su manje sanse za neki virus
Medjutim odbija me taj bump kamere
Sto se tice s23 imam utisak da je losiji kvalitet izrade telefona i brine me taj zvuk senzora u kameri (Stabilizator). da ce lako da se pokvari.
Ali je bump kamere dosta manji
A s23 bih uzeo jer ima snapdragon za razliku od s24.
Sta predlazete ?
 
Ima li s23 nmana sto se tice baterije? drug se zali da ga puni popodne i uvece.. Ne znam sad koliko on siluje telefon.
Ima li generalno mana sto se tice samog telefona? da su nesto novo dodali S seriji pa se jos usavrsava (tipa novi ekran itd..) ?
 
Ако не играш игрице по цео дан, мали S23 би требало да ти изгура дан без проблема. Са малом батеријом а моћним чипсетом мора да троши доста, при нормалном коришћењу је одлично оптимизован SD Gen 2.
 
Ако не играш игрице по цео дан, мали S23 би требало да ти изгура дан без проблема. Са малом батеријом а моћним чипсетом мора да троши доста, при нормалном коришћењу је одлично оптимизован SD Gen 2.
ne igram igrice, ali dosta razgovara i kamere (Zbog posla). Tu je i tidal slusanje muzike
Da mi velicina telefona nije problem presao bih na ultra seriju. Ali to mi je veliki kompromis.
 
ne igram igrice, ali dosta razgovara i kamere (Zbog posla). Tu je i tidal slusanje muzike
Da mi velicina telefona nije problem presao bih na ultra seriju. Ali to mi je veliki kompromis.
Ако ти је за утеху, од компактних телефона S23 је један од најбољих, тако да што се тиче издржљивости батерије верујем да нећеш наћи бољи мали флегшип од њега(бар који је изашао у последње 2 - 3 године).
 
Hoće, asus zenphone 10 kontam da i ultru šije sa autonomijom (po svemu što sam ispratio), a manji je prilično i od s23! Da nisam navučen do max na samsung One UI sutra bi ga kupio!
 
Samo jos da proverim za camera lens.. Citam da ima defekt sociva kamere.. To pogadja samo prve primerke s23/s23+ ?
 
Samo jos da proverim za camera lens.. Citam da ima defekt sociva kamere.. To pogadja samo prve primerke s23/s23+ ?
U vezi ovoga, ja posedujem S23 sa tim problemom sa socivom i pre par dana sam uporedio sa jednim prijateljem koji je nedavno dobio isto S23 kao sluzbeni (novije proizvodnje) i kada sam poredio (slikali smo straniceu knjige sa oba telefona) njegov nije imao taj problem sa socivom, izgleda da su to ispravili u proizvodnji kasnije.
E sad ne znam gde je presek tj od kog meseca proizvodnje vise nema problema.
 
to je ono sto me zanimalo.. dal od odredjene serije koriste novija sociva ili sta vec.. svakako odlucio sam se sad za s23ultra.. iako bih vise voleo s23 ali ne bih da rizikujem zbog kamere..
 
Nazad
Vrh Dno