Šta je novo?

Supernova (2024)

Jel su na onom njihovom portalu za placanje racuna cene prikazane bez PDV-a?
 
Aha, mislio sam da je bez jer imam super exe 2 paket koji je 2790 a zaduženje piše da je 2305 dinara. Ja sam uslugu uveo 6. 2. 2023. sa 12 meseci gratisa, ali izgleda da su tih par dana gratisa preneli i na početak februara ove godine...
 
Aha, mislio sam da je bez jer imam super exe 2 paket koji je 2790 a zaduženje piše da je 2305 dinara. Ja sam uslugu uveo 6. 2. 2023. sa 12 meseci gratisa, ali izgleda da su tih par dana gratisa preneli i na početak februara ove godine...
To je zato što ti ne dobijaš 12 meseci gratisa, nego 12*30 dana, što znači 360 dana, tako računaju. Ja sam jednom, prilikom obnove ugovora dobio 4 meseca gratis i tačno su mi računali 4*30, tj 120 dana gratisa.
 
znaci da je definitivno do ovog modema.
kako to da im reklamiram?
Ja sam jednom već menjao ovaj Technicolor, doduše tada su crkla dva lan izlaza, a na ovom novom se problem ponovo pojavio posle nekog vremena, od tada ne prijavljujem dok ponovo skroz ne crkne, sada sam se već navikao da kad zablokira samo čupam lan na sekund.
 
Počela nova tura zvanja i ubedjivanja korisnika (starih) Exe paketa u Nišu 🤣
 
Ima li neko da su ga prebacili na novi paket posle 1. marta?
 
vi se zalite na tehnicolor a mi novi korisnici dobili one cisco ne daj boze rutere,ne mogu port da otvorim ,nikakva podesavanja nemaju... kako ide procedura za zamenu rutera za drugi??
 
Nateraš ga da crkne....
 
Zapali ga 😂
 
vi se zalite na tehnicolor a mi novi korisnici dobili one cisco ne daj boze rutere,ne mogu port da otvorim ,nikakva podesavanja nemaju... kako ide procedura za zamenu rutera za drugi??
Sa kojim ugovorom si dobio Cisco?

On je bio za mnogo niže brzine
 
Hahaha dobri su predlozi,moracu da izmislim nesto...super plan M 150/10 ja mislim
 
@kiki_85 da isprepucaš toga što ti je doneo ugovor jedino, ništa drugo zato što nisi čitao.
Najveći problem sa njima je što su takvi mufljuzi da je to strašno, uvaljuju, podmeću...
Što se tiče dogovora oko promocija samo napismeno moraš da se dogovoraš sa njima, ništa usmeno.
… opasna su banda… kad god vidiš da insistiraju i kroz osmeh nude da ubrzaju, prekinuti razgovor i otkazati uvodjenje… ja izodbijao besplatnu televiziju i internet, uz fiksni koji i dalje koristim, samo zbog toga… i Supernovu i MTS… kada je meni trebalo nešto da se iradi i da mi izadju u susret, tad nije moglo… kada sam otakazao dva velika Boxa, Iptv na selu i par mob brojeva, sve je moglo… insistirali suctoliko, da sam morao da zovem prvo call centar da mi ne nude ništa i upisao na ‘Ne zovi’ ob fiksna broja…
Ne treba

To te je prevario komercijalista sa kojim si verovatno dogovarao sve telefonom, a ugovor poslao postom.
Oni rade od kuce i na procenat, i imaju sav interes da vam sto manje daju.
Kada se tako dogovarete ugovor obavezno morate da citate, jer lako moze da se desi da se dogovorite jedno a ugovor bude za nesto drugo.
u svakom slucaju imas 15 dana pravo na raskid.
Hvala ljudi na odgovrima.. Nismo od sveg ludila uspeli ni otici jos do MTS poslovnice.. najvishe zbog valsnika stana jer mu se kako vidim uopst ne ide.. ali ja cu verovanto otici pa makar sam (iako tako u sustini ne mogu nista posto je na njegovom imenu), ako nista drugo da se malo istresem tamo ;)

Odvratna bagra je ovo.. a ovaj sto mi je uvalio je krajnje bezobrazan (da ne napishem nista ruzno..). Lik radi u hitnoj pomoci i ovo mu kao dodatni posao.. ja sam ga primio skorz preko k**** da to kao resimo jer sam imao i pametnija posl, bio sam u zurbi i budala nisam procitao ugovor.. ponovio sam mu vise puta da mi TV ne treba ali kao hajde, ostaje isto pa ako posle mene dodje u stan neko moke treba televizija imace je po 'istoj ceni'..

Ugovor ne moze da se prekine ni uz isplatu benefizija koje smo kao dobili za paket? Negde sam video da bi to trebalo da moze... Dakle prekinuo bih ovaj drugi ugovor ako ako drugacije ne moze onda sve...

Hvala,
Kristijan
 
Prijavio sam se da dobijam na mail racun za placanje.U utorak sam dobio sms sa racunom.Kad bi trebao da stigne mail?Ili je vec trebao da stigne?
 
Prijavio sam se da dobijam na mail racun za placanje.U utorak sam dobio sms sa racunom.Kad bi trebao da stigne mail?Ili je vec trebao da stigne?
na email dodje racun ali generalno preko njihovog sajta placas ides plati racun zatim tvoje ime i prezime i sifra korisnika i tamo platis tako je najlakse
 
Evo malopre mi stigao racun u koverti!A lepo sam im javio da me prebace na mail.Moracu opet da zovem.
 
Evo malopre mi stigao racun u koverti!A lepo sam im javio da me prebace na mail.Moracu opet da zovem.
Meni su stizali računi(po 1 din) na papiru redovno. Onda sam tražio da mi stiže na mail. Stigao je jedan mesec tako i posle ništa nije stizalo 3 meseca. Juče mi je stigao račun ali na papiru.
 
Meni dodelili popust na e-račun od celih 20 dinara, jer mi je odobren popust na osnovu detetovog invaliditeta od 20%.
Znači, i na paket i na e-račun procentualno isti popust.
 
Neko ko bi menjao nalog za supernova move aplikaciju, za hipernet tv ili hbo max mozda?
 
Vidim da prijatelji iz SBB su vise izasli u susret nego MTS
1709944901002.png za postojece korisnike ostaje ista cena dok za nove druga cena.
 
Pre godinu dana potpisao ugovor na 24m, Super plan 3L. U medjuvremenu su za isti paket povecali dl/ul, na osnovu podataka sa njihovog sajta. Meni je i dalje "stara" brzina, a pominjali su automatsku migraciju paketa, a samim tim i povecanje cene od 1.3, bez obzira sto ugovorni rok nije istekao. Ako povecavaju cenu, zar ne bi trebalo i brzinu da povecaju na aktuelnu iz pomenutog paketa ?
 
Nazad
Vrh Dno