Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

@Karadjordje Ja nikako nisam mogao da aktiviram poklon 50GB. A sada ni da otvorim njihovu aplikacijiu a ni na sajtu udjem u nalog da vidim stanje i probam opet poklon.
 
Poslednja izmena:
Ja sam pokusao da aktiviram 10%na dodatnu opremu i izaslo da nije uspelo,a skinuli ga kao da je iskoriscen...evo mesec dana ne mogu da rese...
Ne mogu ni ugovor da obnovim jer stoji da je broj u suspenziji,a nije...neki bug kod njih koji ih jurim da isprave,a i za to ce me zezati...
Inace saznam da vise ne mozes da biras broj kao ranije😒
 
Zvali danas za raskid ugovora, ponudili NEO NEO za 2300din ili Neo24 prvih 6m po 1400din valjda a posle 2100 ili 2200din...

Bezveze :D
 
Koristim A1 vec 4 godine. I skoro su mi svi na A1... I 4CA i Volte sad svi imaju osim mene. Ali ne bitno i dalje je zvuk ekstra.
Malo mi je dosadna mreža. Razmišljam da predjem u globaltel radi adrenalina. Em nemaju neograničen internet a imaju sto problema. A1 mi nekako ne liči da je OK kod nas za naše standarde previse dobro radi. Ko turbo kružni tok sto razvrstava saobraćaj ko od šale... Kao da koristimo telefon u Italiji... Ovde jedini problem mi je bio sto sam par puta morao da cimam korisnički da upale ljudima VOLTE.
 
Jel prihvataju zahtev za raskid ugovora zbog povećane cene ili smaraju da se ne raskida ugovor ?

Kakva su iskustva ?
 
Ako nekog interesuje, onaj "poklon dodatak", u mom slučaju 25gb, sam aktivirao i troši se prvo on, pa tek onda gb iz mesečnog zaduženja... Po meni totalna retardacija, ako je dodatno, valjda bi bilo logično da se prvo troši protok iz paketa, a nakon toga ovaj dodatak za zamazivanje očiju. 🙄
Kod mene se jos nije pojavio dodatak ... jel se pokaze u moj a1 app opcija dodaci ..samo za tebe ?
jeste glupo sto se prvo on trosi pa tek net iz paketa
 
Kod mene se jos nije pojavio dodatak ... jel se pokaze u moj a1 app opcija dodaci ..samo za tebe ?
jeste glupo sto se prvo on trosi pa tek net iz paketa
Tako je. Probaj update i/ili brisanje cash-a app.
 
Jel prihvataju zahtev za raskid ugovora zbog povećane cene ili smaraju da se ne raskida ugovor ?

Kakva su iskustva ?

Pisao sam neku izjavu u poslovnici za raskid i prelazak na pripejd zbog poskupljenja i sad do preseka zovu, spuštaju cene da bih se obavezao na sledeće 2 god.
 
Pisao sam neku izjavu u poslovnici za raskid i prelazak na pripejd zbog poskupljenja i sad do preseka zovu, spuštaju cene da bih se obavezao na sledeće 2 god.
Baš mora da se čeka ili može odmah da se raskine ugovor i isplati mobilni do kraja ?
 
Nude li i šta za ostanak u mreži nakon poskupljenja?
 
Nude poklon paketic u aplikaciji, gigabajti za utehu. Moj nije ni uz pomoc agenta mogao biti aktiviran pa je prosledio kolegama da oni aktiviraju. Izgleda da kineska telekomunikaciona oprema radi dobro a gde god se umesa neki A1 custom deo posla, tu skripi :D.
 
Nude poklon paketic u aplikaciji, gigabajti za utehu. Moj nije ni uz pomoc agenta mogao biti aktiviran pa je prosledio kolegama da oni aktiviraju. Izgleda da kineska telekomunikaciona oprema radi dobro a gde god se umesa neki A1 custom deo posla, tu skripi :D.
У породици активирао оно само за тебе,неограничени разговори,ал се негдје изгуби а нигдје активираног додатка:)
 
Podneo zahtev za raskid (Neo 23 sa telefonom) i dobio ponudu Neo24 (Netflix) za 1800 sto mi i odgovara.
Obrati pažnju da je Netflix dž samo do kraja godine. Posle se plaća. Mada jeste nešto povoljnije nego kada se plaća direktno
 
Jedno pitanje: šta se navodi kao razlog za prekid ugovorne obaveze?

Razumem da je razlog cena ali me teta u poslovnici ubedjuje da ima razlike izmedju raskida i zahteva za otkup broja tj. prelaska u drugu mrežu. Jer navodno kod raskida mora broj jos 2 meseca da ostane u mreži
 
Ja sam naveo prelazak u drugu mrezu i trazio opciju 2, da ostanem na postpaidu.
 
Podneo zahtev u subotu, juce zvali, ponudili da produzim ugovor za jos 24 meseca, predjem na ugovor bez uredjaja sa popustom. Tako da ce me neo surf izaci 1100 din. Meni okej prihvatio sam.
Ono sto me je zacudilo sto su mi u poslovnici dali jednu cifru za otplatu svih uredjaja na ugovoru, a agent preko telefona mi je preneo totalnu drugu cifru a ni jedna ni druga se ne poklapa sa mojom racunicom :D. Svakako nikad problem sa A1 nisam imao, ne bih ni prelazio, samo bih potpisao novi ugovor nakon raskida, ovako mi ustedeli vreme
Dok su caletu koji od relativno skoro u A1 ponudili samo neke dodatke na tarifu
 
po meni su ispali bas cigani ...ne dozvoljavaju da obnovim ugovor tj predjem sa neo 23 na neo24 i ponovo produzim 2 godine a da dobijem sve sto paket nudi..vec samo klot,a roming i ostale stvari su kao promocija i to ne moze..samo sam raskinuo stari broj i potpisao novi..inace glupo sto vise ne moze da se bira broj telefona
 
Podneo zahtev u subotu, juce zvali, ponudili da produzim ugovor za jos 24 meseca, predjem na ugovor bez uredjaja sa popustom. Tako da ce me neo surf izaci 1100 din. Meni okej prihvatio sam.
Ono sto me je zacudilo sto su mi u poslovnici dali jednu cifru za otplatu svih uredjaja na ugovoru, a agent preko telefona mi je preneo totalnu drugu cifru a ni jedna ni druga se ne poklapa sa mojom racunicom :D. Svakako nikad problem sa A1 nisam imao, ne bih ni prelazio, samo bih potpisao novi ugovor nakon raskida, ovako mi ustedeli vreme
Dok su caletu koji od relativno skoro u A1 ponudili samo neke dodatke na tarifu
Inace Neo surf nude za 750 dinara!
 
Polako ponudice, ali moras i da budes jasan sta hoces kad pozovu. Ima nas jos koji nismo usli u porces raskida a uci cemo, samo ne treba srljati.
 
Dok čitam vaša iskustva mogu da kažem da sam srećem.
Meni je ugovor bio do 11.2023.
Odem ja tri dana ranije u poslovicu i kažem da hoću da raskine. Kaže devojka najbolje 18.11. na presek, reko može.
Odem tad i raskine, predjem na pripejd. Odmah odem do Yettel i kupim esim. Tamo zapeli da sklopim ugovor, reko da hoću da testiram signal i mrezu.
Posle dva dana zove agent i pita da produžim.
Pita da li je do finansija ili nešto drugo.
Normalno da sam se žalio da mi je za malo izmakla akcija sat uz telefon.
Ipak kažem da je novac u pitanju.
Pita može li NEO NEO za 1.250 ja prihvatim.
Otišao sutra u poslovicu po ugovor i to je to.
Necu raskidati ugovor jer tih 10% nije mnogo na 1.250din.
 
Danas podneo ,bilo malo natezanje,ubedjivali mi da neo neo za 400 din preko se isplati,placao punu cenu uz telefon,ali nisam popustio,pa cemo videti.
 
Nazad
Vrh Dno