Šta je novo?

Samsung Galaxy S24

Pozdrav svima.
Nova sam ovde.
Zanima me vase iskustvo sa baterijom na Samsung S24?!
Telefon koristim nedelju dana, ali sam odmah buvalno drugi dan primetila da se baterija izuzetno brzo trosi. Jednom dnevno moram staviti telefon na punjac, iako ne koristim telefon kao manijak. Dok ne koristim telefon, npr dok spavam, potrosi minimum 15%. A ukljucen je i mod za ustedu energije (od onog momenta kad sam primetila da se trosi baterija brzo,ukljucila sam taj mod). Kupljen je nov, preko mreze. Zelela bih da procitam vasa iskustva sa baterijom, da ne bude da ja preterujem,ali smatram da treba baterija da traje minimum 1 ceo celcati dan uz normalno i racionalno koriscenje.
Сачекај бар неколико дана да телефон научи твоје коришћење и да се све то слегне, ако ниси подешавала Always on Display,што рече @Imotep95 , не би било лоше да искључиш да константно сија позадина иако је телефон закључан, као и да се AoD гаси док ти је телефон у џепу/торби/на мрачном месту. И даље ми је фрапантно да су то фабрички све оставили, срећом може да се промени.
 
Da se ne ponavljam. S24ultra moj primerak je super.
Nego imam jedno/dva pitanja. Zasto ne koristite mobile outfiters, nego se porucuje to staklo, folija sa neta, koja je razlika?
A drugo pitanje je, nisam nasao na ovom forumu jel neko ikada koristio UAG maskice. Ja sam porucio i stigla je. Meni jako mocno izgleda sa njom.
P.S. Porucena je iz Nemacke.
 

Prilozi

  • IMG-b06ddaa05b2906915579ab397d5241df-V.jpg
    IMG-b06ddaa05b2906915579ab397d5241df-V.jpg
    170.3 KB · Pregleda: 234
Pozdrav svima.
Nova sam ovde.
Zanima me vase iskustvo sa baterijom na Samsung S24?!
Telefon koristim nedelju dana, ali sam odmah buvalno drugi dan primetila da se baterija izuzetno brzo trosi. Jednom dnevno moram staviti telefon na punjac, iako ne koristim telefon kao manijak. Dok ne koristim telefon, npr dok spavam, potrosi minimum 15%. A ukljucen je i mod za ustedu energije (od onog momenta kad sam primetila da se trosi baterija brzo,ukljucila sam taj mod). Kupljen je nov, preko mreze. Zelela bih da procitam vasa iskustva sa baterijom, da ne bude da ja preterujem,ali smatram da treba baterija da traje minimum 1 ceo celcati dan uz normalno i racionalno koriscenje.

Meni otprilike 4 sata sot, ujutro skinut sa bezicnog punjaca, do 12 sati kada lezem, ostane jos 50 posto baterije.
 
svi kojima ultra radi kako se očekuje ostavili sve ukupno 5 komentara.
čovek koji je dobio felerični primerak ostavio 26 komentara. uključujući fiskalni, povratnicu i ostalo...
meni preko noći (oko 12h) skine oko 2-3%
Jel ti na airplane modu za tih 12h? Iskreno ne znam za android telefon koji ima tu mogućnost sa svim upaljenim u pozadini...mislim da je tipa poslednji note 3 imao taj nivo potrošnje! Ne kažem da nije tako i iskreno se nadam da je samsung uspeo toliko da upegla potrošnju ali za 12h 2-3% mi stvarno nerealno dobro zvuči!

@Elsewhere ja sam koristio UAG davno dok nisam prešao na spigen koji mi je dosta jeftiniji (mada su i oni sad podivljali sa cenama neopravdano), u neku ruku čak i finkcionalniji (spigen tough + kickstand mi je uvek bio dobitna kombinacija). A staklo vs folija mislim šta tu ima da se objašnjava, dva različita sveta...staklo može i da ti spase ekran od padova eventualnih i direkt udaraca, folija će samo da štiti od grebanja.
P.s. odlična kombinacija, čestitke na kupovini i neka te služi!
 
Da se ne ponavljam. S24ultra moj primerak je super.
Nego imam jedno/dva pitanja. Zasto ne koristite mobile outfiters, nego se porucuje to staklo, folija sa neta, koja je razlika?
A drugo pitanje je, nisam nasao na ovom forumu jel neko ikada koristio UAG maskice. Ja sam porucio i stigla je. Meni jako mocno izgleda sa njom.
P.S. Porucena je iz Nemacke.
Meni je mobile outfiters super folija, na proslom samsungu s10+ mi traje vec cetiri godine. Ovih dana planiram da je postavim i na s24 ultru.
 
Сачекај бар неколико дана да телефон научи твоје коришћење и да се све то слегне, ако ниси подешавала Always on Display,што рече @Imotep95 , не би било лоше да искључиш да константно сија позадина иако је телефон закључан, као и да се AoD гаси док ти је телефон у џепу/торби/на мрачном месту. И даље ми је фрапантно да су то фабрички све оставили, срећом може да се промени.
Jebiga, al najbolji softver u galaksiji, kako to uredno spominju branioci lika i dela Samsunga.....
 
Da se ne ponavljam. S24ultra moj primerak je super.
Nego imam jedno/dva pitanja. Zasto ne koristite mobile outfiters, nego se porucuje to staklo, folija sa neta, koja je razlika?
A drugo pitanje je, nisam nasao na ovom forumu jel neko ikada koristio UAG maskice. Ja sam porucio i stigla je. Meni jako mocno izgleda sa njom.
P.S. Porucena je iz Nemacke.
Ja ne mogu da se naviknem na teksturu te njihove folije, koja je kao neka guma i prst zapinje dok ide preko ekrana, imam sumnje i s pen kako bi radio na tome.
 
Ja kad se nameracim na novi mob e bas te godine nema plus sa Snapdragonom. Porucio sam Ultru al ne verujem da cu se navici na oblik (ostre ivice) i tezinu. AKo postoji mogucnost da se otkaze kupovina tj. da ne preuzmem mob u Yettelu mozda i odustanem. VIse na onom linku ne postoji opcija "Otkazi" (sada kada sam vec dobio poziv iz radnje da je stigao telefon kod njih)
 
Daj sve od sebe da se navikneš pošto ćeš verovatno brdo para da izgubiš dok ga otvoriš
 
Pa nije losa bat. Na 24+ 74% trenutno skinut pre 6h sot trenutni 2.45h
 
Ово да су штеловали, тешко би овако наместили.
 
Mobile outfitters clear coat
Ja recimo imam fusion foliju na ekranu, polako sam se vec i navikao na nju. Sa povecavanjem osetljivosti ekrana i nakon par dana koriscenja kao da je postala uglačanija sama folija, ne zapinju prsti i olovka. Otisak prsta je primetno losiji, recimo mora prst lepo da se namesti, bez folije je to instant bilo / čak i nakon ponovne registracije otiska/.

PS iako sam trazio foliju tkzv full cover opet ne ide od ivice do ivice ekrana, ostane 1.5mm sa svake strane. Licno koristim samsung case koji ostavlja ivice rama neprekrivene.

Najbitnije od svega sto mislim da je sa folijom umanjena najveca prednost ekrana s24u a to je antireflektivni premaz, sve sam blizi odluci da je odlepim cim Sunce grane.
 
Ja kad se nameracim na novi mob e bas te godine nema plus sa Snapdragonom. Porucio sam Ultru al ne verujem da cu se navici na oblik (ostre ivice) i tezinu. AKo postoji mogucnost da se otkaze kupovina tj. da ne preuzmem mob u Yettelu mozda i odustanem. VIse na onom linku ne postoji opcija "Otkazi" (sada kada sam vec dobio poziv iz radnje da je stigao telefon kod njih)
Pa ako nisi potpisao nista ne moras da odes da ga preuzmes, pretpostavljam...
 
Cekaj te, sad sam zbunjen. Zar s24 serija ne dolazi sa fabrickim folijama?
 
U real-world testovima, a i klasičnim testovima S24U šije iP15Pro Max kada je 4G/5G korišćenje u pitanju. Zanimljivo...
 

Ocena 4.6 od 5
 
Dobro pa ne izbace i one transportne folije koje dolaze.
 
Ноћас тел изгубио 3% батерије током ноћи. Реално сасвим сам задовољан. ПРешао сам са 13 про макс и тешко ми је да се навикнем на андроид који сам последњи пут користио са НОут 10+. Биће борба. Али ето, наредне 3-4 године сам сада са овим телефоном.
 
Nazad
Vrh Dno