Šta je novo?

Samsung Galaxy S24

Prvi put preorderujem telefon, do sada sam obicno cekao da izadju sve recenzije i utisci, pa nisam bas u toku kako sve ovo funkcionise. U A1 sam rezervisao Ultru preko sajta oko 20og, u statusu rezervacije od pre par dana pise ZAVRSENO, a niti mi je sta stiglo, niti me je ko zvao. Zanima me samo da li je taj sled dogadjaja normalan? Ako jeste, to znaci da sad cekamo dok nas ne zovnu, a koliko sam skapirao, za to ne postoji nikakav ogranicavajuci rok?
Kada god sam nešto poručivao u a1 obično su bili samo problemi sa njima(s20u, s22u, s23u) , ali da nisu najpovoljniji odavno bi otišao od njih
 
Који је то проблем са екраном, не могу да отворим слике у линку?
 
Pwm dimming S24U /15PM
Једнако добри /лоши?...
Screenshot_20240207_101147_YouTube.jpg
 
^ slažem se 100%. Ako neki proizvod koji je premijum i skup i na kraju dođe kao polu proizvod treba pljuvati. Bilo Samsung, apple, nvidia, intel…
 
Mobitel je najbolji Samsung ikad, a vjerojatno i najbolji Android ikad. Nikakvih problema u ovih desetak dana nisam imao. Jedina realna mana je veličina ako se to uopće može nazvati manom. Kome ne odgovara veliki mobitel, neće ga niti kupiti.

Vidim da većina ljudi koji ga imaju, šute i uživaju u mobitelu. :) Imao sam S23 Ultra i niti malo mi nije žao što sam prešao na ovaj. Nitko ne govori o novom fingerprintu vidim? Od deset puta, deset puta odradi munjevito brzo. Boje su napokon normalne a ne nabrijane kao i mnogo puta do sad. Brz, fluidan... Ne znam stvarno što prigovoriti?
 
Nisam ispratio, ima li nekih bližih informacija na kojim tržištima se uglavnom dešavaju ovakvi problemi sa ekranom i slično, ili je globalno?!
 
Globalo, na pocetku se pricalo da je samo USA i UK(izgleda da se oni najvise zale) ali poceli su i po evropi da se javljaju falericni primerci...
 
Mobitel je najbolji Samsung ikad, a vjerojatno i najbolji Android ikad. Nikakvih problema u ovih desetak dana nisam imao. Jedina realna mana je veličina ako se to uopće može nazvati manom. Kome ne odgovara veliki mobitel, neće ga niti kupiti.

Vidim da većina ljudi koji ga imaju, šute i uživaju u mobitelu. :) Imao sam S23 Ultra i niti malo mi nije žao što sam prešao na ovaj. Nitko ne govori o novom fingerprintu vidim? Od deset puta, deset puta odradi munjevito brzo. Boje su napokon normalne a ne nabrijane kao i mnogo puta do sad. Brz, fluidan... Ne znam stvarno što prigovoriti?
Druže, vidim da si pisao na temi HONOR 70 i 90 i na EDGE 40. Ni jedna poruka na temi S23 Ultra? Al menjaš telefone, svaka čast......
 
Druže, vidim da si pisao na temi HONOR 70 i 90 i na EDGE 40. Ni jedna poruka na temi S23 Ultra? Al menjaš telefone, svaka čast......
Da, jedan od bolesnika na žalost. Imao sam sve iz S23 serije. Nadam se da ću se sa ovim malo smiriti... Izgleda da će tako i biti jer ne vidim ništa što dolazi ove godine a da će ukupno biti bolje.
Da, jedan od bolesnika na žalost. Imao sam sve iz S23 serije. Nadam se da ću se sa ovim malo smiriti... Izgleda da će tako i biti jer ne vidim ništa što dolazi ove godine a da će ukupno biti bolje.
A midrangeri su bili faza u stilu "zašto mi treba flagship kad i midrangeri mogu odraditi posao" :)

Ali naravno da postoji razlika i da za nekog tko prati i voli tehnologiju, flagship će uvijek biti prvi izbor.
 
Iz moje perspektive, biram hladniji mobitel. Ništa što sam do sad radio, nije bilo vidljivih problema. Posao, zabava... Sve je izuzetno brzo.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240203_101158_3DMark.jpg
    Screenshot_20240203_101158_3DMark.jpg
    58.2 KB · Pregleda: 153
Evo iskreno. Meni se telefon jako svidja. Nisam ni znao da ce mi se dopasti ravan ekran (ja sam od onih zaludjenih sto vole edge ekrane). Zao mi da ga stavim u maskicu koliko mi je prijatan da ga drzim 🤣.
Rad na telefonu savrsen (barem kod mene). Primetno je (malo) da je brzi od npr S23 ultra. O kamerama ne znam. Meni licno i na s21ultra i na zflip 5 slike super. Nema neke wow razlike. Svakako bih voleo da su bolje. Ceo telefon za sada radi bez i jedne greske. Baterija isto jako dobra. Osim sto su svakako svi primetili vivid vs natural. I da. Ekran definitivno ima manje refleksije sto je extra za leto, ali to mu je za mene trenutno i mala mana. Kao da je tamniji. Sve u svemu zadovoljan.
Ko ima s23 ultra ne mora da menja jedino ako bas hoce naravno. Meni je "trebala" promena.
 
A šta je sa ovim lošim ekranima ili problemima sa ekranima? Jel su to samo falični primerci ili je rasprostranjeno?
 
Da li je neko uzeo obični S24? Kakva su iskustva (prvenstveno baterija, kamera i fluidnost)? Planiram preći sa iPhone 12.
 
Mobitel je najbolji Samsung ikad, a vjerojatno i najbolji Android ikad. Nikakvih problema u ovih desetak dana nisam imao. Jedina realna mana je veličina ako se to uopće može nazvati manom. Kome ne odgovara veliki mobitel, neće ga niti kupiti.

Vidim da većina ljudi koji ga imaju, šute i uživaju u mobitelu. :) Imao sam S23 Ultra i niti malo mi nije žao što sam prešao na ovaj. Nitko ne govori o novom fingerprintu vidim? Od deset puta, deset puta odradi munjevito brzo. Boje su napokon normalne a ne nabrijane kao i mnogo puta do sad. Brz, fluidan... Ne znam stvarno što prigovoriti?
Svaka serija samsung je najbolji telefon ikada. Ovaj ima sve veći broj pritužbi na probleme sa ekranom ali bože moj rešenje je softversko ažuriranje ili zamena ekrana šta je to kada telefon košta samo bubrega i po. Sitnica
 
Izbacice oni reverziju ispod haube i do proleca nece biti tih problema. Verovatno im je nesto promaklo.
 
Svaka serija samsung je najbolji telefon ikada. Ovaj ima sve veći broj pritužbi na probleme sa ekranom ali bože moj rešenje je softversko ažuriranje ili zamena ekrana šta je to kada telefon košta samo bubrega i po. Sitnica
Ne razmišljam na taj način. Imao sam puno prigovora na prošle Samsunge. U prvom redu, na fluidnost koja nikad nije bila na razini kineskih flagship mobitela. OneUI je bio pretežak za razne Exynose... Trzanje na sve strane. S23 je to donekle popravila ali tek sa ovom Ultrom vidim da postoji zaliha snage koja se ne koristi do kraja.
 
Mobitel je najbolji Samsung ikad, a vjerojatno i najbolji Android ikad. Nikakvih problema u ovih desetak dana nisam imao. Jedina realna mana je veličina ako se to uopće može nazvati manom. Kome ne odgovara veliki mobitel, neće ga niti kupiti.

Vidim da većina ljudi koji ga imaju, šute i uživaju u mobitelu. :) Imao sam S23 Ultra i niti malo mi nije žao što sam prešao na ovaj. Nitko ne govori o novom fingerprintu vidim? Od deset puta, deset puta odradi munjevito brzo. Boje su napokon normalne a ne nabrijane kao i mnogo puta do sad. Brz, fluidan... Ne znam stvarno što prigovoriti?

Sta si dobio novo i bolje u odnosu na s23 ultra?
 
Sta si dobio novo i bolje u odnosu na s23 ultra?
Puno malih pomaka.... Fingerprint je bitno bolji. Boje na vivid su napokon ok tako da ne moram koristiti natural mode. Antirefleksivan ekran je odlična stvar. Ravan ekran je nešto što mi je također bolje. Haptic mi se također čini boljim ali nisam nigdje još pročitao da je drugi mehanizam unutra. Jednostavno se osjeti da mobitel bolje i brže radi. Nema više random trzanja koje sam imao ponekad na S23 seriji iako je bio veliki napredak u odnosu na S22 seriju. Baterija je još nešto bolja nego prije... Mada sad koristim ovaj novi AOD s wallopaperom pa nisam relevantan. Ali samo i to govori da nema anksioznosti što se baterije tiče. Zvuk je otprilike na istoj razini. Ne bih rekao da tu ima bitnih pomaka, osim što mislim da je slušalica prilikom razgovora glasnija ipak. Jučer mi je pao na pločice s jedno metar i nešto... Nema nikakvih oštećenja. Bio u običnoj prozirnoj maski dok ne smislim nešto bolje. Tako da izgleda da je prilično otporan. I za kraj, pokazao se vrlo pouzdan, bez neugodnih iznenađenja. Sve radi kako treba. Nešto je hladniji prilikom opterećenja... Sigurno sam nešto zaboravio ali poanta je da nema velikih skokova nego ukupno hrpa malih napredaka koji kad se sve zbroji, donose barem za mene bitno bolje iskustvo. AI je gimmick i rezerviran je za engleski jezik uglavnom.
 
Puno malih pomaka.... Fingerprint je bitno bolji. Boje na vivid su napokon ok tako da ne moram koristiti natural mode. Antirefleksivan ekran je odlična stvar. Ravan ekran je nešto što mi je također bolje. Haptic mi se također čini boljim ali nisam nigdje još pročitao da je drugi mehanizam unutra. Jednostavno se osjeti da mobitel bolje i brže radi. Nema više random trzanja koje sam imao ponekad na S23 seriji iako je bio veliki napredak u odnosu na S22 seriju. Baterija je još nešto bolja nego prije... Mada sad koristim ovaj novi AOD s wallopaperom pa nisam relevantan. Ali samo i to govori da nema anksioznosti što se baterije tiče. Zvuk je otprilike na istoj razini. Ne bih rekao da tu ima bitnih pomaka, osim što mislim da je slušalica prilikom razgovora glasnija ipak. Jučer mi je pao na pločice s jedno metar i nešto... Nema nikakvih oštećenja. Bio u običnoj prozirnoj maski dok ne smislim nešto bolje. Tako da izgleda da je prilično otporan. I za kraj, pokazao se vrlo pouzdan, bez neugodnih iznenađenja. Sve radi kako treba. Nešto je hladniji prilikom opterećenja... Sigurno sam nešto zaboravio ali poanta je da nema velikih skokova nego ukupno hrpa malih napredaka koji kad se sve zbroji, donose barem za mene bitno bolje iskustvo. AI je gimmick i rezerviran je za engleski jezik uglavnom.
Pa sad po ovim svemu, nisu to neka Bog zna kakva unapredjenja, naravno da postoje. Za neke je sad pitanje dal vredi prelaziti zbog tih sitnih kako si rekao unapredjenja sa S23U na S24U. Po meni je to bezmisleno da se prelazi.
 
Da li je neko uzeo obični S24? Kakva su iskustva (prvenstveno baterija, kamera i fluidnost)? Planiram preći sa iPhone 12.
Ja sam uzeo s24 obican, evo od petka ga imam. Pre ovog sam imao s20. Sa ovaj kratak perdio nisam primetio nista lose. Baterija posle 24 sata koriscenja sa 3 sata sot, bt upaljen, osvetljenje na pola, nfc upaljen, 90 posto tog vremena na wifi, ali mobilni podaci nisu gaseni, location isto ukljucen 48 posto ostalo. U tih tri sata koriscenja uglavnom fb, net, yt - nista od igara. U odnosu na s20 kameru su meni svakako napredak. Ono sto me je najvise odusevilo, i sto me jos odusevljava je citac otiska prsta, na s20 je bio uzasno spor i neprecizan, a ovde samo delic sekunde, nekako mi neprirodno da tako brzo otkljuca. Ako te zanima nesto odredjeno pitaj...
 
Znači huawei deli pare kao lud po ovome
 
Nazad
Vrh Dno