Šta je novo?

Kućna multimedija TV do 350e 50-55"

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?

core2extreme

Cenjen
Učlanjen(a)
04.11.2012
Poruke
78
Poena
160
Može li neka preporuka koji tv uzeti do 40 - 42 000din.
Tv ću najviše koristiti za gledanje filmova u spavaćoj sobi.
 
Hvala ti na preporuci, gledao sam ovaj tesla s635 nema ga na stanju imao je na shopster. Da li ima neki bolji od njega za te pare i kakav je google tv u odnosu na druge sisteme.
U tehnomaniji sam lično gledao GRUNDING 50GHU8590 dok rade jedan pored drugog.
Što se kvaliteta slike tiče baš je davao dobru sliku. Nisu imali ni jedan Teslin tv da uporedim kakva je slika na njemu pa me eto zanima ako neko zna razliku ovog Grunding i ovog Tesle sto se tiče panela i kvaliteta prikaza. Hvala
 
Da iskoristim temu da ne bih otvarao novu, a tice se slicne tematike. Potrebna mi je preporuka iskljucivo za najnepopopularniju dimenziju medju televizora (ne znam zasto je je to tako) od 50" inca (jer 55 ne moze da mi stane na policu), po mogucnosti IPS zbog boljih uglova gledanja jer mi je fotelja za gledanje malo sa strane (a znam da ih je sve manje IPS-a cak i od tvorca istog LG-a). Neki LG, Samsung ili eventualno TCL (mozda i nesto cetvrto ako se bas kunete u to). Naravno da bude dobar odnos cene i kvaliteta, neka srednja budzet varijanta. Hvala puno svima na pomoci.
 
Nazad
Vrh Dno