Šta je novo?

HONOR Magic V2: Najtanji sklopivi pametni telefon na tržištu stiže u Evropu, drugu kuću kompanije HONOR

Nisam stigao da ga pogledam uživo, jel ona folija na mestu preklapanja upada u oči kao kod folda?
Ona je neizbežna, ali gotovo nevidljiva. Imao sam FoldZ3 i Z5 u ruci, kod njih nekako vidiš jasnije i vidiš je kad se savija.
Neka te dobro i dugo služi.
Hvala Martine !
Lepo da te služi. Malo sam iznenađen što nema punjač u pakovanju.
Što skuplji telefon to manje stvari u paketu :ROFLMAO:
Šalim se... ja imam onaj Samsungov tripple charger (Trio 65W, wired) i ne treba mi drugi....ali definitivno ćemo punjače sve manje vidjati u pakovanjima telefona.
 
Poslednja izmena:
Ja ću svakako kupiti onaj njihov od 66W - naravno pod uslovom da prvo kupim telefon...

Mada, realno ne smeta mi ni da punim na ovom od 25W - pola sata gore-dole mi ne znači puno.
 
Ja ću svakako kupiti onaj njihov od 66W - naravno pod uslovom da prvo kupim telefon...

Mada, realno ne smeta mi ni da punim na ovom od 25W - pola sata gore-dole mi ne znači puno.
Pa da, neće da smeta, jedan za nosakanje a drugi kod kuće.
 
Ko je nadležan za poklone - Honor ili operater?

Ukoliko je Honor jel ima neko njihov mail na koji se mogu kontaktirati u vezi poklona?
 
Svaka im čast što su dali rok za registraciju kupljenog uređaja do 29.02.2024. godine pošto nešto nisam siguran da će bilo ko od mobilnih operatera do tog roka da isporuči uređaj kupcu koji ga je rezervisao kod njih.
 
Nema to veze, tako je i nesrećni Xiaomi, pa su produžili, još par nedelja.
 
Taman da ja u narednih par dana raskrstim sa Yettelom prebacim broj u mts i uzmem telefon kod njih...
 
Gde ima da se kupi i po kojoj ceni? I neka preporuka za zaštitnu masku s obzirom da nema Gorila Victus glass na koji sam navikao ...

Definitivno uzimam ovo piece of beep samo je pitanje koliko ce trebati vremena da Zettel sa kojim sam danas raskinuo ugovor odradi stvari koje su do njih.
 
Gde ima da se kupi i po kojoj ceni? I neka preporuka za zaštitnu masku s obzirom da nema Gorila Victus glass na koji sam navikao ...
Ja uzeh u Gigatronu (Ada Mall), 4499 rsd. Što se maske tiče....ekran ima fabričku foliju, za to ne brinem, u životu nisam ogrebao displej, sa ili bez maske, ali tražim alternativnu masku da vidim može li se bolje zaštititi leva strana kojoj pripada spoljni displej.
 
Pa to, ja na svojim prethodnim telefonima bukvalno nisam stavljao ništa na ekran, jedino sam mu sa zadnje strane stavljao onu klasičnu masku i to više radi boljeg gripa jer mi se činilo da će naročito Note i Ultra isklizati iz ruke.
 
Pa to, ja na svojim prethodnim telefonima bukvalno nisam stavljao ništa na ekran, jedino sam mu sa zadnje strane stavljao onu klasičnu masku i to više radi boljeg gripa jer mi se činilo da će naročito Note i Ultra isklizati iz ruke.
Isto. Kad sam prodavao zadnji telefon, pola kupaca me pitalo "Da li ima neku zaštitu na ekreanu ?" i prosto ne veruju da je moguće sačuvati ekran bez njih. Lik došao da pogleda telefon, opalio blic i gleda u dsiplej....ja reko možeš i mikroskopom i meračem debljine materijala bato - džabe, nećeš ništa novo saznati :cool:
 
Gde ima da se kupi i po kojoj ceni? I neka preporuka za zaštitnu masku s obzirom da nema Gorila Victus glass na koji sam navikao ...

Definitivno uzimam ovo piece of beep samo je pitanje koliko ce trebati vremena da Zettel sa kojim sam danas raskinuo ugovor odradi stvari koje su do njih.
Što bi uzimao ovaj punjač pored onog za lenovo od 135W koji imas i koji podrzava sve žive standarde i amperaže?...čisto me zanima?
 
Što bi uzimao ovaj punjač pored onog za lenovo od 135W koji imas i koji podrzava sve žive standarde i amperaže?...čisto me zanima?
E vidiš to je zanimljivo. Kao što rekoh par postova iznad, i ja sam mislio da mi ne treba jer imam Samsung Triple Charger. Dakle sa Honor 6A C na C kablom, Samsungov 65W punjač je jedno 40% sporije punio od Honor 66W punjača.

Razlika je na koji način punjači dolaze do snage (P=U*I) i na kraju šta telefonu, elektronici i bateriji više prija.
Samsung: 20V * 3,25A = 65W
Honor: 11V * 6A = 66W
 

Prilozi

  • IMG_20240229_105602.jpg
    IMG_20240229_105602.jpg
    67.1 KB · Pregleda: 25
  • IMG_20240229_105624.jpg
    IMG_20240229_105624.jpg
    96.2 KB · Pregleda: 16
Samsung 65W koji ti pominješ i Lenovo 135W koji ja pominjem su dva različita sveta.
 
Što bi uzimao ovaj punjač pored onog za lenovo od 135W koji imas i koji podrzava sve žive standarde i amperaže?...čisto me zanima?
Zato što mi je on travel one u rancu sa laptopom i ne vadim ga iz ranca osim kad sam negde van stana (em me mrzi, em da ga ne zaboravim pa kad izvadim laptop a punjač ostao u stanu), a ona cigla od 300W je stalno utaknuta u kući. A nosim "kršinu" često sa sobom i btw. taj Lenovo punjač radi odlično na Legionu...

Ovaj bi stajao u utičnici u dnevnoj sobi a vidim u mts-u je 24 rata po 175 dinara pa mislio da ga uzmem zajedno sa telefonom...
 
Poslednja izmena:
Sad mi na mail odgovaraju ovi iz mts da ni u jednoj poslovnici u Beogradu nemaju ovaj telefon dostupan za kupovinu već da sve mora da se naruči - pa da li ima nekog normalnog u toj branši!?
 
Sad mi na mail odgovaraju ovi iz mts da ni u jednoj poslovnici u Beogradu nemaju ovaj telefon dostupan za kupovinu već da sve mora da se naruči - pa da li ima nekog normalnog u toj branši!?
Isto su i meni rekli + informacija da je tada, 22.02 bilo telefona na "stanju" koji su rezervisani za online poručivanje, tj obnovu ugovora ili samo kupovinu preko mojmts portala, tako da sam telefon poručio uz obnovu ugovora koja me je ionako čekala.
 
Posetiću ja opet poslovnicu da vidim ima li neki koji nije rezervisan pošto se ovo odužilo - da im se javim za rezervaciju tek kad broj bude aktivan, pa onda dok odluče, pa dok isporuče...

Ima li tamo neko ko može da jednostavno reši stvari a ne da komplikuju do maksimuma...
 
Gde ima da se kupi i po kojoj ceni? I neka preporuka za zaštitnu masku s obzirom da nema Gorila Victus glass na koji sam navikao ...

Definitivno uzimam ovo piece of beep samo je pitanje koliko ce trebati vremena da Zettel sa kojim sam danas raskinuo ugovor odradi stvari koje su do njih.

eponuda

Ugalvnom uzimam u BC Group. Em imaju svoju dostavu em do sada nisam imao problema sa njima.
Ja sam licno punjac uzeo preko A1, ubacili su mi u mesecnu pretplatu, oko 150 rsd/m.
Tako da mi je u isto vreme stigao i telefon i punjac.
 
Ja to dobiti neću jer su mi iz Honora rekli da je promocija do 29.02. a daj Bože ako ja svoj primerak dobijem kao poklon za 8. mart...

Btw. jel na ovom telefonu može eSIM i kako ti radi GPay/GWallet?
 
Ja sam kod Inteze i imao sam dugo njenu aplikaciju Wave2Pay ali su je ugasili jer se jednostavno kod njih prešlo na GPay.

A za e-sim sam pitao pošto su u Yettelu tvrdili da te opcije nema i nije moguća a kod mts stoji da se odabere opcija "želim e-SIM"...
 
Stigli i poklončići, hvala @Makindzo na linkovima, mislio sam da nema ništa od toga posle 14. februara.

Pogledajte prilog 431383

Nema na cemu 🍻

Ja to dobiti neću jer su mi iz Honora rekli da je promocija do 29.02. a daj Bože ako ja svoj primerak dobijem kao poklon za 8. mart...

Btw. jel na ovom telefonu može eSIM i kako ti radi GPay/GWallet?
Radi GWallet super, nfc chip je desno od kamera.
Note: Ako ste trenutno nezaposleni kao ja, i na birou ste, necete moci da dodate master karticu na GWallet dokle god se u banci ne promeni sifra. nezaposlen u zaposlen (ako je kartica sluzila za uplatu zarade)...
Kartica radi najnormalnije ovako (bezkontaktno placanje) i moze da se kupuje preko net-a.
Ne znam da li je ovo do postanske stedionice...

Nema šanse da nema esim, bilo bi smesno
Sto se tice esim-a, koliko sam razumeo V2 spec's, ovaj tel ga podrzava i moze valjda samo jedan esim broj da se ubaci.. Treba samo u poslovnici da se trazi - oni ti posalju neku poruku ti prihvatis neke uslove i to je to.
 
E ljudi, posle oko 2 nedelje koriscenja primetio sam da je folija krenula da se odlepljuje na 4 mesta kada je telefon unfolded.
Ta mesta su paralelno pozicionirana u odnosu na sarku gore i dole.

Slika:
hmv2.png
Kao sto je oznaceno, isto situacija se pojavila i sa gornje strane na identicnim mestima. Kad predjem prstima, na odredjeno vreme se 'zalepi' al posle se opet vrati.
Jako mi je cudno ovo jer se na 4 identicna mesta ovo pojavljuje sa leve i desne strane...
Kakva je situacija kod vas?

Na malom ekranu nema ovih problema.
 
Vrh Dno