Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

NAjjace mi je bio moj kolega kad je skoro od ajfon 7 plus prelazio, i prodao njega nije imao fon, i dam ja njemu moj Note 4, on se covek odusevio....kaze ima brzo punjenn ima olovku ima ovo ono hahah reko to je kad oces jabuku....
A sad se sammy utopio sa ostalima...punjac jok, ovo jok ono jok...strasno 🥹
 
NAjjace mi je bio moj kolega kad je skoro od ajfon 7 plus prelazio, i prodao njega nije imao fon, i dam ja njemu moj Note 4, on se covek odusevio....kaze ima brzo punjenn ima olovku ima ovo ono hahah reko to je kad oces jabuku....
A sad se sammy utopio sa ostalima...punjac jok, ovo jok ono jok...strasno 🥹
Meni je odavno jasno da je ovaj svet postao dokaz da je covek nastao od majmuna, a pogotovo da je i ta evolucija reverzibilna.
Kaze nece da stave zastitnu foliju na ekran jer je plasticna, i onda stave crnu foliju.
Wtf momenat kao i cela prica oko ekologije i punjaca.
Al pazi nisu oni jedini, ako gledamo kako se auti danas prave od Š kvaliteta metala, alumininumskih blokova koji nisu gusani, radilice koja je postala suplja cev, plasticnog kartera i delova koji se deformisu lako kako bi spasili zivot coveku. Sustina je ta da oni na svaki taj deo malo zakinu, malo po malo i naprave sebi milijarde u dzepu na ustrb kupaca.
 
Stabilna verzija nece pre novembra ako ne i kasnije
Kad god, znamo svi ovde od davnina kada izadje da nakon toga treba jos par update-a tj 3 minimum da se dovede jos nesto u red. Ako uzmemo u obzir da dolazi S24 serija, pitanje je koliki ce fokus biti na S23 seriji.
Ne osporavam da One UI 6 donosi dosta noviteta, samo eto, neko iskustvo od ranije.
 
Da li je mozda neko primetio opciju kad udjete u meni Intelligent WiFi, pa ima stavka "Prioritize Real Time Data" jel pametno drzati to upaljemo ko ne igra igre?
 
Kod mene je to ukljuceno....mislim da je tako podrazumevano u podesavanjima...nema promene u trajanju baterije
 
I kid mene je to ukljuceno, pretpostavljam da je to samo ako si u igricu, poziv itd a jos nesto imaa u pozadini, ovako ne verujem da nesto tu radi:D
 
Ja prodao svoj S23.
Nisam mogao da se navijnem na akplikaciju kamere. Skidao portovane ,nisam znao da instaliram.
Definitivno S23 nije za "vadi-slikaj-vracaj u dzep",bar u mom slucaju
 
Fotografisem uvece ,u pozadini lampioni nisu kao vidljivi okom. Ja to zovem "razmazani", nadam se da razumes na sta mislim. Kao da je duga ekspozicija u pitanju pa sam pomerao malo kameru ili su se lampioni pomerali. Onda izvadim sluzbeni RNote 12 i fotografisem,bolja fotka. Najineteresantnije,svetlo na lampionima nije razmazano. Onakobje kako ga vidis okom.
Fotografisem iz bliza insekta,supruga uporedno sa P30pro,ja se smorio.
Sve sto treba da se fotografise treba da se podesava 3min pa onda moze. Dok ja podesim izadje beba
 
Za to razmazano pomaze da se obrise staklo sociva. Za zum ne mogu nista da kazem, zato sto sam koristio samo s23u i kod njega je zum dobar, plus kad se koristi neki program za uredjivanje slika slika ispadne skoro kao na pixelu.
 
Za to razmazano pomaze da se obrise staklo sociva. Za zum ne mogu nista da kazem, zato sto sam koristio samo s23u i kod njega je zum dobar, plus kad se koristi neki program za uredjivanje slika slika ispadne skoro kao na pixelu.
Koji su to programi ili apps za upoređivanje kvaliteta slika?
 
Jel nasao neko 3.5mm adapter a da radi? Onaj sa Mi 10 nece da radi...
Pisao sam ja naširoko. Ne može sa xiaomi, jer je ono samo adapter a tebi za Samsung treba dac.
zavisi od budžeta i potreba, idu od tipa 10tak e do jedno 200e (mozda ima i neki skuplji, al ti vec nisi portable).
Ja od poznatijih brandova imam fiio ka1, super je za manje slusalice i dosta je sitan. Nema snage za veće slušalice i problem je što kad krene konektor da riknjava ide u đubre sve (moj je pri kraju).

Ne mogu da vidim na aliexpress ko šalje za srbiju, a ne mogu ni kp da otvorim, nekad sam viđao da ima da se kupi.
Mozda ima apple adaptera za ipad ili macbook, oni su takođe ok (ne za iphone!)
 
Ja za ciscenje noisa koristim Dxo pureraw, prvo prodjem sa njim pa onda u lajtrum....
"Mana" je sto kao i sto naziv kaze samo sa raw formatom radi, mada mislim da i lajtrum ima u sebi integrisanu alatku za uklanj noisa...
 
Za to razmazano pomaze da se obrise staklo sociva. Za zum ne mogu nista da kazem, zato sto sam koristio samo s23u i kod njega je zum dobar, plus kad se koristi neki program za uredjivanje slika slika ispadne skoro kao na pixelu.
Kakva stakla sociva ,i p30 pro daje ista razmazana svetla.
Ako sve moram "pomocu stapa i kanapa" ne treba mi premijum model, bar ne tog proizvodjaca.
 
Jel Vam izbacuje da Vanced+ Micro G izaziva veliku potrosnju baterije,to mi stalno pise u battery issue. Kad stavim u deep sleep,onda mi account u ReVanced Tubeu nije u funkciji sto je i logicno. Kako prevazici? 😀
 
Meme se napisao sam. :D
 
Ja iako sam preso sa ios-a i dalje placam taj yt premium, mislim 280 300din za 5-6 clana iskreno nije mnogo :D bar ovja turski
 
Nazad
Vrh Dno