Šta je novo?

Patike - naručivanje i iskustva - izbegavati sajtove "robna marka" srbija online (Zabranjeno traženje vaučera / zamena - instant ban)

Imaju ekstra materijal za majice, one Dri Fit Miler ili tako nekako, cena malo niža od Adidas Agravic, a materijal je još bolji, za leto.
Nažalost, meni su baš baš kratke i ne odgovara mi model.
 
Čim sadrži odrednice online i zemlju kojoj je namenjen, ukazuje da bi trebalo proveriti na koga je registrovan domen.

Nisam gledao domen, ali cene u eur, "uvjeti" prodaje I sastoje se od "tima ljudi punih strasti i odlučnosti", a nigde podataka o pravnom licu koje stoji iza internet prodavnice, što su obavezi da imaju.

I'll pass.
 
Bukvalno treba staviti u 1. postu teme kao faq - izbegavati sajtove "robna marka" srbija online.
 
Nista, idem onda na ove proverene varijante sajtova za kupovinu, da ne eksperimentisem kada nema potrebe :) Hvala puno za pomoc.
 
Ima li neko iskustva sa puma kakvo im je gaziste u odnosu na adidas nike sto se tice brojeva? Nekako ne bi da narucim 41 za koje pise da je 26.5 cm :)
 

Prilozi

  • mapu.jpg
    mapu.jpg
    47.4 KB · Pregleda: 129
Ja nosim 42 uglavnom a skoro sam uzeo Pumu 2 modela 41. Najbolje da probas pre kupovine...
 
Dakle ipak je veci kalup. Ne mogu da probam to je problem, videcu da li lokalna prodavnica ima
 
Ja sam pre dvadesetak dana uzeo dva para patika, Tomy Hilfiger br.42 (gaziste pise 26.5cm) i Pumu br.42.5 (gaziste 27.5) i kao da im je ista duzina gazista i obe para su mi dobra, a npr. Tomy Hilfiger br.43 (gaziste 27.5) su mi bile velike. Opet najbolje probati u radnji neki slican model.
 
Nazalost ni to gaziste u centimetrima nije pouzdano, dok covek ne proba, ne moze biti siguran da li ce odgovarati.
 
Radio neko zamenu broja u N sport koliko se ceka? hvala
 
Za zamenu broja odeš u radnju i zamenis na licu mesta. Proveri na sajtu koja radnja ima taj broj i zovi ih i rezervisi...
 
Nije kod njih tako

Zapakujes patike sa obrascem da li zelis raskid ili zamenu
 
Ako menja veličinu, moze u radnji a ako hoće za nešto drugo ili povrat novca onda mora sve preko online-a (ako pričamo o online porudžbini)...
 
ama ne merEE https://www.n-sport.net/pages/zamene.html

"
Da li zamenu mogu da izvršim u radnjama?
Zamena se vrši isključivo putem naše Online prodavnice, nije moguće menjati artikle u maloprodajnim objektima."
 
Ja sam skoro zamenio broj kod njih tako što sam poručio drugi broj, a ove koje nisu odgovarale spakovao uz zahtev za povraćaj novca i poslao nazad. Druge patike stigle za dva dana, platio pouzećem, novac za vraćene lego na račun za desetak dana.
Ako ti hitno trebaju patike to je verovatno najbrži način.
 
Ne trebaju mi hitno nego da ne rasprodaju dok se nakane
 
Pitanje je bilo za zamenu broja a ne zamenu artikla. Kupljena stvar online može da se zameni u bilo kojoj radnji ako je pitanju velicina. Znači napisao sam za zamenu veličine( ne zamenu artikla) u radnji za artikal kupljen online. Ako želi i da menja online onda naravno da ima druga procedura...
 
Addidas terrex-ove cipele na sjajnom sniženju u Planeti. Za samo 9800 din
 

Prilozi

  • 20230131_152609.jpg
    20230131_152609.jpg
    455.1 KB · Pregleda: 110
Kad smo kod Planete, pominju neki kod koji se kao dobije nakon kupovine, kojim se ostvaruje popust prilikom sledeće. Jel to nešto novijeg datuma, prepar nedelja sam kupovao i nisam dobio kod?
 
Addidas terrex-ove cipele na sjajnom sniženju u Planeti. Za samo 9800 din
Koja ti je dužina stopala i koji si broj uzeo?
Meni treba za planinarenje, kažu broj veće da se uzmu, a i kad je gtx, opet pola broja veće.
Jesi imao i dodatni popust sa kodom, jer piše da su preko 10k?
 
Dužina stopala 28.5cm,broj 44 i 2/3

Ja sam takođe pola broja veće uzeo,inače nosim 44 broj. I skroz su mi super.

Da,iskoristio sam kod dodatan od 5% na već uračunati popust na cenu.
 
I ja imam 28.5, ali sam mislio 45 ili 46, moraću da probam. Na netu savetuju 1 broj veće
 
Ima li neko iskustva sa puma kakvo im je gaziste u odnosu na adidas nike sto se tice brojeva? Nekako ne bi da narucim 41 za koje pise da je 26.5 cm :)
Ja nosim samo Puma patike u zadnjih par godina.
Ovaj konkretan model ima drugaiji kalup od svih ostalih koje imam, jer su mi ove br 43, a sve ostale 44.
Imaj to u vidu
 
Dužina stopala 28.5cm,broj 44 i 2/3

Ja sam takođe pola broja veće uzeo,inače nosim 44 broj. I skroz su mi super.

Da,iskoristio sam kod dodatan od 5% na već uračunati popust na cenu.
Neko nije dobro merio, meni 471/3 odgovara, doduše celog dana sam na nogama. Imam do sutra fore da razmislim, nisu mi nešto wow udobne, a treba mi za planinarenje, možda bolje neke kožne Alpina i sl.
 
Nazad
Vrh Dno