Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Mozda vise nije aktuelna promocija?
 
Vrlo je moguće, ako misliš na 25 TB. To svakako nije ni bila zvanično objavljena promocija, već "prilagođena" po ko zna kom njihovom kriterijumu, za korisnike koji nisu u njihovoj mreži. Otuda i opšte zbunjivanje kod radnika u poslovnicama-većina nije ni znala da postoji.

@antena Bilo šta da promene na štetu korisnika sa promocijom 25 TB, zna se. Raskid UO, bez plaćanja penala i prenos broja u drugu mrezu. Ako im je to cilj-da prvo privuku novog korisnika, a onda da ga za mesec dana oteraju!
 
Ovo sa neogranicenim aplikacijama u Omorika paketima na 2 meseca je smesno i jadno. Kao povecali kolicinu neta u paketima i poskupeli naravno, a u sustini su debelo osakatili pakete jer su pre bile neogranicene drustvene mreze tokom cele UO. Sad ovu kolicinu neta uopste nece biti problem potrositi bez toga i opet smo dosli na isto ili gore uz naravno vecu cenu.
 
Ovo sa neogranicenim aplikacijama u Omorika paketima na 2 meseca je smesno i jadno. Kao povecali kolicinu neta u paketima i poskupeli naravno, a u sustini su debelo osakatili pakete jer su pre bile neogranicene drustvene mreze tokom cele UO. Sad ovu kolicinu neta uopste nece biti problem potrositi bez toga i opet smo dosli na isto ili gore uz naravno vecu cenu.
Bilo bi odlično, da su u Omorika 12 dali dve aplikacije da izaberemo, u 25 tri aplikacije i cetiri u Omorika 50 do kraja ugovorne obaveze. Nesto slicno da bude kao sa Total paketima u yettelu. Ali krastavac...
Koliko sam uspeo da vidim, najviše mi se isplati soko lite.
 
Bilo bi odlično, da su u Omorika 12 dali dve aplikacije da izaberemo, u 25 tri aplikacije i cetiri u Omorika 50 do kraja ugovorne obaveze. Nesto slicno da bude kao sa Total paketima u yettelu. Ali krastavac...
Koliko sam uspeo da vidim, najviše mi se isplati soko lite.
Slazem se, to je bilo najmanje sto su mogli da urade… Ovo ovako, ko nema Box4 da uskoci na 100GB a zahtevan je korisnik, ne gine mu neki Soko…
 
Slazem se, to je bilo najmanje sto su mogli da urade… Ovo ovako, ko nema Box4 da uskoci na 100GB a zahtevan je korisnik, ne gine mu neki Soko…
Marketinški trik...
Ugasili aplikacije, šatro povećali net (a taj net prebačen hahaha od aplikacija da kažemo), osiromašila se ponuda i još poskupeli. Kraj vica... 😂
To što kažeš, ljude vadi 100gb iz box 4 ili soko tarife.
Kao da je namenski (a jeste) uradjeno da se korisnici opredele za soko lite/max.
 
Marketinški trik...
Ugasili aplikacije, šatro povećali net (a taj net prebačen hahaha od aplikacija da kažemo), osiromašila se ponuda i još poskupeli. Kraj vica... 😂
To što kažeš, ljude vadi 100gb iz box 4 ili soko tarife.
Kao da je namenski (a jeste) uradjeno da se korisnici opredele za soko lite/max.
Pa bukvalno tako… Kraj vica sto bi ti rekao😀 A i ovaj 5G cemo izgleda docekati u nekom vicu 😀
 
Yes,ja imam to.
 
Možda sada ima. Nema mesec dana kada je moglo i za manje, i da ti vrate pare što si preplatio račun kada ti istekao ugovor... naravno samo ako podneseš zahtev za prelaz u drugu mrežu 🙂
Mislim da treba biti realan i napisati za te specijalne ponude da baš nisu za svakoga.
 
Možda sada ima. Nema mesec dana kada je moglo i za manje, i da ti vrate pare što si preplatio račun kada ti istekao ugovor... naravno samo ako podneseš zahtev za prelaz u drugu mrežu 🙂
Mislim da treba biti realan i napisati za te specijalne ponude da baš nisu za svakoga.
Nikada nije mogao ovakav paket za manje para, ovo je Šaomi medju paketima. 😁
 
Kod Yettel-a sve ovo sa slike ima za 2000 din.
Pogledajte prilog 362296
Stavi ovako da se bolje vidi :)

Yetteltotaldata.png
 
Jeste dobra ponuda. Treba i da se čuje za nju. Ali nije cenkanje nego ciganisanje. Skoro smo tri broja preneli u MTS, do pre oko mesec dana je ponuda u Yettel-u bila *****.
Dva broja su dobila prvo manje od 50%, pa onda više od 50%, pa neki povrat novca... Danima je trajalo prebacivanje i ciganisanje yettela.
MTS poslovnica je dala odmah odličnu ponudu i zdravo.
Meni svojevremeno ništa nisu ponudili, ocu takođe. Treći broj pre mesec dana isto ništa, ono standardno 25%.
Lično ne volim to njihovo kako im se dopadnem pa kakvog će mi akrepa dodele🙂
I koju kitu ste navalili sa Yettel-om u MTS temi. Nije to ponuda za sve. Nije ni zvanična. To je ono tebi lično van svake zvanične ponude, ne svima.
 
Gde to piše kod njih? Što bi ti verovao da će i meni da ponude.
Ima iznad tvoje sasvim druga priča, pogledaj slike.
Piše na MTS sajtu za sve korisnike je Soko Lite 2200 pa 3000. Bude oko 2600 prosek. To se zove zvanična ponuda.
 
Koji skok cena za zmaj! Prosli račun 999.din, a ovaj (istekao ugovor na kraju septembra) 1850.din
 
Od avgusta u familiji su tri nove, mts 25TB, Omorike 3:


  • prva je dobila 100 GB + 25 GB + 25 TB
  • druga 25 GB + 25 TB
  • treća "samo" 25 TB

(naravno svaka ima i 3 GB iz paketa)


Bez obzira koliko se potrošilo u prethodnom mesecu, novi mesec započinju:

  • prva sa 25 TB, ostatkom od 100 GB i sa obnovljenih 28 GB
  • druga sa 25 TB i sa obnovljenih 31 GB
  • treća sa ostatkom od 25 TB i sa obnovljenih 3 GB


Sve imaju aktiviran Iris Go start paket koji radi i na Yettel mrežama (optika, prepaid i Home).
 
Evo ja sam onda "van porodice". Omorika 3 za 1299 rsd. Samo 100 GB (dobrodošlica) i 25 TB (promo).
Prvo se troši 3 GB, pa zatim 100 GB, pa pretpostavljam, na kraju, kada se sve prethodno potroši, 25 TB. Jedino se svakog 1.u mesecu obnavlja redovnih 3GB.
Nikakav Iris Go nemam, kao ni 25 GB.
 
Evo ja sam onda "van porodice". Omorika 3 za 1299 rsd. Samo 100 GB (dobrodošlica) i 25 TB (promo).
Prvo se troši 3 GB, pa zatim 100 GB, pa pretpostavljam, na kraju, kada se sve prethodno potroši, 25 TB. Jedino se svakog 1.u mesecu obnavlja redovnih 3GB.
Nikakav Iris Go nemam, kao ni 25 GB.
Što reč "samo", pa ovo je odlična ponuda. 😀
Zar ne bi bilo malo mnogo da se sve obnovlja prvog u mesecu? 😀
 
Nazad
Vrh Dno