Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imam besplatno 5$ na cucoin za futures pa posto pojma nemam o tome ako ima neko preslog kako da ih istrejdujem ? :)
Ako ne trejduješ često, bolje ni ne pokušavaj da se igraš sa fjučersima. Takve kupone ( bonuse ) često dele kako bi navukli ljude da trejduju više. :)
Realno, sa 5 doloresa na fjučersima ne možeš ništa napraviti osim što ćeš češće u toku dana gledati cenu.
To je inače samo deo biznis modela koji koriste i druge menjačnice da te " navuku " da kreneš da gubiš pare :)
 
U prethodna 3 dana smo 3 puta dolazili na 19600, mislim da za vikend idemo ispod 19.
Mislio sam da ce se eth odupreti zbog prelaska na pos, medjutim nista, ukoliko neki coin bude privukao dostamajnera i krene sa novim projektima eth ce usporiti i pitanje je kada ce i da li ikada vise dostici ath. Svi idu tamo gde se najveci novac okrece, a sigurno ce se nesto novo pojaviti.
Favorit za ulazak u top 10, za sledeci bull mi je partisia.
 
Ta 3 kraća pada ispod 19.600 su hronolоški19.520 zatim 19.540 i treći 19.565. Deluje zanemarljivo, ali rastu, tako da je možda i ovaj od sinoć 19.755 četvrti novi veći...
Mislim da se za vikend takođe vrtimo 19-21k
 
Ta 3 kraća pada ispod 19.600 su hronolоški19.520 zatim 19.540 i treći 19.565. Deluje zanemarljivo, ali rastu, tako da je možda i ovaj od sinoć 19.755 četvrti novi veći...
Mislim da se za vikend takođe vrtimo 19-21k
Vrlo verovatno. Altovi su za pravo cudo jako lepo reagovali prethodna dva dana bez obzira na btc.
 
Ma fenomenalan je, pogotovo kad si dovoljno glup da ti je prosečna cena oko 100$.. 😂
 
Kada krene na dnevnom nivou 2-3% uvis , eto njega na nuli za metar dana ...
 
Na sebe sam mislio naravno :) Ali, da, dok ne probije 70 i kusur, ništa...
Nego zamenih ga za eth u nadi da će vrv on prvi da skoči još, pre updatea ali izgleda da će biti kontra :)
 
Drugari sta mislite o ceni etc nakon Eth 2.0?
Takodje, misljenje za cenu cardana nakon poslednjih vesti?
 
Drugari sta mislite o ceni etc nakon Eth 2.0?
Takodje, misljenje za cenu cardana nakon poslednjih vesti?
Rocket Engine GIF by Moonfall
2 etc za 1 eth vrlo moguce
 
Pazite sta i kako zelite.
zelja mora da bude precizna u suprotnom moze da se pogresno protumaci i pogresno ostvari.
u ovom konktrenom slucaju zelja da 2 etc vredi kao 1 eth moze da se ispuni ako vednost eth padne za 50x :D
 
Ne znam ali ETH deluje dosta "jako" u odnosu na BTC ja sam zadnjih 10 dana u njemu ( prebacio sav BTC tamo ) cekam 15-ti septembar pa cu tad od situacije da vidim sta dalje ..
A ja bas suprotno razmisljam, mozda sav ETH prebacim u BTC i ADA, mada nemam puno, vec sam isprebacivao.
Edit:
Nesto mi govori da ce ETH da ode u kanal posle prebacivanja na POS. Videcemo da li sam u pravu.
 
Nema od BTCa ništa izgleda, dampuje se za ETH, LunC, uskoro MTGox dump. Svaki pokušaj proboja nagore bude surovo ugušen.
 
I Etc se cenom gura u igru za majnovanje. Juce sam bas razmisljao da li nesto prebacivati iz Eth u Etc ili obrnuto, sta ce posle Eth Pos-a bolje proci, i ipak nisam nista dirao
 
Lunc se vraca na 120 :)

Izvukao sam danas nekih 10$ koje sam imao dok nije obrnulo nazad 😄
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno