Šta je novo?

Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro

Nudi mi update na MIUI 12.0.3.0. Da odradim?
Neće lepo da se druži sa mojim Huawei band 3 pro. Ne mogu da ga dodam za Bluetooth otključavanje dok su na vezi.
 
Odradi, nista mu nece faliti ako odradis.
ja uvek uradim updejt cim izidje.
u vezi povezivanja huawei band3 ne znam.
 
Global apdejti su 100% sigurni i provereni.
12.0.xxx označava Android 10 verzije.
12.1.xxx označava Android 11 verzije, ali su oni još uvek u fazi beta testiranja.

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
 
i onda kad odes na bilo koji sajt i pogledas za blutut pokrivenost, svi kazu 10m.
Jeste u pravu si, nisam ni gledao na to kada sam kupovao telefon. Mada ne mogu da pronadjem info o LG G7 ThinQ i njegovu razdaljinu. Mada oba telefona imaju bt5 koji teoretski ide do 200m u idealnim uslovima.
Da li je do jeftinijeg bt modula na mi 10 ili nešto drugo ko će ga znati.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Aj pogledajte kada ukljucite DND mode, da li vam svetli ekran kada vas neko zove? Naravno stavite NONE da ne probija nista.
 
Namešteno je ovako, ali ipak se pali prilikom poziva.
6ac3d5831fbfb7aba3cda72666654ca6.jpg


Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Aj pogledajte kada ukljucite DND mode, da li vam svetli ekran kada vas neko zove? Naravno stavite NONE da ne probija nista.
Kod mene na MiNote 10 Lite je ista situacija. Isto je podešeno kao kod tebe ali ekran se pali(nema zvuka ni vibracije)...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Može li neka fotka te Ringke FusionX maske, same i na telefonu?
Šalju li u Srbiju i kolika je poštarina, da se ne registrujem za džabe...
 
Nemam drugi telefon ovde da slikam kako stoji na telefonu, odlično leži, lagana, izgleda lepo, jaka tvrda guma, jedino hoće prašina da udje i vidi se povremeno na providnoj poleđini ali skine se očisti i vozi dalje. Nije neki minus.
f1b9e59d1a8539303b3ec05da609e117.jpg
82bc20f415d1ce4aa2444c1fbfd31892.jpg
453d287c8ff476357b4f1c31ffe47bed.jpg
37cc4153ee491fc31958d1d9096957a9.jpg


Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Kod mene na MiNote 10 Lite je ista situacija. Isto je podešeno kao kod tebe ali ekran se pali(nema zvuka ni vibracije)...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

Kakva glupost. Ispada da nema razlike izmedju silenta i DND-a.
 
Pa tako ispada, mada moguće da je neki bug na miui-u(kod mene je koji 12)...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Mozda, ali mislim da je do Google Phone aplikacije. Mi8 isto imao 12-ku, ali DND radio normalno, doduse XEU i Mi Phone aplikacija.
 
@fain2daniel hvala! Jesi sa njihovog sajta poručio ili odnekud drugo?

Pitanje za sve, koliko ciklusa treba bateriji da dođe na svoje? Pisano je nešto o tome da treba neko vreme. Evo napunio drugi put i nije baš sjajno.... Mislim nije katastrofa ali očekivao sam više
 
Nisam sa njihovog sajta, neki x sajt, stigla mi je maska za 3 dana a njihove folije sa krilima sam čekao 2 nedelje. Isto neki x sajt.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Meni je oko 6h (mix wifi i 4G) ekrana na 90hz i nakacen sat koji jede bateriju sa BT-om, jer servisi su dupli servisi / Huawei 3 aplikacije (dok na Huawei telefonu se to ni ne oseti).
 
Ja se ne žalim. I opet, svako veče mi "pretekne" 30 % baterije, što kod Honora skoro nikad nije bio slučaj.
0472fef1307076d17feb4230cb3f0b28.jpg


Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
 
Kako vam se cini kamera i ekran?
Ultra verzije nece biti kod nas?

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Dok je ekran odličan, kamera je osrednja za tu klasu i cenu. Pratim ove što na telegramu skupljaju pare da bi porrovali gcam. Hoću reći, sočivo ima veliki potencijal, izgleda je to slabo iskorišćeno. Isti senzor na Mi note 10 se mnogo bolje ponaša.

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
 
Skupljaju pare za 108mpx mod na gcam, a ne za gcam. Isto ce taj mod raditi i na note 10 ako bude ikada skupljeno para za developera savitar.

Sent from my ZTE A2020G Pro using Tapatalk
 
Pa napisao sam da skupljaju pare da bi portovali gcam (za uređaje sa 108MPx, to nisam naveo).
Kakve li će slike biti na Note uz gcam, živ nisam.

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
 
@huawei sat/band korisnici, da li BT gubi konekciju sa satom? Ja vidim svakih par sati prekinuta veza, izgleda nakon dužeg ne pipanja telefona, svakako ujutru je prekinuta. Čim uđem u Health aplikaciju pa uređaji on se odmah sam poveže. Baš me nervira.

Takođe, da li vam se javlja na satu alarm sa telefona? Sa ovog telefona meni ne, čak ni kad je veza uspostavljena.

Bas me smorilo, a navikao sam da tel držim na nečujnom režimu i sve vidim preko band-a. Da li cu stvarno sada morati i Xiaomi/Huami sat da kupim?
 
Pisano je neto ranije - alarm se ne prenosi sa sata.
U vezi sa povezivanjem, nisam primetio nikakve probleme.
GT2 + Mi10
Edit: primetio sam da mi sat prekida vezu sa slušalicama kada stigne call wait. To se valjda rešava prioritetima u BT vezi ali nisam se bavio time.

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
@huawei sat/band korisnici, da li BT gubi konekciju sa satom? Ja vidim svakih par sati prekinuta veza, izgleda nakon dužeg ne pipanja telefona, svakako ujutru je prekinuta. Čim uđem u Health aplikaciju pa uređaji on se odmah sam poveže. Baš me nervira.

Takođe, da li vam se javlja na satu alarm sa telefona? Sa ovog telefona meni ne, čak ni kad je veza uspostavljena.

Bas me smorilo, a navikao sam da tel držim na nečujnom režimu i sve vidim preko band-a. Da li cu stvarno sada morati i Xiaomi/Huami sat da kupim?
U podešavanjima aplikacije, delu battery saver, koju koristiš za povezivanje sa satom/bandom uključi "no restrictions" umesto "miui battery saver"

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
Treba da imate Huawei mobile servise, app gallery i Huawei health, sve na no restrictions.

Ne može alarm da radi u sync-u, jer je to Huawei feature.


Inače ja ne vidim nikad da se raskacio, uvek mi sve notifikacije stignu.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Zašto app gallery? Instalirao sam health iz GP store. Nema app gallery. HMS servise verovatno Iimam jer health radi.

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
HMS, AppGalery!? Ja sam samo Health sa Play Stora instalirao. Znaci dobro da i ovako radi :)

Hvala za pomoć, zaboravio sam na batt saver za Health app
 
Nazad
Vrh Dno