Šta je novo?

Pracenje posiljki

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jeste 25.03. poleteo iz Istanbula. Verovatno je stigao i tebi, ili će u narednim danima.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Jel vama prolazi poslednjih dana posiljke?

Moja se izgleda zagubila na carini... Stoji na carini od 16-og februara... Nikad mi SG nije toliko dugo stajao.
 
Od 12.3.cekam jednu sa aerodroma...
A imam ih još 20ak preko raznih operatera, najviše SG nažalost.
3d4b064f2cd5496785fbb6b609e34ce6.jpg


Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
sa kog aerodroma? to je 12.03 još bilo u kini

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Где је отпремљена пошиљка из ГПЦ Нови Сад?
(То се може видети на https://www.17track.net/sr )

Уколико је отпремљена у неку пошту, требало би да може да се преузме и код њих.
 
Od 12.3.cekam jednu sa aerodroma...
A imam ih još 20ak preko raznih operatera, najviše SG nažalost.
3d4b064f2cd5496785fbb6b609e34ce6.jpg


Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
Meni od 08.03 stoji taj status. Ko zna sta je sa tim, u kom cosku to cami...

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
Čami na pekinškom aerodromu i čeka šansu da se ukrca na neki od retkih letova. Dobra strana je što za sada izgleda ništa ne vraćaju pošiljaocu. Loša strana je naravno što kapaciteti skladištenja nisu neograničeni, plus što kad jednom i krenu, biće potrebno dosta vremena da svi stignu na red.
 
Polako, krenuće SG kao ranije. Ovo je trenutna situacija. Samo ne znam zašto ne bi stizale pošiljke kad nemaju veze sa putničkim saobraćajem. Carina i carinjenje kod nas radi normalno, piše na sajtu. Italija i Španija su u mnogo većem haosu od nas pa rade normalno.
 
Sad bacio pogled na SG poštu. Samo proširuju spisak banana država gde ne šalju , a da zaboravi dodali i Francusku. Baš smo u lepom društvu, milina. ;)
 
Ti statusi CNBJSA ne mora ni da znace da su na aerodromu.
Nekad od tih statusa prodje dosta do statusa delivired to Air transport pa onda nekad i po jos mesec dana preko do statusa Beijing Airlines pa onda posle tog statusa dok sleti kod nas i dobije status Izmenicna posta... pa se posle prosledi Carini... ako je NS carina onda jos lepo nacekate par nedelja dok i to prodje.

Sve u svemu nece to bas brzo.
 
Mene je danas obradovao status update za posiljku RE...CN koja je poslata 17.02.
1f7fed33c1382f50d5a5ab5bbfe06b1b.jpg


Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Screenshot_20200408_100404_com.android.chrome.jpg

Moj turcin po statusima stigao u Srb daleko pre vaseg, ali nema mu ni traga ni glasa...
 
Stižu li pošiljke iz Rusije? Trebalo bi da uzmem dijelove za sat sa Meranom-a, na njihovom sajtu ne pominju Srbiju.
38bf94ec0ce9cc372747982ad855e8ed.jpg


Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Kojom poštom idu "China post air parcel" pošiljke?

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Где је отпремљена пошиљка из ГПЦ Нови Сад?
(То се може видети на https://www.17track.net/sr )

Уколико је отпремљена у неку пошту, требало би да може да се преузме и код њих.
Otpremljena u 21102. Odem danas u poštu (naravno čekam 40 minuta u redu) kad kaže da nije stiglo i da provjeravam na sajtu pošte jer treba da dobije status da je zadužena za isporuku... Rekoše mi da im je ogromna gužva sa paketima trenutno i da mi ne može reći kada mogu da očekujem paket.
 
Stiglo danas.
Poručeno 13.03.
U pitanju neka sitnica.
a673b0e3b13fc8c36ea283709bfa97ea.jpg


Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Otpremljena u 21102. Odem danas u poštu (naravno čekam 40 minuta u redu) kad kaže da nije stiglo i da provjeravam na sajtu pošte jer treba da dobije status da je zadužena za isporuku... Rekoše mi da im je ogromna gužva sa paketima trenutno i da mi ne može reći kada mogu da očekujem paket.

Мрзело радника да отвори врећу и нађе пакет. Мада, ако им је стигла гомила пошиљака, има логике.
У мањим местима када прималац оде по пакет истог тренутка добије статус задужено за испоруку и уручено.
 
Pa nije njegov posao da otvara vrecu, on proveri u sistemu.
 
Stigla oba danas neregistrovana, sitnice takođe. Kakva je situacija, skroz ok, nekada se za Vojvodinu i duže čeka kad je redovno stanje :p
1273ddeff1fd6bbbd6441684933f5011.jpg
79459811ee4cb4418028a2a45851a0a6.jpg


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Znači Yanwen air radi normalno. Makar će ove sitnice maske, zaštita za telefon, kablovi stizati. Za krupnije čekamo.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Ovo što je stiglo, jel vam doneo poštar ili ste išli u poštu? Ja imam par paketa u tranzitu. Ne znam šta da očekujem...

Sent from my Redmi Note 7
 
^^ to i mene zanima...imam jedan paket, Pise aliexpress standard shipping, ali na kraju broja za pracenje je SG, tako da pretostavljam da je sungapurska posta... :)

E sad, nesto mi nije logicno...do juce je pokazivalo Departed country of origin, od danas pise Accepted by Last mile carrier, ali ne pise danasnji datum, nego 3.16.2020....pa mi nista nije jasno...da li je to tada stiglo na carinu ili je stiglo danas, samo su oni zeznuli datum?
 
Bio danas do poste i nije stigao paket za mene... Ocekivao sam onaj koji je 25.3.2020 bio u Turskoj... Medjutim danas tek izvalim da ja nisam imao zadnji status kao ostali da pise da je stiglo u SRB. Mada znam da taj status nije ni bio relevantan, jedino ako se sad nesto promenilo pa da je to tacan status.
 
Sinoc porucio 3 paketa.. Za 2 odaberem Yanwen, jutros poslati preko Singapura.. Treci jos ceka slanje

Ostalih 8 paketa koji su u putu vec vise od mesec ipo dana ni traga ni glasa, ni promena statusa.. Uzas..
 
Jutros vidim silnu promenu paketa preko kineske pošte registrovanih i neregistrovanih LV. Izgleda da je proradila kineska pošta, posle više od mesec dana. Pre par dana mi je stigao jedan paket, a još par paketa se mrdnulo, a od jutros i svi ostali paketi.

Послато са Mi A2 Lite помоћу Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno