Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo mail od support-a

Kod:
Thank you for contacting Tapatalk. 

You are not a subscribed VIP user.

You have a lighthouse badge that means you paid for Tapatalk long long time ago before Tapatalk became a free App. 

We appreciated your early support to Tapatalk so we grandfathered your no ads access to the App for almost 5 years now. 

Your grandfathered Ad-Free privilege will expire on Oct. 1st.

You can extend your Ad-Free access without needing to pay for another 6 months. Please sign up to VIP today to get that special offer just for lighthouse users.

Smradovi. Lepo sam im se načestitao svega i napisao da ću preći na patched od braća rusa. I dao im 1 * naravno

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Takođe uradio istu stvar.
Nema druge neko svi po 1* i da ih sočno napljuju.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Ne igra im 1* ulogu jer nema alternative. Zbog toga sebi i mogu da dozvole takve gafove.
 
Boli ih uvo, mogu kako hoće, alternativu nemaš pa nemaš

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Kad neko pročita review, razmisliće da li će da plati tim mazgama ili će da ih zaobidje i skine negde. Ja bi ih prvi zaobišao, i hoću čim nadjem

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Postojala je apk Mtalk na WP, odlično je radila dok je nisu ukinuli pre jedno godinu dana, iz nekog razloga nisu napravili tu aplikaciju za Android...Potpuno nejasna priča...nisu prikazivali nikakve reklame a interfejs je bio veoma jednostavan
 
Postoji neki browser koji se zove Hermit i koji pominju tu i tamo ali ne vidim bas kako menja Tapatalk.

Probajte pa vidite kako vam lezi.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Hmm, sad dobih ovo iz cista mira, dovoljno je samo da se ode na claim

0b29006f8d4bf65ba9c4e047e5e39a5e.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Znam za to medjutim ovo je nesto drugo, nema ga u Kin Rewards, izgleda daju nasumice

Kinovi su neki tokeni, fazon Electroneum, skoro beskorisno.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
jel još neko ima ovaj problem na poslednjem tapatalk pro da kad stavim manky(@) automatski me prebacuje na search stranu...do ludila me dovodi!! Ima li rešenja tome?

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Kako riješiti problem što TT pravi razmak kada pređem u novi red?
 
Mnogo godina koristim tt, ali ovoliko los nikad nike bio. I jos traze da ga kupiš :D
 
Da, I to pošto si već jednom kupio lifetime vip... Whatever

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Cudi me da ne postoji alternativa.
Jel moze da se skine neka verzija od pre 2 godine recimo :)
 
Preporucite neku verziju?
 
@darkonda
od baš starih 6.5.6. od novijih ja sam na 8.3.6 jer je poslednja sa dark mode-om, ove posle vuku na crno. neko će se već javiti pa će ti preporučiti još koju.
edit: ja ima VIP verziju, pa i to uzmi u obzir
 
Poslednja izmena:
8.2.0 pro.... uvek se vratim na nju.... probao poslednju free, počele neke sugestije u sklopu svake pročitane teme.... fuj

from komsa's XZ1
 
Instalirao sam, hvala.
Auto uodate ga nece podici na poslednju verziju?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Kakav bre autoupdate, to se isključuje čim kupiš tel [emoji6]

Послато са уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno