Šta je novo?

Huawei P9 Lite (tutorijali u prvom postu)

A to sa Ffindera?

Poslato sa HUAWEI VNS-L21C432B380 uz pomoć Tapatoka
 
Sta ti kaze kad kliknes na proveru dostupnosti firmware pomocu Imei broja. To je nova opcija u Ffinderu.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21C432B380 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Ja taj i nemam :) u FF

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ljudi, jel se vama restartuje fon na 370? Nisam ga uhvatio nijednom do sada ali par puta mi se desilo da nece fingerprint da radi nego moram pin da kucam kao posle paljenja fona.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Da nekad zeza kad npr jako znojavi prsti

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Zabaguje ako dotaknes fingerprint I power dugme, istovremeno, ne u svakoj situaciji ali u vecini da, ne reaguje crn ekran, I onda se sam resetuje posle minut, dva. Meni se desilo dva tri puta. Citao sam da je taj bug vec potvrdjen da postoji. Valjda to isprave.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21C432B380 uz pomoć Tapatoka
 
Šta se tiče fingerprint-a,i mene je zezalo par puta,al kad očistm senzor sve bude O.K. A šta se tiče L31 bilo je i vreme da dobiju nadogradnju.Momentalno nisam pri PC,da proverim šta sve ima TAJ B383, al šta je već bilo postavljeno B385 (jest ne za C432) ima samo novije Google zakrpke.
Daj Bože da dignu za 0.1 pošto O-a neće biti.
 
^I ja se to pitam, i to bez spoilera :D

B383 je samo za L31 za sad, bratanac uzeo L31 skoro, danas sam gledao, ima i kod njega B383.
 
Je l' vam se pojavljuje obaveštenje kad se uhvati SS u status baru i notification panelu? Koristim telefon par dana pa vidim da nema.

Huawei P9 Lite via Tapatalk
 
Da nekad zeza kad npr jako znojavi prsti

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
Ma to je ok. Problem nije senzor nego sto mi trazi pin, kao da je fon resetovan. Prekjuce me zezao tako 4-5x a nijednom ga nisam uhvatio da se resetuje. Juce je samo jednom. Praticu ovih dana sta se desava.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Lako mozes da vidis dal se resetovao, ako udjes u bateriju I grafikon. Ako zabaguje I reseruje se imas prekid grafika u tom periodu.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21C432B380 uz pomoć Tapatoka
 
Evo ga raja, nakon nekih više od sat vremena provedenih sa EMUI 5.0 sljedeči su utisci... I da, čim sam updateovo odmah mi je došao novi update hahaha, al' ne znam dal ću, neki je mali ugl... Ovako, odmah da kažem, da je mnogo mnogo brži i fluidniji, jer u zadnjih nekoliko dana me dosta nervirao nešta je malo imao bagova i to, a sada je brzina i fluidnost za svaku pohvalu... Surfanje aplikacijama, internetom, veoma brzo i fluidno... Eh, ono što mi se ne sviđa jeste izgled, odnosno više mi se nekako sviđao stari izgled... Jednostavno, odmah mi je u oko upala ona ikona za postavke, te za galeriju, te onaj widget za muziku nekako ružan... Dalje, kada spustim notification bar, meni lično je odgovarao onaj sistem na jednoj obavijesti na drugoj prečice, i i ovo mi se sviđa što se tiče obavijesti, prečica i to, ali jednostavno ružno mi što je nekakvo crno, a ne onako prozirno kao prije... Probao sam i ladicu za aplikacije, ali vratio sam se, ovo mi draže :p A što se tiče baterije, ne znam još, jer ovo su tek prvi utisci...
 
Uskoro MIUI Bambus tema.:smash::p
Screenshot_20170612-153406.pngScreenshot_20170612-153352.png
 
Evo ga raja, nakon nekih više od sat vremena provedenih sa EMUI 5.0 sljedeči su utisci... I da, čim sam updateovo odmah mi je došao novi update hahaha, al' ne znam dal ću, neki je mali ugl... Ovako, odmah da kažem, da je mnogo mnogo brži i fluidniji, jer u zadnjih nekoliko dana me dosta nervirao nešta je malo imao bagova i to, a sada je brzina i fluidnost za svaku pohvalu... Surfanje aplikacijama, internetom, veoma brzo i fluidno... Eh, ono što mi se ne sviđa jeste izgled, odnosno više mi se nekako sviđao stari izgled... Jednostavno, odmah mi je u oko upala ona ikona za postavke, te za galeriju, te onaj widget za muziku nekako ružan... Dalje, kada spustim notification bar, meni lično je odgovarao onaj sistem na jednoj obavijesti na drugoj prečice, i i ovo mi se sviđa što se tiče obavijesti, prečica i to, ali jednostavno ružno mi što je nekakvo crno, a ne onako prozirno kao prije... Probao sam i ladicu za aplikacije, ali vratio sam se, ovo mi draže :p A što se tiče baterije, ne znam još, jer ovo su tek prvi utisci...

imas na google play EMUI theme factory pa instaliraj to pa imas dosta dobar izbor tema , tako da mozes menjati bas kompletnu temu sa sve bojama u padajucem meniju i sve ... probaj pa mozda ti se svidi jos vise :) .. imas i na netu puno thema recimo "EMUI International" koje moras na komp pa sa kompa u fon , ja sam koristio samsung s8 temu koja mi stvarno extra iako ne podnosim samsunga ... sad trazim lg g6 temu ali je jos nema :)
 
Poslednja izmena:
imas na google play EMUI theme factory pa instaliraj to pa imas dosta dobar izbor tema , tako da mozes menjati bas kompletnu temu sa sve bojama u padajucem meniju i sve ... probaj pa mozda ti se svidi jos vise :) .. imas i na netu puno thema recimo "EMUI International" koje moras na komp pa sa kompa u fon , ja sam koristio samsung s8 temu koja mi stvarno extra iako ne podnosim samsunga ... sad trazim lg g6 temu ali je jos nema :)

E hvala mnogo :D
Ma ono baš mi se sviđala tema prije updatea i ikone i sve, a sada nekako ružnije ali dobro... Bitno je da je on brži, fluidniji itd...
 
Da li sam jedini koji u podešavanjima za Home screen nema opciju za 5x5 layout ikona, već samo za 4x4 i 4x5?
 
Sto ne koristite nova launcher?

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
U revolution ima sve sto treba da ima full emui 5
541b8bf2f0f771ca711479fa357abbf8.jpg


Sent from my HUAWEI VNS-L21 Revolution OS using Tapatalk
 
Da li se jos nekom desava da mu telefon sam od sebe kad je zakljucan promeni pozadinu iz neke druge teme,to je pocelo od danas da mi se desava.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Daj barem otprilike kad mozemo da ocekujemo!!?

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk

Dok TI ne odobriš nema ništa.☺
Cenim sve kritike a daću sve od sebe.
Još koji dan,jedino ako ne budem zezao vrem.prognozu,to me je_e.
 
Lako mozes da vidis dal se resetovao, ako udjes u bateriju I grafikon. Ako zabaguje I reseruje se imas prekid grafika u tom periodu.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21C432B380 uz pomoć Tapatoka
Bravo. Throtluje mi mozak na ovim vrucinama, nije mi uopste to palo na pamet. Tnx ;)

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ljudi posle updatea na sedmicu obavezno morate uraditi hard reset, inače će da vas je.e baterija, govorim iz ličnog iskustva, posle reseta baterija mi je poletela.

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Ja sam se updateovao i bez hard reseta i odusevljen sam optimizacijom. Baterija je mnogo bolja bar za 10% u odnosu na mm.
Mozda ima razlike da li se updateujes zvanicno ili preko nezvanicnih servera.
 
Imam Nugat vec dve nedelje i nisam radio odmah hard reset, telefon je radio fluidnije nego na MM i baterija sasvim ok. Hard reset sam odradio pre dva dana, radi jos bolje, samo mi deluje da baterija sada nesto manje drzi. Ali, mozda tripujem zato sto sam ukljucio vidljivost procenta baterije. Suma sumarum, telefon radi mnogo bolje i to oko baterije ako jeste kraca, nije nista strasno.
P.S. Da li neko koristi "Nillkin" masku, nasao sam jednu cvrsta a tanka(bas kakva mi treba) 1500din. plus nalepnica za ekran. Koliko to vredi da se uzme? Nov sam na forumu, ne znam da li ovim krsim pravila foruma, pa ako je tako neka me neko opomene, obrisacu ovo pod "P.S." Pozdrav za sve!
 
Nazad
Vrh Dno