Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Нек сте вас двојица у винклу!:)
 
Apropo Komercijalne, nakon Volksbanke i Aik koje su počele sa nplatom računa, izhleda da ću i Komercijalnu da napustim.
Kako je kod Telenora, pretpostavljam da više odgovara onima kojima je i mobilni kod Telenora.koliko je mesečno održavanje i ima li dodatnih troškova za m/ebanking?

Sent from my x600
 
Nema veze sa njihovom mrežom, a paketa ima i besplatnih i ne, dok je ebanking besplatan.
Sve detalje ćeš naći na njihovom sajtu, da ne prežvakavamo ovde osnove.
 
Kod Telenora je mnogo dobra stvar a-vista dinarska stednja, sa dobrom kamatom. Cak i 3% je bolje nego sto se inace nudi u drugim bankama za obicnu stednju.
Nije to neka suma... medjutim, jednu platu cete obicno drzati na racunu, a ne konvertovati u evre. Na mesec dana, to jeste sitna suma, ali nekima moze i Progresiv racun da otplati (mada je za to potrebno oko 120.000 da se ima mesecno sa 3% godinje kamate).

Za vecinu ljudi, do 50.000, umesto da odmah podizu platu, ostave je na racunu, i poneki non-klik racun koji treba da plate, opet im se isplati, jer mu proviziju za placanje kamata na stednju anulira (ovde mislim na Starter).

Samo sto od ovog poslednjeg update-a dodje coveku da se uplasi, koliko bugova ima.
 
Nije...



Kako mislis kratak ? Mora imati 18 karaktera, krece sa 115 pa jos 15, krace ne moze [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Moj ima 8 nula ja mislim, tako da ispadne bas lak za pamcenje, npr. 115-(00000000)123321-11. Od tih 15 brojeva, vecina budu nule.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Brojeve telefona niko ne pamti, kome je stvarno bitno da broj tekuceg bude zgodan za pamcenje?:) To barem imamo na telefonima, za razliku od svog broja telefona ^^
 
Ni od jedne banke do sada nisam dobio ovoliko info SMS poruka, te odrzavanje sistema, te ponude za kredit, te nagradna igra, te popusti...
Па подесиш,искључиш понуде банке у подешавањима обавјештења.
 
Brojeve telefona niko ne pamti, kome je stvarno bitno da broj tekuceg bude zgodan za pamcenje?:) To barem imamo na telefonima, za razliku od svog broja telefona ^^

Nije od presudne važnosti, ali nekome može da bude praktično. Meni, eto, kada god neko traži tekući, dam mu ovaj od TB, lakši mi je od ovih drugih koje imam.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
И шта кажу кад виде број рачуна,баш је симпа и цакан:)Шалу на страну,занимљива је могућност.Многи имају посјетнице с одштампаним свим битним подацима,рачун,мејл,име и то је комплетније рјешење за оне који често и професионално дају бројеве рачуна,телефона и сл.
 
Ja kad ga dajem, niko mi ne veruje, ali iskreno...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kad mi mogle nekako da se uklope i one 2 zadnje cifre da budu lake za pamcenje, bilo bi super. Ali onaj deo izmedju 115 i te dve kontrolne cifre je lako napraviti upamtiv - kao broj telefona recimo ili datum rodjenja.
 
Mislis ovako
79436b3452ac7a0def852954b932a6fc.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sta, imas racun xxx-7...7-77? :D
 
To ti je promašaj, lepo izgleda, ali moraš da brojiš koliko sedmica su ukucao :) Za to vreme možeš ukucati nešto mnogo kraće i jednostavnije, recimo 01020304 :)
 
Kod Telenora je mnogo dobra stvar a-vista dinarska stednja, sa dobrom kamatom. Cak i 3% je bolje nego sto se inace nudi u drugim bankama za obicnu stednju.
Nije to neka suma... medjutim, jednu platu cete obicno drzati na racunu, a ne konvertovati u evre.
.
Ja trenutno štedim u rsd na po 6 meseci, niska je kàmata, ali je ima, u eur i bukvalno nema.
Dok sam mogao da kupim eur po povoljnom kursu, ispod otkupnog, kupovao sam.
Sada treba kupiti po prodajnom, pa posle prodati po kupovnom, par rsd je razlike, gubi se.


Sent from my x600
 
Desila mi se juce cudna stvar - devojka i ja smo sa svojih racuna slali jednoj zeni pare na njen broj(tb racun) sto kupuje igracke svake godine deci oboleloj od raka. Devojkina uplata je prosla odmah, moja je evo danas do malopre bila na cekanju pa sam napravio novu uplatu prema toj uplati i ona je odmah prosla, a ovu sam otkazao. Zasto? Pojma nemam.

Inace sto se tice UX-a opet pokazuju da nemaju mozak - ovo je prompt za otkazivanje transakcije:
c9574daa8cd49b32b0c2ac80999a0449.png



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hahaha, petlja ko u onom vicu, kupi margarin, ako imaju jaja, kupi deset :D
 
jedno pitanje:
kada na računu(progressive) imam lupam sad 200 din, i prvog u mesecu nemam dovoljno sredstava(300) na kartici za održavanje, koliko kamataju za sledeći mesec, tj koliko će biti obračunavanje? nemam stalni posao pa me zanima ovo, da li i koliko kamataju?hvala
 
Sve zavisi koliko dana budeš u nedozvoljenom minusu.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
recimo 15ak-20 dana...ili eventualno mesec dva, zanima me?
 
Poslednja izmena:
40 i nešto procenata je godišnja nedozvoljena kamatna stopa pa sracunaj. Nešto sitno na tih 200 dinara.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Sutra [emoji482][emoji482][emoji482]
cde18f494322e7307bfbf80c540380e5.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kraj nekog kredita pa da se proslavi :)
 
2 pitanja, sta znaci da je ugovor vazeci na 12 meseci, da li se posle godinu dana opet nesto radi da bi se produzilo ili je to automatski. drugo pitanje kada istekne mastercard da li se opet placa izdavanje posle 3 god koliko traje?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno