Šta je novo?

Mehanicke Tastature

Imam velike sake, pa mi stoji kao ukras kad igram igre.
Za kucanje je nisam jos ni koristio !
:)


Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Stigla Corsair K70 Rapidfire !
:)
Posto je bila guzva cekao sam 15 dana (sa postarinom ispala 132 €).
Utisak je da je ovo stvarno kvalitetno parce hardwera.
Jedino sto se cuje kao onaj nemacki smajser !
;-)
Cekam O-ringove.

PS. Neka mi neko pojasni kako sa tapa-talka da okacim slike - moze i na PM. MUCIM se i na kompu.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
Gde si uzeo, jel može link?
Kako si prošao na carini?
 
Najpoznatiji Madjar - DT a ranije F.
Zadovoljan sam ali mislim da ovo realno vredi 80€.
Precenjene su generalno tastature...
Space se cuje kao bomba - ako su ostale tipke mitraljez !
;-)
Jedva cekam O-ringove !


Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Ova Marvo ima Kailh svičeve. Na sajtu proizvođača piše da su Kailh blue, ali video sam neki review na netu gde su imali istu ovu tastaturu sa Kailh brown. Ko zna koja je ova na kp.

Mislim da je bolji izbor Redragon, bar znaš koje svičeve ces dobiti i Outemu svičevi važe za bolje od Kailh. A realno i lepše su Redragon, ova je baš ono za klince. Moj savet ti je Redragon Kala, pošto svakako gledaš full size tastaturu.
 
Poslednja izmena:
Hvala qryak na odgovoru.Tako sam i mislio ali reko bolje da pitam.
 
Nalazis se u temi za mehanicke tastature...
To je kao da dodjes negde gde se diskutuje o formula 1 bolidima i pitas za neki polu-sportski auto žnj klase...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozdrav ljudi. Planiram da uzmem meni prvu mehanicku tastaturu pa ne bih da dajem velike pare odmah u startu. Bacio sam oko na Redragon kumara k552, vidim da ima dobre komentare ali me zanima da li neko od vas poseduje istu ? Takodje, zanima me neka bez numerickog dela i sa minimalnim ivicama sa strane, bez f tastera prakticno neka od 80 tastera pa cak i neka sa 68, mislim da sam video takvu...
Problem je sto ovde izbor takvih nije bas najbolji, eventualno bi morao preko amazona plus carinu, pa ako neko ima neku preporuku bio bih zahvalan :)
 
Kabe ti li si?

Sent from my m2 using Tapatalk
 
Da li keycaps (kapice, kako da ih nazovem:trust: ?) od cherry G81 odgovaraju MX prekidacima ? Konkretno mislim na ovaj moj CM Rapid, hteo bi malo da ga sredim :smash:
 
Poslednja izmena:
Ljudi moji, čisto iz radoznalosti ušao sam u dve prodavnice računara da pitam šta imaju od mehaničkih tastatura, pitali me šta je to. :d
 
Udji opet i pitaj za ergonomsku. Mislim da ces im spaliti "procesor".
 
Da li keycaps (kapice, kako da ih nazovem:trust: ?) od cherry G81 odgovaraju MX prekidacima ? Konkretno mislim na ovaj moj CM Rapid, hteo bi malo da ga sredim :smash:
naravno da odgovaraju, G81 je MY. ja sam sa jedne G81 stavio na moju cooler master. samo extremno je mala šansa da ti odgovaraju space, ctrl, alt, i ostala ekipa. ja sam stavio samo slovca.
 
naravno da odgovaraju, G81 je MY. ja sam sa jedne G81 stavio na moju cooler master. samo extremno je mala šansa da ti odgovaraju space, ctrl, alt, i ostala ekipa. ja sam stavio samo slovca.

Nesto mi se u glavi vrti da je neko to radio (ovde na forumu), ali nisam bio 100% siguran. Hvala na odgovoru :)
 
Ljudi moji, čisto iz radoznalosti ušao sam u dve prodavnice računara da pitam šta imaju od mehaničkih tastatura, pitali me šta je to. :d

Sta ja tek da kazem, kada mi se desila situacija da udjem u G radnju, i pitam sta imaju od grafickih tabli, a lik me ladno odvede do tableta i krene da ih pokazuje... Tek kada sam mu objasnio sta je graficka tabla, onda je ukapirao sta trazim [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozdrav ljudi. Planiram da uzmem meni prvu mehanicku tastaturu pa ne bih da dajem velike pare odmah u startu. Bacio sam oko na Redragon kumara k552, vidim da ima dobre komentare ali me zanima da li neko od vas poseduje istu ? Takodje, zanima me neka bez numerickog dela i sa minimalnim ivicama sa strane, bez f tastera prakticno neka od 80 tastera pa cak i neka sa 68, mislim da sam video takvu...
Problem je sto ovde izbor takvih nije bas najbolji, eventualno bi morao preko amazona plus carinu, pa ako neko ima neku preporuku bio bih zahvalan :)


Redragon je sasvim ok, imam kumaru, za sada stvarno nemam zamerke. Kupio sam na slepo, a ispalo je da ima sve sto meni treba:)
Do sada sam uvek koristio full size tastature, pa mi ovako skracena dodje neobicna:)
 
naravno da odgovaraju, G81 je MY. ja sam sa jedne G81 stavio na moju cooler master. samo extremno je mala šansa da ti odgovaraju space, ctrl, alt, i ostala ekipa. ja sam stavio samo slovca.

Yeah mozes da odradis stealth keycaps od G81 i da ti ostanu stock alt, space, ctrl i ostlai keyevi koji ne pasu ili da i njih malo preradis. (smirglom :D)
 
Zar nisu keycaps na CM Rapid I transparentni zbog pozadinskog osvetljenja? Šta može da im uradi šmirglom?
 
Pa jedino tako nešto, ali u kombinaciji sa neprozirnim capsovima sa cherry tastature, ne verujem da bi to izgledalo baš impesivno.
 
Pa jedino tako nešto, ali u kombinaciji sa neprozirnim capsovima sa cherry tastature, ne verujem da bi to izgledalo baš impesivno.
Backlit bi pucao samo te prozirne kapice koje ne bi mogao da uradi sa cherry, sve ostalo bi bilo stealth. Kontam da bi izgledalo ZVERSKI. Barem meni...

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
zašto, o zašto bih palio ono svetlo? meni je imperativ da mi kapice budu neprozirne i pbt! na poslu koristim qpad sa brown i abs kapicama ubi me koliko su loše. kući imam pbt na cooler master, i isto brown. sad se mislim da kupim taj redragon, samo bacam pare na tastature -.-
 
Mozes li malo vise napisati o tipkama? Da li su preosjetljive? Posto sam navikao na malo tezi pritisak tipkica :)
 
Nazad
Vrh Dno