Šta je novo?

iPhone SE

4G uslugu jos nemaju?
 
xl plus, onaj od ~2700din pa na dalje. ako imas mix xl obican od 2000din placa se i dalje..
 
Nije mi jasno, zasto se ovo placa? Nisam uzimao telefon preko njih vec samo paket i uopste mi nije jasno zbog cega bi ovo neko placao, pogotovo sad kada daju 4G kartice
 
Ako nisi uzeo telefon/nemas ugovor preko njih ili imaš 50%popusta zovi ih da ti ugase.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Zanimljiv dijalog sam procitao na jednom nasem forumu koji bi trebalo da bude specijalizovan za Iphone.Ide ovako

-Stigla je mala zver! SE 64gb, SpaceGray! Baš sam prezadovoljan, posle dve godine i6, nikakav problem mi nije bio da se prebacim i vratim na 4 inča(clan foruma)
-ozbiljan downgrade,mada verujem da ossecas olaksanje... nek je sa srecom i nek te lepo sluzi(Administrator)
-Meni je zaista u odnosu na iPhone 6, veliki upgrade! Telefon je zver, brz, lep, jednostavno savršen! Ne znam zašto je manji ekran downgrade(clan)
-telefon uopste nije u istoj klasi sa ip6 (administrator)
i kao slag na tortu mozemo procitati i ovo
-Hardware koji je losiji nego u 6tici pocevsi od kvaliteta ekrana, prednje kamere, nfc i jis mnogo toga sto je downgradeovano cak sa 5s na nivo petice.

Na sve ovo je samo jedan covek reagovao i objasnio coveku pa mi je neverovatno da ovakve stvari sebi dozvoljava administrator jednog foruma.
 
Poslednja izmena:
Jedan od moderatora, shvativsi kakve bud@lastine ovaj pise je zabranio dalji dialog.
 
Onda plaćaš, uzeo sam j5 pre koji mesec uz isti paket.... plaćam..
 
Zanimljiv dijalog sam procitao na jednom nasem forumu koji bi trebalo da bude specijalizovan za Iphone.Ide ovako

-Stigla je mala zver! SE 64gb, SpaceGray! Baš sam prezadovoljan, posle dve godine i6, nikakav problem mi nije bio da se prebacim i vratim na 4 inča(clan foruma)
-ozbiljan downgrade,mada verujem da ossecas olaksanje... nek je sa srecom i nek te lepo sluzi(Administrator)
-Meni je zaista u odnosu na iPhone 6, veliki upgrade! Telefon je zver, brz, lep, jednostavno savršen! Ne znam zašto je manji ekran downgrade(clan)
-telefon uopste nije u istoj klasi sa ip6 (administrator)
i kao slag na tortu mozemo procitati i ovo
-Hardware koji je losiji nego u 6tici pocevsi od kvaliteta ekrana, prednje kamere, nfc i jis mnogo toga sto je downgradeovano cak sa 5s na nivo petice.

Na sve ovo je samo jedan covek reagovao i objasnio coveku pa mi je neverovatno da ovakve stvari sebi dozvoljava administrator jednog foruma.

Auuu sunce ti....kolika kolicina neznanja, sramota je najblaza rec za ovo.
 
Baterija na SE je jača 35% posto nego na 5s, hardver iz 6s, jedino što mi se ne sviđa je nedostatak 3d toucha, ali može da se progleda kroz prste. Ovako je telefon perfetktan (ko voli ios i manje ekrane).
 
Jeste malo nezgodno kad se naviknes na 3d touch.Samo to me koci da se vratim na SE.U svakom slucaju onakav komentar je, ne znam koju rec da izaberem.Zamisli da u temi gde su Sony telefoni neko napise da je m4 aqua bolja od Z5 compact
 
Tako neka analogija :) zaboravio sam i prednja kamera je lošija, al to meni i nije neki ne znam koliki minus(zavisi kako kome, i dalje je odlična). Pa uzmi probaj u radnji nekoj ili ako ima neko koga znas 5s/SE pa vidi jel ti odgovara otkljucavanje. Meni je na 5s ok.
 
Poslednja izmena:
Sto se baterije tice na ovom telefonu mogu da kazem da je neverovatna.Imao sam ip 6 nov ja aktivirao,ip5s isto tako.U odnosu na ip6 je 30% bolja a od 5s skoro pa duplo.Isto koriscenje,iste aplikacije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
pa naravno da je "neverovatna" kad telefon ima manji display :)
 
vidis da nema manji displej od 5s pa mu je bolja i tu

gomila ljudi je primetila razliku izmedju 5s i se po pitanju baterije
 
realno to je jedina mana kod 5s, to su sad ispeglali.
 
hmm duplo bolja.... znaci ako 5S izdrzi 12h (malo teze ako se koristi) ovaj moze 24h uz isto korsicenje?
 
Kod mene na 5s usage 6h standby 30h,na SE 10.5h standby 50h,sa mojim koriscenjem,90% wifi.
 
10.5h si koristio telefon? wow to je brutalno dobro za smartphone, nikad nisam video da mi smartphone izdrzi toliko sati koriscenja. 50h standby znaci to je 60h drzi baterija wow

edit: 5S baterija ti izgura 36h? kako? mislim sta radis na telefonu da izvuce toliko mnogo?

edit2: jbte izgleda sam ja dosad imao sve telefone sa sjebanom baterijom.... meni od ujutro do uvece telefon dodje na nekih 20% i stavim ga da se puni kad legnem da spavam. nekad cak i ranije ako sam ga bas bas koristio, ali 10.5h da koristim telefon i da mi baterija izdrzi nikad mi se nije desilo, to je skoro nonstop koriscenje od ujutro do uvece
 
Poslednja izmena:
Ih bre, illidane, nije koristio toliko telefon, Apple prikazuje u usage i kada aplikacije u pozadini koriste telefon, push notifikacije, itd. [emoji3]
 
Navikao sam na sot(screen on time) na androidu tako da mi ova statistika bukvalno ništa ne znači... Cenim da bi meni izgurao jedan pun dan i da bi uveče morao na punjač...
@sysninja baci neko poređenje baterije op3, 6s i 6p...

Sent from my Nexus 6P
 
Ih bre, illidane, nije koristio toliko telefon, Apple prikazuje u usage i kada aplikacije u pozadini koriste telefon, push notifikacije, itd. [emoji3]
sta god da pokazuje 60h da drzi baterija, kako? stoji ti telefon na stolu 2 ipo dana?
 
10.5h si koristio telefon? wow to je brutalno dobro za smartphone, nikad nisam video da mi smartphone izdrzi toliko sati koriscenja. 50h standby znaci to je 60h drzi baterija wow

edit: 5S baterija ti izgura 36h? kako? mislim sta radis na telefonu da izvuce toliko mnogo?

edit2: jbte izgleda sam ja dosad imao sve telefone sa sjebanom baterijom.... meni od ujutro do uvece telefon dodje na nekih 20% i stavim ga da se puni kad legnem da spavam. nekad cak i ranije ako sam ga bas bas koristio, ali 10.5h da koristim telefon i da mi baterija izdrzi nikad mi se nije desilo, to je skoro nonstop koriscenje od ujutro do uvece


Na mom iPhone SE od ujutro kad krenem na posao, oko 7h (tada je na 100%) je konstantno uključen 3G/Wi-Fi i koristim ga prilično intenzivno za mailove i on-line pristup serveru firme.
Na kraju radnog dana, negde oko 16h obično mi je baterija na oko 60%, a do kraja dana obično padne na ne više od 50%.
Punim svako veče (navika od pre kada sam morao), ali mislim da bi komotno mogao da izgura sa ovakvim načinom korišćenja 2 dana bez problema.
Do sada nisam koristio telefon koji nisam morao da punim svako veče, jer je baterija uvek bila ili skoro na nuli ili ne više od 15-20%.

Ja sam iskreno jako zadovoljan sa kvalitetom baterije.
 
^ kao ringeraja ;)
 
@RingeRaja koliko imaš upotrebe na wifi, koliko na LTE? Procentualno. Kakvo je osvetljenje visoko ili auto? Da li imaš upotrebu kamere i koliko? Slušanje muzike? Bluetooth?

M2 Note
 
Nazad
Vrh Dno