Šta je novo?

Battlefield 1

Više igram,manje mi se igra....čini mi se da će se ovo zaobići kao Hardline,mada Hardline nisam niti probao
 
Ja sam igrao par puta i to je to, obrisao. Nzm, nisam u BF vodama toliko ali ovako sa strane posmatrajuci nije nesto ovaj deo, ideja je ok i sve, ali da je EA ozbiljnija firma, mogli su to oni daleko bolje. Najjace ce biti prelaz sledeceg dela u svemiru kada udare posto ako im ovo ne prodje, sta drugo preostaje.. :D
 
Juče sam bio mator,danas sam još matoriji,šta god da naprave ne bi bio zadovoljan,nit sa remaster BF42
 
Zanimljivo da u lajv gejmpleju ja nigde rova ne videh. Valjda su se ispucali u BF1942 na Omaha mapi :p

Edit: Tek sad videh mudroliju sa tvitera od iznad. Eto ova moja poruka moze posluziti i kao odgovor na cas istorije gospodina Em-a. Mada da se cini da mu istorija ide jednako dobro kao poznavanje automobilzma :d (ko li ce biti Rene Rast Betlfilda jedan pitam se pitam, zivih Solunaca vise nema a i da ima ne mogu mirno da drze misonju i pucaju iz snajpera)

Nema historically recreated bitaka u Betlfildu... pa naravno da nema od kada su realne ratove zamenili fiktivnim duh. Doduse ovo bi trebala biti neka historijska verzija igre. Vidim nesto na redditu neko kaci neki clanak naslovljen, kako video igre uticu na poimanje istorijskih cinjenica. Glupa americka deca ce garant skapirati da je WWI nista drugo do reskinovana verzija Bitke za Hoth :smash:

Ja zapravo mislim da su nasa deca videla od americke dece da je ovo reskined SW igra i pocela da galame isto. :p Kakav bre twitter, kakvi Borisi Lozaci, kakva istorija i solunci u pustinjama na istoku? Btw, cukundeda mi je bio na solunskom...

Obicno me mrzi da odgovaram na tvoje trol postove, ali ajde sad me nije mrzelo pa cisto da bacim offtopic koment...

Inace, sto se tice igre igre, izasao je i patch a ima i nagadjanja o mozda jos dodatnoj mapi, fazon kao sto je nekad bilo za BF3.
 
Jel nesto do mene ili mi se cini da je grafika (koju toliko hype uju) djubre?!
I alt+tab prelaz je nevidjno spor!
 
Poslednja izmena:
Meni je bila mrljava slika dok nisam povećao resolution scale, sad ne znam na koju vrednost sam stavio ali mnogo bolje izgleda.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Igra je brutalna, akcia na sve strane, grafika, boje, svetlost sve u kompletu najbolje od bf do sada :D
 
Izbacili su i patch, nista od nove mape, ali su sada sva oruzja otkljucana.
Za sada pise da je danas poslednji dan bete.
 
i meni pise expired
 
Nema vise....smor

Sent from my Z5
 
Ih plačem evo sve u 16.
Posle BF1 upalim malo BF3 posle 100 godina i skontam da je igra većim delom om nego je najviše kvari što lik zapinje za svaki ****ni kamen od 5cm, to po meni ubija gameplay u dosta brzoj FPS igri. Volim s vremena na vreme da opalim neki run n gun FPS sa bar blagom dozom realnosti, ali više ne znam šta bi igrao. Bad Company 2 sa novim mapama bi tako rado opet igrao.
 
Imace jos momci, samo spremite $$$:d
Sta znam, ortak uvukao da igram i da igram, i ja sta cu igrao i igrao, sta znam, ova Sinai Desert mapa je kriminalna, morali su(bi) bas da se potrude da u finalnoj verziji dobijemo losiju mapu..
Ostatak, pa kako sam igrao mogu reci da mi cak i zanimljivije od cetvorke, ali opet trojku i cetvorku sam uzeo za 20e(+premium) tipa 7-8 meseci pre launcha, ovde bih uzeo za slicnu pricu, mozda bih platio i koji evro vise od toga ranije.
Ono sto se meni recimo svidelo je sama tematika, koja dovela da power creep ode dole, i da ne gledam one retardirane OP helikoptere iz trojke i cetvorke kako ciste sve redom. Sa druge strane onaj konj malo prebuff-ovan i eto vojnici jure kao navijeni.

Sve u svemu, uzecu sigurno tipa 6 meseci posle launcha ako bude neki sale, ali ja licno cekam Cod 4 Remaster.
 
Možeš da ga čekaš koliko hoćeš, ali nema ga bez novog Cod-a, a samim tim i cena ogromna...
Pri tome sigurno neće biti normalnih servera kao na pravom cod4 već kao kod novijih igara, sa konzola matchmaking i sl., tako da mislim da je to piši propalo...

Sent from my Oneplus One using Tapatalk
 
@djokorsb
Isti utisak i kod mene, s tim sto cu pazariti verovatno odmah po izlasku cim se overi da nema previse gluposti. Netcode je odlican i po testovima i u praksi, navodno ce biti jos ispeglaniji u finalnoj. Kod balansa ce uvek biti kuknjave, ali to se da srediti.
Cekam i ja CoD4 remaster, ali da dam kintu za onaj futuristicki shitich nema sanse. Izbacice kad tad standalone verziju.

@dEXE,
Navodno ce biti dedicated servera, e sad da li ce to biti kao u originalu videcemo. (poslednja stavka u FAQ)
https://support.activision.com/articles/en_US/FAQ/Call-of-Duty-Modern-Warfare-Remastered-FAQ
 
Čak i da izbace, mislite da će izbaciti po nekoj normalnoj ceni? Pa oni čak i prvi CoD prodaju za 20e. Ako bude standalone verzije, verujem da će zacepiti cenu od 30-40e.
 
M3co2dL.jpg
 
Koja je fora sa objavljenim sistemskim zahtevima? Betu sam sa konfom iz potpisa igrao na all-high sa 50-90 fps-a sa konfom iz potpisa. Po ovim zahtevima izgleda da nece biti tako sjajno, tako da ne znam jel to omaseno totalno, ili ce ipak finalna igra biti zahtevnija?
 
Koja je fora sa objavljenim sistemskim zahtevima? Betu sam sa konfom iz potpisa igrao na all-high sa 50-90 fps-a sa konfom iz potpisa. Po ovim zahtevima izgleda da nece biti tako sjajno, tako da ne znam jel to omaseno totalno, ili ce ipak finalna igra biti zahtevnija?

Sviraju, standardna prica:d
Iz iskustva iz starijih BF naslova, finalan verzija moze samo bolje da radi, mada za divno cudo BF1 je odlicno i radila, u poredjenju sa cetvorkom.
Meni je tu u celoj prici najsmesnije u vezi cpu-ova. Kao MIN za AMD je FX 6300, a za Intel 6600K:d
 
Jedino ako su dali onu mapu gde je sve prazno i samo pesak, pa je zato onako dobro radila.
 
Jedino ako su dali onu mapu gde je sve prazno i samo pesak, pa je zato onako dobro radila.

Vidis to mi nije palo na pamet... Moguce.. ali nadam se da ipak to nije slucaj :)

@Djokosrb E pa bas to... nemaju sta drugo od amd-a da navedu :p A ja sam zbog trojke i cetvorke sa 6300 presao na i5 4460, i opet prednjacio i nad 8350.
 
Pa nije bas da je prazno, kretanje peska a i sama pescana oluja su povecavali zahtevnost. Poredjenja radi posto govorimo o istom endzinu, mapa Twilght on Hoth je recimo nesto malo zahtevnija nego Forest Moon of Endor u Star Wars Battlefrontu iako je prva mapa na praznoj poljani pod snegom a druga u gustoj sumi, uz bitnu razliku da na prvoj mapi sneg veje sto solidno podize zahtevnost.
 
Vidis to mi nije palo na pamet... Moguce.. ali nadam se da ipak to nije slucaj :)

@Djokosrb E pa bas to... nemaju sta drugo od amd-a da navedu :p A ja sam zbog trojke i cetvorke sa 6300 presao na i5 4460, i opet prednjacio i nad 8350.

Ma sto se gaming-a tice ti FX-ovi su bili kljakavi i kad su stigli, msm radilo je u nekim naslovima sasvim dobro i slicno kao i5, ali zato neki drugi, vise cpu bound igre, su radili kriminalno zbog katastrofalnih dropova min fps-a.
 
giphy.gif


Sutra novi trailer
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno