Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Ne oprastaju oni nista,vec te zaduze na novih 12/24 meseca,plus telefon ako se uzima.Ovako mozes otici u drugu mrezu,ili preci na pripejd,samo te upecaju opet na udicu i to je to. :D

@maki22

28 avgusta mozes potpisati novu UO,samo javi koji su ti popust dali. :D

Svratio i pitao. Tačno mogu da potpišem novi ugovor, ili na 12 ili na 24. Tri meseca ranije, tj tri pretplate manje. 50 % popusta
 
Sumnjao si u mene? :D Au, ala sam povredjen i ozlojedjen, Djole :)
 
Ma nisam :) Taman posla
 
Jel postoji sansa da se registrujem i da mogu pratiti potrosnju i listing preko sajta i za pripejd broj?
Ovi nisu normalni,u nedelju imao oko 160 din kredita,danas pogledam 25,a jedino sto sam poslao je sms ka Rep.Srp.
Imao sam i 1000 din sto caste samo za net i to sam pazio da ne potrosim,ostalo jos oko 70 din,ali gde nestade onih oko 140?

Послато са KIW-L21 уз помоћ Тапатока
 
Ako imas bas 25, velika mogucnost je da ti je istekao kredit/kartica i resetovao se kredit :)

Imas mogucnost da vidis listing za sta god hoces, mozes se preko prepaid broja registrovati i videces njegov listing.
Ili probaj ovde, lakse je ako radi: http://listing.telekom.rs/
Nekada je moglo za sve brojeve tu da se vidi, ali posto imam MTS nalog nisam pokusavao (i nemam prepaid broj za probu :D)
 
Jel postoji sansa da se registrujem i da mogu pratiti potrosnju i listing preko sajta i za pripejd broj?
Ovi nisu normalni,u nedelju imao oko 160 din kredita,danas pogledam 25,a jedino sto sam poslao je sms ka Rep.Srp.
Imao sam i 1000 din sto caste samo za net i to sam pazio da ne potrosim,ostalo jos oko 70 din,ali gde nestade onih oko 140?

Послато са KIW-L21 уз помоћ Тапатока
Udjes na sajt telekoma i u gornjem levom uglu imas opciju prijavi se,kad udjes registrujes se i izgleda ovako:
Screenshot_7.png
kad se registrujes udjes lepo i ivideces ovo:
Screenshot_9.png
odabesres listing i videces sve lepo
Screenshot_10.png
Sve lepo pise i vidis,u svakom momentu ti prikaze sve,sad za tu pripejd karticu najbolje da joj iskljucis opciju mobilnog interneta,jel se telefon sam nakaci i skine nesto,na ovu karticu sve zivo iskljuceno a opet pise da potrosio neki sitan internet,a nemam pojma kako.
 
Poslednja izmena:
Jel postoji sansa da se registrujem i da mogu pratiti potrosnju i listing preko sajta i za pripejd broj?


Послато са KIW-L21 уз помоћ Тапатока


https://www.mts.rs/privatni/moj-mts

1. kreiraj nalog (potreban JMBG i šifra korisnika ako registruješ fiksni ili postpejd broj)
2. listing
3. unesite pripejd broj, dodaj


ili

1. kreiraj nalog (potreban JMBG i registruješ pripejd broj)
2. listing


To je to.
 
Poslednja izmena:
Novost u mts-u je da sada kada uzimate ugovor bez telefona, znači sa popustom 50%, možete bilo kada napraviti novi ugovor i uzeti telefon, dakle u toku ugovorne obaveze moguće raskinuti.
To mi reče lik u poslovnici kada sam produžavao ugovor danas, zapravo nisu mi dali da produžim jer sam slao zahtjev da mi daju popust na htc 10 i dali su pogodnost u vidu interneta...Ali više nemaju htc 10. Međutim tamo im piše da imam odbijene zahtjeve i ne daju da se produži ugovor dok ne prođe neka procedura. Dođe mi sada da raskinem skroz ugovor i pređem u vip, a znam da je vip bezobrazan do bola.
 
Novost u mts-u je da sada kada uzimate ugovor bez telefona, znači sa popustom 50%, možete bilo kada napraviti novi ugovor i uzeti telefon, dakle u toku ugovorne obaveze moguće raskinuti.
To mi reče lik u poslovnici kada sam produžavao ugovor danas, zapravo nisu mi dali da produžim jer sam slao zahtjev da mi daju popust na htc 10 i dali su pogodnost u vidu interneta...Ali više nemaju htc 10. Međutim tamo im piše da imam odbijene zahtjeve i ne daju da se produži ugovor dok ne prođe neka procedura. Dođe mi sada da raskinem skroz ugovor i pređem u vip, a znam da je vip bezobrazan do bola.

Bez penala ?
 
maki22 na jedan ugovor sam uzeo telefon i to je to,24 meseca sam vezan i nema menjanja nista osim tarife na gore.Drugi ugovor mi je vezan sa 50% popusta na 12 meseci,ali je napomenuo da bilo kada mogu da uzmem i na njega telefon.Znaci mogu i danas da odem raskinem sa popustom 50% na 12 meseci,uzmem telefon sa punom pretplatom na 24 meseca.Bez obzira sto sam potpisao pre neki dan.I mogu dva telefona po osobi,ako bi hteo treci ugovor da raskinem i uzmem telefon to ne moze.To mi je prilikom sklapanja ugovora lik sam objasnio pre neki dan.Mada i ovaj jedan telefon sto sam uzeo je dosta,koji ce mi mantrak dva.
Ta opcija postoji vec duze vreme,ali niti je reklamiraju,niti je reklamiraju kako treba da privuku veci broj korisnika. :D
Ali samo ako je UO bez telefona,ono uzeo si jedan,pa jos jedan na isti ugovor,da ne budemo alavi sada. :D
 
Poslednja izmena:
Ok. Mislim da ni alfa ovo nije znao [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako imas bas 25, velika mogucnost je da ti je istekao kredit/kartica i resetovao se kredit :)

Imas mogucnost da vidis listing za sta god hoces, mozes se preko prepaid broja registrovati i videces njegov listing.
Ili probaj ovde, lakse je ako radi: http://listing.telekom.rs/
Nekada je moglo za sve brojeve tu da se vidi, ali posto imam MTS nalog nisam pokusavao (i nemam prepaid broj za probu :D)
Do 27. okt mi traje taj kredit. Moram napraviti nalog za koji dan kad ugrabim vreme da vidim za sta su me odrali.

Neko dole rece za net konekciju,ne koristim telekom za net vec iskljucivo telenor izuzev kad mi aktiviraju 6x1000 din kredita za net,ali vodim racuna o tome ;) tako da se nisam na tome ja zeznuo sigurno ;)
 
maki22 na jedan ugovor sam uzeo telefon i to je to,24 meseca sam vezan i nema menjanja nista osim tarife na gore.Drugi ugovor mi je vezan sa 50% popusta na 12 meseci,ali je napomenuo da bilo kada mogu da uzmem i na njega telefon.Znaci mogu i danas da odem raskinem sa popustom 50% na 12 meseci,uzmem telefon sa punom pretplatom na 24 meseca.Bez obzira sto sam potpisao pre neki dan.I mogu dva telefona po osobi,ako bi hteo treci ugovor da raskinem i uzmem telefon to ne moze.To mi je prilikom sklapanja ugovora lik sam objasnio pre neki dan.Mada i ovaj jedan telefon sto sam uzeo je dosta,koji ce mi mantrak dva.
Ta opcija postoji vec duze vreme,ali niti je reklamiraju,niti je reklamiraju kako treba da privuku veci broj korisnika. :D
Ali samo ako je UO bez telefona,ono uzeo si jedan,pa jos jedan na isti ugovor,da ne budemo alavi sada. :D

To postoji već godinama u Telenoru. Pa valjda je cilj provajderima da uzmu pare, a ne da dele popuste, malo im je trebalo da se sete. Klasična troma državna kompanija sa nesposobnim menadžmentom.
 
Nisam znao da moze da se potpise bez telefona na recimo 24 meseca, i da nakon 2 meseca odes i raskines to bez penala, da bi uzeo telefon. Ok hvala. Svakako korisna informacija


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako ne? Ovo je slucaj jedno dve godine godine najmanje; prioritizuju full ugovor uz telefon, sve ostalo je u drugom planu.

Ja sam za ovu mogucnost prvi put procitao pre par meseci (3-6 odprilike),i tu vest sad nigde ne mogu da nadjem sada.Mozda postoji jako dugo,ali zadnje 4 godine sam uglavnom na UO sa 50% popusta i nikad nisam dobijao sms da mogu da uzemem taj i taj model i produzim ugovor.A pre 20 dana me zove svastika i kaze dobila preko sms poruku za telefon neki dobar,a ugovor joj istice tek za 8 meseci i o cemu se radi.Dok ja objasnim da telefon vazi na novu UO od 24 meseca i uz punu pretplatu od 1999 dinara,kaze ona j.... to :D i jos su ljudi dobijali koji su na 50%
E sad njima se uglavnom javljaju ljudi koji su vec uzeli telefon i opet bi hteli telefon na istu tu UO i pretplatu,i dok se sa njima raskrste da ne moze tako prodje vecnost i vreme,onda oni i ne reklamiraju to uposte,vec ljudima koji su na 50% salju poruke da to mogu da urade.
Mozda bilo i ranije,ali tek od skoro se o tome prica,tj salju ljudima sms,ja nikad taj sms i objasnjenje da to mogu nisam dobio za ove 4 godine koliko koristim 50%. :D
(a da je korisno jeste,imas jos 6 meseci do kraja UO,a zelis telefon i uzmes ga bez problema)
 
Poslednja izmena:
[MTS] Postpaid paketi i promocije (ili telefon ili 50% - NE MOZE zajedno)

Da da super. Bas cu posle da svratim ako stignem da potpisem, a imam jos 89 dana. Ziveo mts


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A ovo sa duplim mb. Vazi jos danas i sutra
b7004a87f0c1aa3921761b6361849183.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Znao sam to, ali ne iz iskustva, jer me telefoni ne interesuju :) Kod TNora ne mogu svi da predju sa 50% na telefon, barem ne 6 meseci, koliko vidim u temi.

Dzole, za internet bi te odralo vise od ~100din, to nije nista ;)
 
Poslednja izmena:
@maki22
U najgorem slucaju produzice akciju dupl mb,bacice oni neku novu ponudu za internet tj jos nekih mb garant u sledecem periodu.Uglavnom svi kukaju za to.A ti taman dok sacekas,da ti daju ponudu neku, izbacice i nesto novo. :D
 
Ako sam dobro procenio, dace uskoro i oni nesto tipa +3GB ili neko slicno spajanje data i voice paketa, kao VIP i TNor. Sve u razmaku da ne izgleda da se dogovaraju :) A taman je vreme za to!
 
Pa ima onaj paket sa 80 GB, za 3500. Gde ces vise


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Produzice oni te duple megabajte, siguran sam. Isto kao sto su produzavali 50% dok nije postala deo standardne ponude.
Ja sam dobio te duple Mb pre dve godine kada sam potpisivao; nadam se da ce da izadju sa nekom novom ponudom do kraja godine posto mi istice ugovor u decembru. Inace poslao sam mejl, trazio sam neku pogodnost i bukvalno sam bio u fazonu daj nesto, bilo sta sto ce da mi pokaze da se barem malo ceni lojalnost (kod njih sam od 2002). Planirao sam da uzmem telefon i da, ako nekako mogu, kroz popust prebijem onu naknadu za 3g, cisto iz principa.

Osecam da mi nece nista ponuditi. Ili ce da mi daju nesto nepotrebno uz uslov da trosim jos vise kod njih.
 
50% nije deo standardne ponude ali kao da jeste.Oni lepo napisali zbog velikog interesovanja produzili 50% do 31 decembra 2016. :D
Trebao si konkretno trazis telefon koji zelis, uz koju tarifu i koliki popust ocekujes.Onda oni gledaju i ponude ti.Ja sam ispao iz igre odmah jel sam naveo da zelim telefon uz KT,a uz nju ne daju nikakav popust,to sam i pretpostavio.Ali mi je ponudila taj telefon uz pricu ili miks,da bi mogla onda da mi odredi neki popust.Pa makar sto kazes da dobijes 2-3 pretplate po 1 dinar ili neko umanjenje cene telefona,taman da prebijes tu 3g pretplatu je ok.

@maki22
maki mi mislimo na 3gb na ove najmanje pakete,tebi uz taj najveci i ne treba drugi internet,i nikako ne rece sta si im trazio za produzenje saradnje. :D
 
Tako sam i uradio; rekao sam da hocu SE ili eventualno 5s; da mi odgovara popust na telefon (tipa cene telefona uz ugovor od 36 a da ga uzmem na 24 meseca) ili par pretplata za dinar. Nisam pominjao prebijanje 3g pretplate.

I da, rekao sam da sam na XL ali da mi je taj paket preveliki realo jer ne potrosim ni pola. Ode mi net ali to mi ne znaci nista jer ja to potrosim do 5-8. u mesecu tako da jedino da mi daju 30 Gb :)
 
Poslednja izmena:
Pa ti treba prvo nadjes paket koji ti odgovara zbog interneta koji ti treba.To sad mozes u kombinaciji sa mobilnim internetom 5gb 450 din,ili neki veci.Bezveze placas nesto sto ti ne treba,a vec od 5-8 nemas nesto sto ti treba.
 
[MTS] Postpaid paketi i promocije (ili telefon ili 50% - NE MOZE zajedno)

50% nije deo standardne ponude ali kao da jeste.Oni lepo napisali zbog velikog interesovanja produzili 50% do 31 decembra 2016. :D
Trebao si konkretno trazis telefon koji zelis, uz koju tarifu i koliki popust ocekujes.Onda oni gledaju i ponude ti.Ja sam ispao iz igre odmah jel sam naveo da zelim telefon uz KT,a uz nju ne daju nikakav popust,to sam i pretpostavio.Ali mi je ponudila taj telefon uz pricu ili miks,da bi mogla onda da mi odredi neki popust.Pa makar sto kazes da dobijes 2-3 pretplate po 1 dinar ili neko umanjenje cene telefona,taman da prebijes tu 3g pretplatu je ok.

@maki22
maki mi mislimo na 3gb na ove najmanje pakete,tebi uz taj najveci i ne treba drugi internet,i nikako ne rece sta si im trazio za produzenje saradnje. :D

Nista nisam trazio. Dobio 50 %. Produzio na godinu dana. Uzeo xl. Posle 21 meseca iskljucio 3g pretplatu...
Moze da se prekine ugovor kad god se pozeli i uzme tel.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nisam znao da moze da se potpise bez telefona na recimo 24 meseca, i da nakon 2 meseca odes i raskines to bez penala, da bi uzeo telefon. Ok hvala. Svakako korisna informacija


Sent from my iPhone using Tapatalk

Samo da dodam da ovo isto važi i za ADSL. ;)
:wave:
 
Samo zaboravih da napisem. Aneks ugovora i novi paket ide odmah. A ono sto je meni neshvatljivo je da puste ceo paket odmah u fulu, a naplacuju proporcijalno. U mom slucaju 2 dana. Hvala im. Platicu xl za 2 dana nesto preko 60 dinara, a ceo paket dobio


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Samo da dodam da ovo isto važi i za ADSL. ;)
:wave:
Ne moze, ako imas bilo koju promociju uz DSL ne mozes preci na bilo koju drugu promociju DSL. A trenutno samo postoje ugovori sa promocijama. Jedino ko se zeznuo i uzeo UO24 i bez tableta i bez besplatnih meseci moze da predje.
Ko je uzeo tablet ili 2/3/4/5 meseci za dinar recimo ne moze da predje. Ovo prvo je ocigledno, ovo drugo nije bas.

Samo zaboravih da napisem. Aneks ugovora i novi paket ide odmah. A ono sto je meni neshvatljivo je da puste ceo paket odmah u fulu, a naplacuju proporcijalno. U mom slucaju 2 dana. Hvala im. Platicu xl za 2 dana nesto preko 60 dinara, a ceo paket dobio
Za ovaj mesec djene/djene, ali super stvar je sto se Miks prenosi, pa mozes uzeti nizi paket od onog sto ti treba krajem meseca, preneses skoro sve u sledeci i imas maltene duplo na pocetku.

BTW, Dzole, sta ce tebi MTS kartica? :D
 
Nazad
Vrh Dno